Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze dlc będzie dostępne przed końcem roku. Nic konkretnego, ale na pewno nowe mapy, nowe postaci. Część będzie bezpłatna.

 

Na święta Fortune Hunter PS3 bundle.

 

jak się komu chce źródło

http://www.industrygamers.com/news/uncharted-2-exceeding-expectations-dlc-this-year-says-naughty-dog/

 

 

Chcecie coś zmienić w głosowaniu na mapy, ND mówi: We can?t guarantee that we?ll releasing the most popular playlist, but we really want to know what you?d like to see, so let us know what you want ? vote and be heard! głosowanie na http://www.naughtydog.com/

więcej info na

http://www.naughtydog.com/site/post/vote_on_potential_playlists_for_uncharted_2_multiplayer/

 

DLA TEGO WIDOKU MUSZĘ SZYBCIEJ AWANSOWAĆ

2i8j8k5.jpg

WIĘCEJ

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=18179191&postcount=145

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu genialna, razem z Forza 3 daje kopa prosto w ryj (a jeszcze przed nami kilka konkretnych tytulow). Jedynka mnie nie porwala, moze dlatego ze wczesniej ukonczylem Gearsy 2, ale dwojeczka jest po prostu cudowna. Bez przestojow, bez zanudzania, po prostu esencja gameplay'u. Grafika niszczy wszystko co do tej pory sie ukazalo. Naughty Dog to mistrzowie, tyle w temacie.

 

PS. Jak odblokowac nieskonczone ammmo ?

PS2. Polski dubbing ssie, nie chodzi tylko o sam Voice Acting (Elena/Elika ssie gale razem z Flynnem) ale jest mnooostwo bledow w tlumaczeniu.

Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu genialna, razem z Forza 3 daje kopa prosto w ryj (a jeszcze przed nami kilka konkretnych tytulow). Jedynka mnie nie porwala, moze dlatego ze wczesniej ukonczylem Gearsy 2, ale dwojeczka jest po prostu cudowna. Bez przestojow, bez zanudzania, po prostu esencja gameplay'u. Grafika niszczy wszystko co do tej pory sie ukazalo. Naughty Dog to mistrzowie, tyle w temacie.

 

PS. Jak odblokowac nieskonczone ammmo ?

PS2. Polski dubbing ssie, nie chodzi tylko o sam Voice Acting (Elena/Elika ssie gale razem z Flynnem) ale jest mnooostwo bledow w tlumaczeniu.

Pauza --> Bonusy --> Sklep --> Usprawnienia ;)

Odnośnik do komentarza

Świetnie mi się oglądało ten ruchomy komiks "Uncharted : Eye of Indra" - Episode 1

 

http://www.gametrailers.com/video/episode-i-uncharted-eye/58095

 

nie wiem czy w jakiś sposób jest powiązany z grą, czy to zupełnie nowa historia (niestety nie grałem w U2:AT, w jedynkę też nie, ale jestem jej wielbicielem-na razie z pozycji obserwatora).

Odnośnik do komentarza

Dzięki VoytecCFC za szybkie wytłumaczenie moich domysłów, bez ujawniania kluczowych szczegółów (chociaż, aż tak się tym spoilowaniem nie przejmuję i potrafię czerpać przyjemność znając niewielką część biegu wydarzen opowieści) . Zakładam, że przygody Drake'a nie mają przed tobą tajemnic ;) (dopóki nie ukaże się cz.3)....Pozdrawiam :)

Edytowane przez KuHaku
Odnośnik do komentarza

Pierwsze dlc będzie dostępne przed końcem roku. Nic konkretnego, ale na pewno nowe mapy, nowe postaci. Część będzie bezpłatna.

 

 

Dostępne postaci to na pewno:

 

 

Gabriel Roman, (być może Atoq Navarro) oraz Eddy Raja. Natomiast o jasnej stronie mocy raczej nic na razie nie wiadomo. Idąc dalej tym tropem nowe mapy mogą prezentować udoskonalone tereny z jedynki. (Mapka z U-boot'em!)

 

 

Kiedy po premierze wybrało się w multi Prakoso, to w zakładce stats na stronie ND wyskakiwały właśnie te postaci zamiast samego Prakoso.

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Witam! Pisze z konta braciaka bo z moim się coś spiepszyło mniejsza z tym. Platynę wbiłem i muszę przyznać , ze gra wymiata! Naprawdę jestem pod wrażeniem za(pipi)iście wyreżyserowanych scen akcji , które wplecione z ładnymi widokami zapierają nieraz dech w piersiach:) Polecam każdemu, gra wypas przygoda pełna gęba fani jedynki zachwyceni a opad szczeki i to kilkukrotny gwarantowany. Może nie w tym temacie ale chętnie bym pograł z kimś w online jakby ktoś chciał to mój PSN ID : Adam89_PL

Odnośnik do komentarza

Witam! Pisze z konta braciaka bo z moim się coś spiepszyło mniejsza z tym. Platynę wbiłem i muszę przyznać , ze gra wymiata! Naprawdę jestem pod wrażeniem za(pipi)iście wyreżyserowanych scen akcji , które wplecione z ładnymi widokami zapierają nieraz dech w piersiach:) Polecam każdemu, gra wypas przygoda pełna gęba fani jedynki zachwyceni a opad szczeki i to kilkukrotny gwarantowany. Może nie w tym temacie ale chętnie bym pograł z kimś w online jakby ktoś chciał to mój PSN ID : Adam89_PL

 

to zagrajmy mi do platyny daleko chetnie pogram online w milym towarzystwie :woot:

Odnośnik do komentarza

No chodzi o to, ze skonczylem gre na Hardzie, wchodze w Bonusy i mam "klodeczke" caly czas - czy musze skonczyc gre na Crushing (jestem w polowie :P), zebym mogl odblokowac/zakupic ta opcje ?

Z tych cheat'ów możesz korzystać tylko na UKOŃCZONYM poziomie trudności.

 

Emm...jest glitch, ktory pozwala uzywac Tweaks na poziomach trudnosci jeszcze nie ukonczonych.

1.Wlacz gre na poziomie, ktory chcesz grac

2.Pauza, opcje, zmien poziom na ten na ktorym juz gre skonczyles

3.Wlacz cheaty ktore chcesz

4.SAVE GAME i wyjdz do glownego menu

5.Opcje w glownym menu i zmien na poziom na ktorym chcesz grac

6.Wybierz Continue

 

W ten sposob masz cheaty na kazdym z poziomow trudnosci.

 

Jest tez glitch na kase:

Po zdobyciu ktoregos z medali (i kasy przy okazji) od razu wcisnij pauze i wyjdz do glownego menu. Kasa zostanie, a medal nie bedzie odznaczony, wiec mozna na nim zarobic jeszcze raz :) Master ninja (20 stealth kills) chyba jest najbardziej oplacalny 25.000. Do do zdobycia kasy ponownie wystarczy tylko jeden stealth kill.

Odnośnik do komentarza

Shockwave jak masz zamiar sprowadzic polska wersje, a pozniej odsprzedac angielska to nawet nie zaczynaj grac. Ja czekajac na polska wersje gralem w angielska, gdy doszla polska poszedlem pchnac angielska, a tu maly zonk, wersja polska tworzy nowego savea i nie widzi z angielskiej, wiec musialem zaczynac wszystko odnowa, a calak juz byl blisko.

Odnośnik do komentarza
<br />Mam malutką prośbę, może ktoś sprawdzić, czy da radę odpalić grę w 1080p? W jedynce nie dało się wymusić, a mój monitor ma problemy z 720p od PS3(ucina obraz, mimo tego, że jest 16:9). Z góry podziękować.<br />
<br /><br /><br />

 

W opcjach konsoli wybierz upscaling.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...