Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jak grasz w trybie Zadania to z dopalaczem "Kaucja" dostajesz podwójną kasę za wykonanie celów tych zadań (2000$ zamiast 1000$).

Czyli np. w Grabieży jak team zdobywa 1000 za zaniesienie skarbu to ty mając założoną Kaucję dostaniesz 2000.

W reszcie trybów za zajęcie 5 terytoriów też dostaniesz 2k$.

W Starciu Drużyn i Likwidacji jest to bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza

Wbiłem wczoraj po raz pierwszy do multi... i niestety, tego sie obawiałem.

Mając lvl 1 grałem z ludźmi VII, II, a reszta powyżej lvl 30 - i byłem mięsem armatnim.

Szczerze mówiąc, mając MW2 i BC2 pod ręką, nie widzi mi się nabijanie lvli, żeby dostać perki, które w znośny sposób pozwolą pograć i mieć z tego przyjemnośc zamiast frustracji. Jeżeli gra faworyzuje grających dłużej (a która ostatnio tego nie robi?), powinna przynajmniej mieć dobry matchmaking. Niestety, to nie ta gra...

Odnośnik do komentarza

Wbiłem wczoraj po raz pierwszy do multi... i niestety, tego sie obawiałem.

Mając lvl 1 grałem z ludźmi VII, II, a reszta powyżej lvl 30 - i byłem mięsem armatnim.

Szczerze mówiąc, mając MW2 i BC2 pod ręką, nie widzi mi się nabijanie lvli, żeby dostać perki, które w znośny sposób pozwolą pograć i mieć z tego przyjemnośc zamiast frustracji. Jeżeli gra faworyzuje grających dłużej (a która ostatnio tego nie robi?), powinna przynajmniej mieć dobry matchmaking. Niestety, to nie ta gra...

 

Nie przesadzaj Butcher. Najważniejszy perk dostajesz na lvl 14 - Down the Irons. A tak przy okazji, dziwisz się, że dostajesz bęcki nie znając rozkładu map i broni?

Odnośnik do komentarza

Wbiłem wczoraj po raz pierwszy do multi... i niestety, tego sie obawiałem.

Mając lvl 1 grałem z ludźmi VII, II, a reszta powyżej lvl 30 - i byłem mięsem armatnim.

Szczerze mówiąc, mając MW2 i BC2 pod ręką, nie widzi mi się nabijanie lvli, żeby dostać perki, które w znośny sposób pozwolą pograć i mieć z tego przyjemnośc zamiast frustracji. Jeżeli gra faworyzuje grających dłużej (a która ostatnio tego nie robi?), powinna przynajmniej mieć dobry matchmaking. Niestety, to nie ta gra...

Oj, surowy ostatnio jesteś Butcher .Krytyczne uwagi do MW 2 ,BC 2 i U 2 ... toż nic lepszego pod kątem multi na konsole nie wyszło .(wiem o pierwszej części MW :) ,ale to już się ograło ).

Odnośnik do komentarza

 

Oj, surowy ostatnio jesteś Butcher .Krytyczne uwagi do MW 2 ,BC 2 i U 2 ... toż nic lepszego pod kątem multi na konsole nie wyszło .(wiem o pierwszej części MW :) ,ale to już się ograło ).

Halo 3

 

Ogólnie multi w U2 jest bardzo dobry, na pewno jeden z lepszych na PS3. Najbliżej mu pod względem rozgrywki do GeoW, którego IMO przebija. Po krótkiej przerwie spowodowanej poprzez premierę MW2, wróciłem do U2, który posiada znacznie więcej miodu niż przehajpowany MW2.

Odnośnik do komentarza

Wbiłem wczoraj po raz pierwszy do multi... i niestety, tego sie obawiałem.

Mając lvl 1 grałem z ludźmi VII, II, a reszta powyżej lvl 30 - i byłem mięsem armatnim.

Szczerze mówiąc, mając MW2 i BC2 pod ręką, nie widzi mi się nabijanie lvli, żeby dostać perki, które w znośny sposób pozwolą pograć i mieć z tego przyjemnośc zamiast frustracji. Jeżeli gra faworyzuje grających dłużej (a która ostatnio tego nie robi?), powinna przynajmniej mieć dobry matchmaking. Niestety, to nie ta gra...

 

Nie przesadzaj Butcher. Najważniejszy perk dostajesz na lvl 14 - Down the Irons. A tak przy okazji, dziwisz się, że dostajesz bęcki nie znając rozkładu map i broni?

 

Dokładnie. Perki nie dają wielkiej przewagi. Poza wspomnianym Down the Irons, który też aż tak dużo nie daje, reszta to same pierdoły. Tylko w specyficznych sytuacjach pomagaja.

Ale spoko, też na początku się denerwowałem, bo nie doczytałem i myślałem, że CO-OP Weapon upgrades działają też na deathmatchach :)

Ludzie z wyższymi levelami po prostu wiedzą jak grać, znają rozkład mapy i najważniejsze - broni. Niestety sam dobry aim do wymiatania nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Surowy, nie surowy - życie to sztuka wyborów.

Mając MW2, BC2 i U2, sorry ale ten ostatni przegrywa (btw: gdzie byłem krytyczny dla BC2? Toż to geniusz - nie mylić z grającymi debilami ;) )

Identyczna sytuacja jak z GeoW - jak wyszły pierwsze Girsy, spędziłem miesiące na szarpaniu w Rainbow Six: Vegas online (m.in. ze ś.p. Sentim). Potem już było za późno na naukę czegokolwiek :)

Multi U2 fajne jest, ale nie daje mi tyle radochy co np. BC2. Może jak się beta skończy, a MW2 przeje... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

te LVL to zadne odzwierciedlenie umiejetnosci tak było jest i bedzie, zreszta to nic odkrywczego ja nie ma zdyt wysokiego a leje bez oporów i VI, VII swoja droga ktos chyba musi grac od rana do wieczora zeby tak wysoko dobic tak krotkim czasie po premierze :D. Szkoda ze nie ma tez zwykłego DM gdzie mozna by z kims 1v1 zagrac...

Odnośnik do komentarza

Ej no, Feisar - nie wiesz, że co polskie to złe i trzeba zjebać dla zasady i z założenia?

Bo POLSKIE. Fuj.

Inglisz FTW!!1111ONE!!!

 

LOL po prostu - U2 ma najlepszy dubbing jaki słyszałem w polskich grach. Momentami nawet wydaje się, że oni też odgrywali niektóre ujęcia, żeby się wczuć - głosy, intonacja czasami idealnie pasują do scenek.

Odnośnik do komentarza

mi tam dubbing jakos nie pasuje do tej gry. postacie cos traca jesli nie mowia z akcentem (chloe). za to lubie t6, tam kazda postac mowi swoim jezykiem (chociarz jest to bez sensu kiedy ze soba rozmawiaja i sie swietnie rozumieja).

 

imo wiedzmin mial lepszy bo tam glos pasowal do postaci. a najlepszy jaki slyszalem byl w dungeon keeper :D

 

osobiscie mam nadzieje ze wybor eng w polskich wersjach nie zniknie nigdy bo nie przepadam za sprowadzaniem gier.

 

 

 

 

ps. @butcher u2 to nie polska gra (j/k)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dubbing w Uncharted 2 jest swietny - to jasne.

Jak komus nie pasuje to trudno, ale cos mi sie wydaje, ze chocby nie wiem jak byl dobry to i tak znajda sie marudy bo po prostu nie pasuje im sam polski jezyk i po angielsku lepiej im to brzmi . :)

 

Gram po raz drugi i ponownie wybralem poslki jezyk - lokalizacja jest bardzo dobrze zrealizowana, wlaczylem na chwile angielski, ale bardziej wole polski. :) Jedna rzecz moglaby zostac poprawiona - w

gorach tam gdzie jest scena z Tenzinem

przez jakis czas Nate mowi w jakims dziwnym jezyku. :) Poza tym tekst "behind bars" przetlumaczony na "przy kieliszku" zupelnie nie pasuje i jest po prostu zle przetlumaczony. :)

Odnośnik do komentarza

'Zle przetlumaczonych' tekstow jest od groma i jeszcze, przyklady byly podawane kilka/kilkanascie stron temu.

 

Polski dubbing NIE MA SZANS z angielskim z kilku powodow. Po pierwsze angielskie glosy nie byly nagrywane w oszkolnym studiu przed mikrofonem, efektem czego jest brak sztucznosci (co slychac i oczym informowali tworcy, o czym mozna poczytac w artykule na IGN o tym jak U2 'moze' zmieni pszyszlosc gier). Druga sprawa jest brak akcentow ktore tak wyraznie odrozniaja postacie od siebie w wersji angielskiej, ale akurat to jest ciezko zrealizowac po polsku, bo chyba nikt by nie chcial sluchac slazakow. Trzecim problemem jest sam dobor glosow, tylko niektore postacie (wlasciwie to drake) sa dobrze dobrane, reszta jest bez wyrazu i czyni bardzo charyzmatyczne postacie nijakimi.

 

To wszystko nie zmienia faktu ze i tak to jeden z najlepszych dubbingow i ze najwiekszym problemem U2, ktory faktycznie dyskwalifikuje to w moich oczach, sa bledy w tlumaczenia. Nie mowie o zmianach, bo czesto tlumacze zmieniaja gagi i dwo(pipi)y tak by byly one zabawne dla nas - polakow (no bo kogo interesuja dow(pipi)y o takim czy innym amerykanskim glupku z ktorego tam sie smieja, a ktorego my nie znamy), tylko o idiotycznych bledach, ktore czesto sa kompletnie nielogiczne, wspomnianie 'za kieliszkiem' to tylko jeden z przykladow, mnie osobiscie najbardziej zmeczyl dialog o tym ze Flynn nie jest w stanie znalesc swojej dupy i mapy... (bleh).

 

Wszystko to nie ma jednak wiekszego znaczenia, bo U2 DAJE MOZLIWOSC wlaczenia sobie jezyka angielskiego, w dowolnej konfiguracji, wobec czego i wilk syty i owca cala, KAZDY jest zadowolony. Gorzej jak gra po prostu jest po polsku i krew czlowieka zalewa (Dragon Age). Bo ja nie mam najmniejszego zamiaru grac w nic po poslku, dopoty dopoki nie bedzie to dopiete na ostatni guzik i dopoki nie naucza sie tego robic fachowo.

 

Ja mam tak samo jak Gattz, jak mnie ktos do czegos zmusza to kij mu w oko, dam zarobic komus innemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...