Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla ciebie umieszczenie postaci w walącym się budynku pełnym przedmiotów o nieskryptowanej fizyce nie jest innowacyjne.

wow jedna scena. no faktycznie to wszystko wyjasnia, not. moze jeszcze mw2 nominujmy za

ogladanie nuke z kosmosu

?

 

 

Jesteś tylko zawieszonym osobnikiem

 

yyy wtf?

 

 

A jest coś na płaszczyźnie merytorycznej co możesz tej grze zarzucić i nam udowodnić?

 

a co malo wymienilem od pierwszego posta tutaj? schematyczna historia (zwykly schemat filmu akcji gdzie nic nie zaskakuje), nudny gameplay z idiotycznym ai (ach ten schemat shot cover shot cover i czekanie na kolejne fale), sekcje platformowe uproszczone do przesady (porownaj z assassins creed 2 gdzie zrobili to 100xlepiej w takich grobowcach assassinow), beznadziejne zagadki ktore ksiazeczka rozwiazuje za ciebie (porownaj z ac2 i zagadkami od 16, kurde nawet re4 mial lepsze zagadki na takim cmentarzu czy w kaplicy gdzie znajdujesz smarkule), melee atak ktory autoaimuje, fabula ktora nie ma sensu

old guy: this dagger is the only thing your foe wants. drake:ok lets destroy it and go home. game over. zamiast tego dostajemy : rozwiaze w takim razie za niego wszystkie zagadki z ktorymi by sobie sam nie poradzil zeby mogl sie dostac do doliny ktora moglby znalesc w googlemaps i wleciec helikopterem. o tym ze drake mogl zostawic ruska systemowi obrony dzikusow ktorzy go zreszta zabijaja na koncu juz nie wspomne. ma sie cala gre wrazenie ze nie ma znaczenia co robisz a motywacja drake jest pozbawiona logiki

. malo jak na wasze arcydzielo w kazdym calu?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wymagajmy rzeczy niemożliwych. Jeszcze chyba nie pojawiła się gra, która by podpasowała wszystkim. Zawsze znajdziecie się 1 osoba na 10, dla której U2 to nic specjalnego. Nad jednym nie ma sensu dyskutować, zdaniem konsolowej branży, U2 to najlepsza gra poprzedniego roku. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza

Ale to rozumie kazdy. Klopot w tym ze niektorzy uwielbiaja za wszelka cene sie wyroznic. A jednak gry to wciaz nie film - to rozrywka masowa i tutaj trzeba sie liczyc z naiwna fabula, niekonsekwencjami itp. itd. Gra musi miec wiecej dynamiki niz film, bo ona nie ma nam niczego pokazac czy nauczyc (a przynajmniej w dosc ograniczonym zakresie) i rzadko niesie przeslania. Ma nas wciagnac i zabawic i dac poczucie bycia czescia wykreowanego przez nia swiata z umownymi zasadami.

 

Dlatego generalnie mnie dziwia krucjaty niektorych przeciwko niektorym tytulom. Mi niektore sie srednio podobaja ale to nie powod bym walczyl z ich "wyznawcami".

Odnośnik do komentarza

Ale to rozumie kazdy. Klopot w tym ze niektorzy uwielbiaja za wszelka cene sie wyroznic. A jednak gry to wciaz nie film - to rozrywka masowa i tutaj trzeba sie liczyc z naiwna fabula, niekonsekwencjami itp. itd. Gra musi miec wiecej dynamiki niz film, bo ona nie ma nam niczego pokazac czy nauczyc (a przynajmniej w dosc ograniczonym zakresie) i rzadko niesie przeslania. Ma nas wciagnac i zabawic i dac poczucie bycia czescia wykreowanego przez nia swiata z umownymi zasadami.

zgodze sie. dopiero wyjatkiem ma okazac sie Heavy Rain.

Odnośnik do komentarza

Co to za opcja w U2 Throphies z pierwszej części. Jak w store czy gdzieś tam wybierze się kwadrat. Ja mam platynę w jedynce i nie wynajduje mi pucharów.

 

Editos: włączyłem jedyneczkę, przy okazji skasowałem nadmiar sejwów i dostałem 100.000$. To się nazywa robić business.

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

zarąbiste wieści :) Do tego pierwszy dlc z skórkami bohaterów ekskluzywów od Sony będzie darmowy :) Już nie mogę się doczekać by pozabijać przeciwników jako Helgast :)

 

Nowe mapki do multi również się przydadzą a nowe misje w co-op to już wogóle magia :) Zakupie obowiązkowo wszystkie 3 dlc :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie gram sobie po raz kolejny w U2 tym razem na poziomie miazdzacym ale po przejsciu 1 rozdzialu chcialem sobie porobic pare zaleglych trofi i wlaczylem kilka pierwszych rozdzialow na poziomie latwym, po czym korzystajac z kontynuacji gry gram sobie dalej, jestem na 13 rozdziale i znow chcialem porobic troche trofi i widze ze czesc rozdzialow pisze mi ze ukonczone na latwym (dokladnie 2-5 a 1 i 5-13 pisze ze ukonczone na miazdzacym...

niewiele z tego rozumiem ...czyli ze jak skoncze teraz gre to nie zaliczy mi przejscia na miazdzacym? da sie wogole tak - grajac poprzez kontynuacje zmieniac poziomy trudnosci?

czy musze zaczynac w takim razie gre od nowa zeby wszedzie pisalo ukonczone na miazdzacym zeby mi go zaliczylo?

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie gram sobie po raz kolejny w U2 tym razem na poziomie miazdzacym ale po przejsciu 1 rozdzialu chcialem sobie porobic pare zaleglych trofi i wlaczylem kilka pierwszych rozdzialow na poziomie latwym, po czym korzystajac z kontynuacji gry gram sobie dalej, jestem na 13 rozdziale i znow chcialem porobic troche trofi i widze ze czesc rozdzialow pisze mi ze ukonczone na latwym (dokladnie 2-5 a 1 i 5-13 pisze ze ukonczone na miazdzacym...

niewiele z tego rozumiem ...czyli ze jak skoncze teraz gre to nie zaliczy mi przejscia na miazdzacym? da sie wogole tak - grajac poprzez kontynuacje zmieniac poziomy trudnosci?

czy musze zaczynac w takim razie gre od nowa zeby wszedzie pisalo ukonczone na miazdzacym zeby mi go zaliczylo?

Hej

Mi się wydaje że wystarczy żebyś miał każdy rozdział zaliczony na miażdżącym, jeśli Ci nie zaliczyło pierwszych rozdziałów spróbuj jeszcze raz je przejść, ja osobiście miażdżący przeszedłem od początku do końca

Odnośnik do komentarza

Niedawno Guti rzucił newsa o 3 DLC, z czego 1 ze skinami ma byc darmowe...

W takim razie źródła newsa na ps3info są sprzeczne z oficjalnym blogiem PS.

http://blog.us.playstation.com/2010/01/uncharted-2-among-thieves-single-player-demo-and-playstation-heroes-skin-pack-dlc/

Tutaj jest zapowiedź jednego DLC, tego ze strojami i ma on kosztować 4,99$

Odnośnik do komentarza

[...]innym oddziałom w US i EU się to nie spodobało jak widać. Widocznie za szybko się pospieszyli z informacją, bo zapewne mieli podawać info każde z osobna, a nie wszystkie trzy naraz.

Ten marketing to o kant duPy potłuc. Akurat miałem sprzedawać U2 gdy wyciekło to info i może przez to zmienię decyzję. Pierwszy dodatek, który zawiera jedynie skiny jest tak "świetny", że nie ściągnąłbym go gdyby to nie było konieczne. Natomiast nowe mapy i scenariusze do co-op jak najbardziej.

 

Nie wiem jaki cel ma utrzymywanie w tajemnicy wszystkiego skoro chodzi o to, żeby jak najwcześniej i jak najwięcej graczy się o tym dowiedziało. No chyba, że chodzi im o sytuacje typu: "O... Pojawił się nowy dodatek. Szkoda, że tydzień temu sprzedałem grę. Myślałem, że już nic się nie pojawi a kasa zawsze się przyda, więc sprzedałem".

Odnośnik do komentarza

fort jakby nie było to wyszedł w patchu a nie jako dlc więc formalnie jest to pierwszy dodatek co nie zmienia faktu,że strony internetowe dały ciała informując,że będzie on darmowy tak samo jak samo Naughty Dog które ostatecznie każe nam płacić za ubranka do multi :/

 

Ja w każdym razie pierwsze DLC olewam wobec tego i czekam na następne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...