Skocz do zawartości

Godfather II


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mr. Blue

No, no, no...

 

Jeżeli gra utrzyma taki poziom...

 

To Mafia II nie tyle ją zmiecie, co rozjedzie i wbije w ziemię.

Żeby nie było, widać, że to Next - gen, ale... twarze, to były już chyba lepsze w MGS3...

 

Przy Mafii II to wygląda, jak ... a lepiej nie mówię.

 

Nie chce dostać warna.

Odnośnik do komentarza

Kit z grafiką co fakt, nie prezentuje się na razie za dobrze. Ale po pierwsze dla fanów must have, a po drugie po tych kilku fotkach, widać, że może być za(pipi)isty klimat, bardziej mi to przypomina "Scarface". Jestem ciekaw czy fabularnie gra, będzie nawiązywała do "Ojca Chrzestnego II".

Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo jeszcze na jaką skalę dane nam będzie prowadzić działania w The Godfather II. Jeżeli prezentowane foty prezentują akcję z bruku, a sama gra będzie dawać możliwość prowadzenia strategicznych posunięć z jakiejś typowo RTSowej kamery, to wtedy wszelkie słabsze graficzne mogą byś spowodowane wielkością przedstawionego terenu (budynki rzeczywiście wyglądają cienko). W Lipsku liczę, że zostanie pokazany kod w akcji i wszelkie niejasności zostaną zastąpione jakimiś konstruktywnymi odpowiedziami ze strony twórców.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, to obcięto kasę, stąd brak nakręcającej się powoli machiny marketingowej. Czyżby EA nie wyciągnęło wnioski z pierwszej części i stwierdziło, że scenariusz z filmu i twarze + glosy aktorów to nie wszystko. O produkcji pierwszej części trąbiono nawet w telewizji. A teraz mamy screeny, które wyglądają, na wyciągnięte z jakiejś wersji pre-alpha czy wręcz koncepcyjnej.

Odnośnik do komentarza

Nie no po tym co zobaczyłem jestem spokojny, gra prezentuje lepiej się niż na screenach. Wykonanie postacie, wybuchy, egzekucje, elementy strategiczne, klimacik(Ojciec Chrzestny II). Pewno parę rzeczy, ulegnie poprawie, w końcu mają jeszcze trochę czasu(luty 2009). A to czy będzie gra lepsza od Mafii II, szczerze wątpie. Ale jako że jestem fanem tego gatunku gier ala GTA, no i fanem Ojca Chrzestnego (hehe kto nie jest), więc tytuł na pewno łyknę. Tym bardziej że, pierwsza cześć była średniakiem, ale dobrze się przy niej bawiłem.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Założenie, że jesteśmy Don'em i praktycznie możemy umyć ręce, pionki zrobią wszystko za nas - dość ciekawe. Boję się jednak, że podobnie jak w jedynce, gra padnie w podobnych momentach. Podobne miejscówki, ograniczona jazda furaczem, miasto na jedno kopyto, słaba grafika. Choćby te dwa ostatnie elementy uległ zmianie. Do lutego masa czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

widze, ze temat upadl, a gra wlasnie weszla w platyne (w MM z 220 na 90zl) a jaka jest? po prostu slaba. akcja opiera sie na budowaniu/organizowaniu swej swity znanej rowniez jako rodzina, czy tez potocznie gang/mafia. Dostaje czlowiek pod swe strzechy kilku ziutkow, ktorych moze tuningowac, awansowac czy tez kasowac... z taka porazajaca ekipa napadamy na meliny i inne komicznie brzmiace w spolszczonej wersji jezykowej speluny. Gra sama w sobie ma tyle wspolnego z OC 2 co kot naplakal. Zmarginalizowane watki z filmu, okraszone w pasujacym jak piesc do nosa stylem rodem z Vice City powaznie utrudnia stworzenie jakiegokolwiek klimatu. Nudno, szaro, ciemno buro...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...