Jump to content

Godfather II


Jakim

Recommended Posts

 • Replies 27
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Mr. Blue

No, no, no...

 

Jeżeli gra utrzyma taki poziom...

 

To Mafia II nie tyle ją zmiecie, co rozjedzie i wbije w ziemię.

Żeby nie było, widać, że to Next - gen, ale... twarze, to były już chyba lepsze w MGS3...

 

Przy Mafii II to wygląda, jak ... a lepiej nie mówię.

 

Nie chce dostać warna.

Link to comment

Kit z grafiką co fakt, nie prezentuje się na razie za dobrze. Ale po pierwsze dla fanów must have, a po drugie po tych kilku fotkach, widać, że może być za(pipi)isty klimat, bardziej mi to przypomina "Scarface". Jestem ciekaw czy fabularnie gra, będzie nawiązywała do "Ojca Chrzestnego II".

Link to comment
Guest Mr. Blue

Jeżeli to będzie mieć klimat na podobnym poziomie, co część pierwsza... Fani już mogą się wieszać.

 

(Kolorowe gangi ROTLF :neko: )

 

Popatrzcie na srenny Mafii II. To jest dopiero KLIMAT

Link to comment

Nie wiadomo jeszcze na jaką skalę dane nam będzie prowadzić działania w The Godfather II. Jeżeli prezentowane foty prezentują akcję z bruku, a sama gra będzie dawać możliwość prowadzenia strategicznych posunięć z jakiejś typowo RTSowej kamery, to wtedy wszelkie słabsze graficzne mogą byś spowodowane wielkością przedstawionego terenu (budynki rzeczywiście wyglądają cienko). W Lipsku liczę, że zostanie pokazany kod w akcji i wszelkie niejasności zostaną zastąpione jakimiś konstruktywnymi odpowiedziami ze strony twórców.

Link to comment

Z tego co widzę, to obcięto kasę, stąd brak nakręcającej się powoli machiny marketingowej. Czyżby EA nie wyciągnęło wnioski z pierwszej części i stwierdziło, że scenariusz z filmu i twarze + glosy aktorów to nie wszystko. O produkcji pierwszej części trąbiono nawet w telewizji. A teraz mamy screeny, które wyglądają, na wyciągnięte z jakiejś wersji pre-alpha czy wręcz koncepcyjnej.

Link to comment

Nie no po tym co zobaczyłem jestem spokojny, gra prezentuje lepiej się niż na screenach. Wykonanie postacie, wybuchy, egzekucje, elementy strategiczne, klimacik(Ojciec Chrzestny II). Pewno parę rzeczy, ulegnie poprawie, w końcu mają jeszcze trochę czasu(luty 2009). A to czy będzie gra lepsza od Mafii II, szczerze wątpie. Ale jako że jestem fanem tego gatunku gier ala GTA, no i fanem Ojca Chrzestnego (hehe kto nie jest), więc tytuł na pewno łyknę. Tym bardziej że, pierwsza cześć była średniakiem, ale dobrze się przy niej bawiłem.

Edited by Slupek88
Link to comment

Założenie, że jesteśmy Don'em i praktycznie możemy umyć ręce, pionki zrobią wszystko za nas - dość ciekawe. Boję się jednak, że podobnie jak w jedynce, gra padnie w podobnych momentach. Podobne miejscówki, ograniczona jazda furaczem, miasto na jedno kopyto, słaba grafika. Choćby te dwa ostatnie elementy uległ zmianie. Do lutego masa czasu.

Link to comment
 • 2 months later...
 • 3 weeks later...
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...
 • 2 months later...
 • 7 months later...

widze, ze temat upadl, a gra wlasnie weszla w platyne (w MM z 220 na 90zl) a jaka jest? po prostu slaba. akcja opiera sie na budowaniu/organizowaniu swej swity znanej rowniez jako rodzina, czy tez potocznie gang/mafia. Dostaje czlowiek pod swe strzechy kilku ziutkow, ktorych moze tuningowac, awansowac czy tez kasowac... z taka porazajaca ekipa napadamy na meliny i inne komicznie brzmiace w spolszczonej wersji jezykowej speluny. Gra sama w sobie ma tyle wspolnego z OC 2 co kot naplakal. Zmarginalizowane watki z filmu, okraszone w pasujacym jak piesc do nosa stylem rodem z Vice City powaznie utrudnia stworzenie jakiegokolwiek klimatu. Nudno, szaro, ciemno buro...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.