Skocz do zawartości

Fuel


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

A jak dla mnie to jedna z najbardziej obok trzeciej części przygód Kratosa i GT5 oczekiwana gra roku. Napaliłem się oczywiście po tym co napisali w PE, jeżeli zapowiedzi się sprawdzą (a Codemasters to solidna firma) to bedzie rewolucja w kwestiach wyścigowych. Klimat Fallouta + MotorStorm, hehe.

Przy założeniach co do obszaru jaki odda nam w swoje ręce gra, pewne cięcia w grafice są konieczne i w pełni akceptowalne.

 

Nowy trailer, z trąbami powietrznymi powala klimatem. Mam dreszcze i bardzo dobre przeczucia gdy myślę o tej grze. Czekam na datę premiery, a potem zaczynam sypać miedziaki do świnki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Tu macie prawdziwy pierwszy trailer z gameplayem,tamten podany przez M jest w 100% renderem

 

http://www.jeuxvideo.com/videos_editeurs/0...1/fuel_f1q0.htm

 

Wygląda ok,czekamy na więcej info :)

heh jak jak go oglądałem na poly to był ten sam co ty, Ficuś podałeś ;) Najwidoczniej podmienili albo mi się linki pomyliły :P

...ale ten "mój" render jest za to fajniejszy niż gameplay ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem Fuel zdeklasuje MotorStorm. Znacznie ciekawsze trasy oraz lepszy dizajn pojazdów. Samochody ciężarowe po tzw. japońskim tuningu, które są zamieszczone w najnowszej części MS, są nie do zdzierżenia. No i oczywiście afera z ATV, którymi nikt, w wyżej wymienionym tytule, nie jeździ. MotorStorm ma bardzo dużo mocnych stron, które pozwalają zapomnieć o tych gigantycznych błędach. Jednakże one cały czas nie zostały naprawione i dają o sobie znać. Te 16 tras to w dalszym ciągu za mało. Tym bardziej, że zrobienie jednego okrążenia zajmuje przeciętnie jakieś dwie minuty. Zamiast wydawać nową część na PSP powinni się skupić na obiecanych nowych trasach. Wielu graczy już dawno zrezygnowało z gry z powodu schematyczności, która niestety pojawia się zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza

No nie powiedziałbym aby się to nieżle prezentowało.. W kwestii fizyki i modelu jazdy nie można zbyt wiele wywnioskować po filmiku, ale tutaj nie sprawia to najlepszego wrażenia. Auto zdaje się dziwnie prowadzić a kontakt z elementami otoczenia powoduje dziwne skutki (np. moment jak koleś uderza w stojące po prawej auto). Poza tym dźwięk silnika :o Bez komentarza..

Poki co sprawia to wrażenie jakiejś baaardzo wczesnej wersji kodu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...