Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trafiłem jeszcze na grę, która nie zgodzi się wczytać save'a z innego profilu. No właśnie, wszystkie są "profilowane" i dla innego niż był zapisywany, gra zablokuje możliwość zdobywania pucharków i najczęściej też możliwość jego nadpisania/zapisania nowego po wczytaniu tego "adoptowanego".

 

Kto ma exploita cieszy się wolnością w tej materii, kto nie ma musi przyjąć ten fakt dzielnie na klatę. ;]

Odnośnik do komentarza

mam ten sam problem co poprzednik który nie dostał odpowiedzi(jakieś 2 strony temu): 2 klucze na plecach tytana jak je znaleźć?? oczywiście w chapterze 10-1. Pomocy pliss:)

 

popa pomożesz ??:) lub ktoś inny co już ukończył... na yt nie ma... a została mi dziś jeszcze godzinka z tym tytułem, więc szybko o pomoc proszę :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ale rozwiązanie mojego problemu okazało się banalne... (straszny minus dla kamery w tym tytule..)

 

No i jestem w 10-3 pewnie do jutra zakończę :) . Ogólnie ja ze sprawą zepsutych save'ów... Jaki jest % takich przypadłości... czy najlepiej po 11-ileś chapterze tam zapisać save na penie?? jak tak to czy jak juz zapiszę i się zwali jak to naprawić...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że najlepiej będzie jak teraz to zrobisz:) najlepiej żebyś miał kilka kopi. Zakładając że save się "zepsuje" to po prostu go wywalisz i z pena skopiujesz do "narzędzia zapisanych danych (ps3". Jak się "sejwował" 11 rozdział to było jeszcze ok, niestety kilka sekund po rozpoczęciu walki z ostatnim bossem pojawił się nieszczęsny komunikat i dupa :( Lepiej rozpocząć grę od 10 rozdziału niż od 1 :P

Odnośnik do komentarza

mały tutorial dla tego nie znającego się na sprawach technicznych... Jak go skopiować (w pracy siedzę a sobie zapiszę na kartce i jak wrócę zrobię:), tylko proszę tak "łopatologicznie " :P )

 

czyli mam pena-> mam usb w konsoli-> co dalej??

 

Wprowadzasz pena do dziury (usb) ;) wchodzisz do "narzędzia zapisanych danych PS3" następnie szukasz save z Castlevanii, naciskasz trójkąt, pojawią się różne opcje, Ciebie interesuje "kopiuj" :), pen w ps3 więc miejscem docelowym jest "urządzenie USB" :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzięki i sorki za takie pytania ale za moich czasów informatyki w szkołach nie było...

 

a tak ogólnie to: ciekawe ile w extreme dostanie... Dla mnie na ten moment to mocne 9+ (- za strzyk z kamerą i ten nieszczęsny bug z save który stresuje :P )czy zostanę przy tej ocenie rozstrzygnie ostatni rozdział + finał (strasznie ich ciekaw jestem...

Najprawdopodobniej jutro podzielę się wrażeniami z całokształtu :)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Tak zapytam: czy wiadomo kto u nas jest dystrybutorem tej gry? Bo nie wiem czy brać wersję UK czy czekać na polską edycję. Pytam pod kątem nadchodzących DLC - tak żeby uniknąć cyrków że się gra z dodatkami nie dogada... Bo jak Cenega to wydaje to łyknę z UK.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

CD Projekt wycofał się z dystrybucji Castlevanii!! :) Na dzień dzisiejszy Castlevania nie ma w Polsce żadnego dystrybutora. Ja już zamówiłem na Ultimie wczoraj jak mi o tym znajomy z media markt powiedział.

Jeżeli nie wierzycie sprawdźcie na stronie cd projektu nawet nie ma Castlevani w planach (a jeszcze 3 tyg temu była...). Po prostu Polska... :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...