Skocz do zawartości

The Prodigy


Rekomendowane odpowiedzi

to ja pojadę mocniej i powiem że po pierwszych przesłuchach płyta jest zayebista ;p na pewno robi lepsze wrażenie od poprzedniczki

 

 

'Take me to the hospital', 'World's on fire' te kawałki mają prawo stać się klasykami

 

 

Warriors Dance - rozwala mnie wokal damski i wstęp do kawałka.

 

 

No i singlowych Invadersów mogę katować bez końca ;]

 

 

dla mnie jest zayebiście, aby tylko w Polsce zagrali.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

nie będę od was gorszy i też napiszę, że płytka bardzo mi się podoba. The Prodigy ciągle zaskakuje swoimi pomysłami na muzykę. najbardziej mnie skosiły- "Invaders must die", "Omen", "Thunder", "Take me to the hospital" i "World's on fire".

Odnośnik do komentarza
Mi się nawet podoba.

 

 

Ale zajeżdza to nowa płyta tanią wiochą o jezu. Szkoda. 2/10

 

I jeszcze post "co cię napawa optymizmem" WTF Bartek?!

 

W końcu przesłuchałem na mocniejszym graniu i cóż płytka na 9/10"Take me to the hospital" zdecydowanie imo numer uno, wyróżnienia dla "Omen'a", "Word's on fire" oraz "Thunder". Ciekawią mnie kawałki z bonusowego DVD. Przekonam się niedługo jak kupię płytkę :) Ojj będzie czego słuchać głośno w samochodzie na lato.<zimny łokieć>

 

Edit: luz Bartku, zapomniałem dodać o "Warrior's dance" i fajnej końcówce :)

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Zayebizm.

05. The Prodigy - [invaders Must Die #05] Take Me To The Hospital !

Yebie starym prodizem(tu plus) i troche gejowskim pendulum, ale ja sie jaram bo fajnie to sie komponuje i ogolnie bardzo zayebista plyta. Napawa optymizmem, ładuje mnie pozytywna energia do zycia i juz przy takim '09. The Prodigy - [invaders Must Die #09] World's On Fire' chce sie rozyebac pare scian czołem. REKOMENDACJA FARMERA.

Odnośnik do komentarza
Zayebizm.

05. The Prodigy - [invaders Must Die #05] Take Me To The Hospital !

Yebie starym prodizem(tu plus) i troche gejowskim pendulum, ale ja sie jaram bo fajnie to sie komponuje i ogolnie bardzo zayebista plyta. Napawa optymizmem, ładuje mnie pozytywna energia do zycia i juz przy takim '09. The Prodigy - [invaders Must Die #09] World's On Fire' chce sie rozyebac pare scian czołem. REKOMENDACJA FARMERA.

nie generalizuj, bo kilka(naście) kawałków mają pierwszego softu

 

Odnośnik do komentarza

całkiem niezła płytka, choc niektóre kawałki mi nie podchodzą.Moje typy to : invaders must die, omen, thunder, take mne to the hospital, warriors dance, worlds on fire.Dobra płytka lepsza od AONO.

 

Mała prośba - mógłby ktoś zarzucić linki do albumów Prodigy?Szukałem na googlach ale wszędzie są linki na rapida, a ja przez rapida wogóle nie mogę ściągać bo mi jakiś błąd wyskakuje...Z góry dzięki

 

Edytuj posty jezeli piszesz je w takich krotkich odstepach czasu - Cerb

Odnośnik do komentarza
Po tych kilku dniach sluchania non stop uwazam plytke za naprawde swietna. Ma swoj klimat, kilka hiciorow i swietne brzmienie - wiecej mi do szczescia nie protrzebne.

Witaj w klubie. Jak dla mnie świetna płyta. Inna od poprzedniej, ale mimo wszystko słucha się jej wyśmienicie. Jako, że idzie u mnie średnio 2 razy dziennie to kawałki się już osłuchały i nadal twierdzę, że jest to dobry kawał rozpierdalającej muzy. Jak na razie najlepsza elektroniczna płyta 2009 roku IMO.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

mhm, początkowo myślałem, że 'takie se' ale po paru odsłuchach przekonałem się do nowego szatana od the prodigy. invaders must die, omen (choc znudził mi sie już)hospital, thunder (troche przydługawy ale bass i nisko śpiewane THU - THU - THUNDER mnie rozwala!!), warriro's dance można dla kolezanek z podstawówki puścić, bo takie trochę jak z vivy (może dlatemu mi się podoba), world's on fire ujdzie, przy piranhy pojeździłbym antygrawitacyjna maszyną ( czyt- zagrałbym do tej muzy w wipeout'a). ogólnie dobre (pipi) tyle, że trzea trochę czasu by je wywąchać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...