Skocz do zawartości

The Prodigy


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tamtym roku na Heinekenie, mam nadzieję, że do Wawy dam radę dotrzeć, tym bardziej, że do Stolicy mam ''rzut beretem''.Ciekawe po ile będą bilety, mam nadzieję, że cena będzie rozsądna.

Mając w pamięci nagłośnie jakie ''Podrygowcy'' mieli na Openerze, boję się co będzie w zamkniętym pomieszczeniu jakim jest Torwar - będzie rzeźnia!!! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cóż tu dużo opisywać. Najlepszy koncert w moim życiu. Nie było ich jednak wiele. Na minus muszę dać zbyt mocno podkręcony bas. Często zagłuszał sample, a nawet sam "wokal" tych wariatów. Co gorsza Prodidże spóźnili się z występem o jakieś 15 minut dlatego, że ekipa ustawiała granie ._. Po drugie bardzo żałuję, że nie byłem na płycie :< Na trybunach owszem dobre widoki ale ludzie zamuleni. Przede mną CAŁY RZĄD zajęła jakaś fanatyczna (pipi) Kelly Family, w dodatku był jeden brudas i yebało od niego kupą. Ogólnie w moim sektorze tańczyło(a przynajmniej stało) z 15 osób a reszta siedziała i nawet rzadko klaskała O_O urwa po co iść na taki koncert jak człowiek ma się zamulać? Jak by to były dziadki to rozumiem, ale to ludziska w moim wieku byli. Tracklista na +, oprawa tym bardziej. Wyszedłem głuchy a to dobry znak xd Oby do następnego i na pewno pojawię się na płycie, placu, na miejscu gdzie będę mógł poskakać.

 

Edit: dupa tam, według mnie normalny człowiek nie usiedzi na miejscu słuchając tak energetycznej muzy. Już nie musi skakać, ale żeby chociaż stanął czasem i poklaskał gdy artyści o to proszą. Totalne zamuły, wyzywałem ich ale nie słyszeli. Jeszcze trzeźwy byłem, bo jak bym na czymś jechał to bym chyba po siedzeniach skakał. Człowiek imo nie przychodzi na zespół jakim jest The Prodigy by siedzieć i obserwować. Niech idą na Majkę Jeżowską.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

The Prodigy znowu w Polszy, dostałem info na facebooku.. <ok>

 

 

The Prodigy

The Prodigy will return to Poland to headline the Orange Festival in Warsaw on Sunday 10th June.

 

For tickets & event information visit:

 

www.orangewarsawfestival.pl // www.ticketpro.pl // www.ebilet.pl

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

The Day Is My Enemy, The Prodigy's 6th Studio Album will be released 30th March 2015.

 

1. The Day is My Enemy
2. Nasty
3. Rebel Radio
4. Ibiza feat. Sleaford Mods
5. Destroy
6. Wild Frontier
7. Rok-Weiler
8. Beyond the Deathray
9. Rhythm Bomb feat. Flux Pavilion
10. Roadblox
11. Get Your Fight On
12. Medicine
13. Invisible Sun
14. Wall Of Death

 

The-Prodigy-The-Day-Is-My-Enemy-HOSPCD00

 

jaranko!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...