Skocz do zawartości

The Prodigy


Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednia płyta była dziwna, ale mi przypasowała. Invadersi są niby spoko, ale wyraźnie słychać, że wahali się czy wrócić do korzeni, jechać dalej w inną bajkę czy zawojować listy przebojów. Po co na przykład w takim Warrior's Dance ten wokal ? Ni to oldschool, ni to pójście pod publiczkę. Generalnie na tej płycie jest więcej kawałków, które kompletnie mi się nie podobają, niż na AONO. Nie ma na tym LP takiego wyje/bu jak Wake Up Call ani takich "hiciorów" jak Girls czy Spitfire. Ale i tak jest dobrze, kawałek tytułowy, Omen i Running With The Wolves najfajniej się wkręcają.

Odnośnik do komentarza
bilety sie nie wyprzedaja, tylko sa coraz drozsze, ja tez rozwazam, ale w tamtym roku dorwalem bilet 3 dniowy za 140 zl, wiec w tym pewnie tylko na niedziele przyjade

gdzie dorwales za 140 Oo? teraz sa po 300-340?

 

Piszecie, ze ceny idą w góre. Do jakiego pulapu, czekajac powiedzmy do maja z zakupem?

Odnośnik do komentarza

Kroolik, Big Gundown to dość znany kawałek Morricone, John Zorn wydał tak zatytułowaną płytkę z coverami włoskiego kompozytora. no a w kawałku słychać jak ch,uj, że sample z Ennio są pożyczone ; ]

 

kawałek spoko, ale bas prostacki, że huhu, a nawet hoho.

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza

akureat wokali na całej płycie jest jak na lekarstwo

 

a jeśli ktoś chce "prawdziwego prodidży" to niech sobie stare płyty odpali

kto się nie rozwija ten się cofa, a granie non-stop na jedno kopyto na dłuższą metę staje się nudne

mnie/nam się podoba, tobie/wam nie, kolejni chińczycy dostają kulkę w łeb, politycy nadal rozdają kiełbasę i nic tego nie zmieni

kwestia gustu, mi się powoli przejada (bo słucham non-stop)

Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck
bilety sie nie wyprzedaja, tylko sa coraz drozsze, ja tez rozwazam, ale w tamtym roku dorwalem bilet 3 dniowy za 140 zl, wiec w tym pewnie tylko na niedziele przyjade

gdzie dorwales za 140 Oo? teraz sa po 300-340?

 

Piszecie, ze ceny idą w góre. Do jakiego pulapu, czekajac powiedzmy do maja z zakupem?

140 po znajomosci, ale w tym roku juz nie mam takiej okazji, a ceny biletow to na oficjalnej stronie ostateczne mozna zobaczyc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...