Skocz do zawartości

Max Payne 3 X360


Rekomendowane odpowiedzi

To nie miejsce by gadac o tym co jest na torrentach ale zainteresowanie gra jest ogromne wiec pozwole sobie napisac po rekonansie na warez forach:

 

- gra jest na 2 dvd

- brak jezyka PL w grze

- to jest wersja region free

 

opinie tych co graja:

 

Nie ma PL. Pograłem godzinę i przeciętność. Niczym na razie nie zaskakuje, nie szokuje. Kolejna rombanko-siekanka gdzie 90% gry to chowanie się za przeszkodami i strzelanie do debili, którzy na Ciebie biegną. Gram na medium i przeciwnicy są tak głupi, że aż przykro, ale strzelają niesamowicie. 150m i be problemu trafia każdy jak za długo się wychylam. Ja jestem wkurzony bo liczyłem na coś więcej. Pogram może jeszcze wieczorem bo po prostu teraz nie mogę z tej frustracji.

 

Super przerywniki, gdy przechodzisz z jednego pomieszczenia z przeciwnikami do kolejnego. Ekscytujące. Początek dawał nadzieję, ale ja osobiście jestem jak na razie bardzo rozczarowany. Dla mnie seria Max Payne zawsze kojarzyła najwyższą jakością w swoim gatunku. Jedynkę przeszedłem kilka dni po premierze (nawet przez tą grę musiałem upgrade-ować PC !).

Nie chodzi tutaj, że ja chcę kogoś przekonać do mojego zdania. Po prostu jako wielki fan serii po 1h/1h.30min gry jestem bardzo rozczarowany. Może gra wciągnie mnie bardziej w dalszej części, bardzo bym tego chciał.

 

 

Pi erdolenie, gralem we wczesniejsze Maxy i ten jest najlepszy, a wiadomo ze zawsze zjawi sie paru wybrednych ktorzy nazekaja ze nie dostali z gra sztucznej pochwy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mars znaczy skończyłeś już? Ile Ci to zajęło?

 

JJ daj linka do forum z którego masz te opinie.

 

Gram jeszcze, jakies 4 godziny na liczniku i naprawde zero nudy, stary dobry MP ciekawe czego sie spodziewali ci co tak grymasza? salonow gier z tetrisem ? i wspinaczki wysoko gorskiej? MP zawsze stal klimatem, historia i kilogramami olowiu tak jest i teraz no i grafika naprawde przyjemna fajnie by bylo zeby GTAV tak wygladalo.

Odnośnik do komentarza

Tak przejrzałem troszkę to co się na YT pojawia (tylko pierwszą i drugą misję można znaleźć), to wiele osób gra na różnych wersjach językowych, tzn. widziałem hiszpański, rosyjski. A to oznacza, że gra daje wybór języka na początku i skoro nie ma PL, to nie ma się co łudzić.

 

Chciałbym się też dowiedzieć ile trwa singiel, bo jedni mówią że 5 godzin, inny że 8, drudzy znowu że nawet ponad 10. To pierwsze to raczej trololo, chyba 8 godzinna kampania jest najbliższa prawdy.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans żeby kampania 5h trwała, za dużo czasu tworzyli tą grę i za dużo waży :]

 

Duke Nukem Forever - 6h singla, kilkanascie lat tworzenia

 

Elder Scrolls Skyrim - wazy az 6 GB na dysku, gry na 100h+

 

Wiec jak widzisz ani jedno ani drugie nie ma ZADNEGO wplywu na dlugosc rozgrywki. ;]

 

Co sie zas tyczy czasu rozgrywki Maxa, bardzo bylbym zadowolony z solidnych 8 godzin na normalu, 5 to bylaby kpina konkretna.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gra prawdopodobnie będzie PL. Internet mówi, że niezbyt legalna wersja jest po ANG, ale acziwki są już PL. Wersja, która krąży po necie jest NTSC, więc jest nadzieja, że wydanie EU-PL będzie miało i Polskie Napisy i całą resztę.

 

Beka, Malanowski by się przydał do rozkminienia czy będą napisy czy nie.

 

0243473.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.