Skocz do zawartości

Max Payne 3 X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

kolejny darmowy dodatek w drodze.

28'ego dostaniemy Disorganized Crime Pack.

zawartość - nowa mapka oparta na Hoboken, tryb Noire czyli czarno-biała grafika, nowe modyfikacje do Arcade a także tryb gdzie będą się liczyć tylko headshoty.

 

całość - http://www.rockstarg...me-pack-dl.html

 

actual_1344890089.jpg

 

jest również nadzieja, że będzie update który dorzuci polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Wczoraj właśnie skończyłem maxa payne'a 3, gra dobra, ale nie urwało mi dupy, bardzo dobra muzyka, historia tez fajna (momentami troche naiwna) ale ogólnie gra zostanie u mnie na półce, 8/10 trochę sterowanie mnie irytowało ale do przezycia. dla fanów serii must have, dla ludzi nie jarających się strzelankami tpp niech sobie poczekają jak stanieje. ja polecam.

 

właściwie to chyba pierwsza gra wtym roku na konsole przy której spędzięłm więcej niz 30 minut przy jednym podejściu, naraz lyknołem chyba 7 rozdziałów.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obawiałem się nowego klimatu, lecz zmiana miejsc z zaśnieżonej Ameryki na brazylijskie slumsy to strzał w 10tke. Nowy Max wciągnął mnie tak samo jak obie poporzednie części.

Na szczególną uwagę zasługuje muzyka podczas akcji na lotnisku(!) gdzie liczyć trzeba się z każdym nabojem(!!!).

Miazga.

 

Zazdroszczę tym, którzy jeszcze nie grali. Błędem jest odkładanie jej na kiedy indziej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość UnexpectedBoy

In preparation for next week's release of the Hostage Negotiation Pack, a new automatic title update is now available for Max Payne 3 on PlayStation 3 and Xbox 360 (it will be available for PC users later this afternoon). This update also addresses some technical issues including the following:

  • General improvements to multiplayer, improving overall stability and matchmaking efficiency
  • Added the option to copy one of your Loadouts into an empty custom slot
  • Fixed an issue where wins and losses were reported incorrectly on leaderboards
  • Fixed an issue where explosive kills were not working as intended in Arcade Mode
  • Fixed an issue where newly created Crews and Emblems would not always appear in-game
  • Fixed an issue where dual wielding the PT92 and .38 revolver and firing until the ammunition runs out could cause the weapons to jam
     
     
    http://www.rockstargames.com/newswire/article/45781/max-payne-3-title-update-now-available-for-download.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Grając w Maxa dosyć często powtarza mi się glitch gdzie chowając się za osłoną w pewnym momencie postać się zacina i nie da się dosłownie nic zrobić. Czy to jest jakiś znany błąd? Czy może mam wyjątkowego pecha że akurat zdarzyło mi się to kilka razy podczas całej kampanii?

Pech. Mi się zaciął tak dwa razy, z czego raz się "wyswobodziłem". Najgorsze było, jak cisnąłem w trybie "hardkorowej jednej minuty" i wpadłem pod kładkę. ffuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zacząłem dziś Max'a 3. Niestety muszę stwierdzić, że nie spełnia moich oczekiwań, a wręcz wkurza na wielu płaszczyznach. Po pierwsze to o czym wspomniał Barcelona Fan. No kierwa, 21szy wiek a ci mi tu wyjeżdżają z takim bugiem. Nie chodzi o to, że jestem w 4ym chapter'ze i Max znieruchomiał już z 10 razy. Chodzi o to, że nic z tym nie zrobiono. W dobie patchy i update'ów taki feler? Niedopuszczalne. Po drugie poruszanie się Max'em. Myślałem, że nie spotkam się już ze sterowaniem z Red Dead Redemption. Tutaj znów mamy wychylenie analoga z opóźnioną reakcją postaci. W wielu momentach drażni to niesamowicie bo graczowi zależy na czasie, na dynamice, a tu musimy mieć do czynienia ze ślamazarnym reagowaniem na komendy. Po trzecie...idź pan do boru z tym cover systemem. Niby taki sam jak w RDR, ale strasznie frustrujące jest krycie się po to by być trafionym 3ema z 5iu wystrzelonych przez wroga pocisków.

 

Idę do przodu, ale jakoś mi nie podchodzi nowy Max. Sprawdza się to, że RDR był odosobnionym przypadkiem kiedy dobrze się bawiłem przy grze od Rock Star.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...