Skocz do zawartości

Max Payne 3 X360


Rekomendowane odpowiedzi

Gra prawdopodobnie będzie PL. Internet mówi, że niezbyt legalna wersja jest po ANG, ale acziwki są już PL. Wersja, która krąży po necie jest NTSC, więc jest nadzieja, że wydanie EU-PL będzie miało i Polskie Napisy i całą resztę.

 

Beka, Malanowski by się przydał do rozkminienia czy będą napisy czy nie.

 

0243473.jpg

 

Ta sprawa jest trudna więc wątpię by Malanowski do rozkminil :D Tą sprawę może rozwiązać tylko jedna osoba:

 

Horatio_Caine.jpg

 

:D

 

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, takie szczegóły można wychwycić tylko na małych gifach, które zresztą są przyśpieszone niż na dużej plazmie gdzie akcja toczy się znacznie wolnej.

Przede wszystkim nie patrzysz się na plecy głównego bohatera podczas strzelania do dwóch napierających na ciebie kolesi.

Odnośnik do komentarza
16.05.2012, Warszawa – Rockstar Games i Cenega z dumą ogłaszają, że Max Payne 3 zostanie zlokalizowany na język polski na PC, Xbox 360 i Playstation3. Aby dać jak najlepsze wrażenia polskim graczom i możliwość obcowania z oryginalną wizją twórców, Max Payne 3 będzie zawierał polskie napisy z angielskimi głosami, włączając w to James’a MC Caffrey’a, aktora który użycza głos Maxowi od pierwszej części serii.

 

Wersja PC gry Max Payne 3 ukaże się 1 czerwca od razu z polską wersją językową (napisy). Max Payne 3 na Playstation 3 oraz Xbox360 ukaże się 18 maja i w ciągu kilku tygodni zaktualizowany łatką zawierającą polskie napisy. Konkretną datę publikacji ogłosimy tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Gra Max Payne 3 opowiada historię owianego złą sławą byłego detektywa nowojorskiej policji, mieszkającego obecnie w brazylijskim São Paulo. Rozgrywka opiera się na niezwykle precyzyjnej i płynnej mechanice strzelania oraz utrzymuje charakterystyczną dla serii mroczną, filmową atmosferę. Mając nadzieję na uwolnienie się od dramatycznych wspomnień ze swojej przeszłości, Max Payne zatrudnia się jako osobisty ochroniarz zamożnego Rodrigo Branco. Gdy gang uliczny porywa żonę Rodrigo, Max zostaje wciągnięty w spisek tajemniczych, rywalizujących ze sobą grup, które przenikają wszystkie warstwy społeczne São Paulo. W krótkim czasie dookoła niego zaciska się niebezpieczna sieć, zagrażająca jego bliskim i wszystkiemu, na czym mu zależy. Po raz pierwszy w historii serii, w grze zawarty został tryb multiplayer, który przenosi kinowe doświadczenie, płynną mechanikę rozgrywki i realistyczne animacje postaci do świata rozgrywki wieloosobowej. W oparciu o historię i charakterystyczne elementy serii Max Payne, gra Max Payne 3 oferuje szeroki wybór nowych i tradycyjnych trybów rozgrywki sieciowej. Gracze rywalizujący w trybie wieloosobowym również zostaną przytłoczeni wszechobecnym klimatem paranoi, zdrady i bohaterstwa, ukazanym w spektakularnym stylu graficznym, znanym z trybu dla jednego gracza.

 

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na www.rockstargames.com/maxpayne3

Jednak po polsku, chociaż dopiero za jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w IX epizodzie. Czyli końcówka, gra strasznie mnie męczy, ostatni taki syndrom miałem z Girsami 2, tyle że wtedy miałem grypę żałądkową, więc zrozumiałe.

Generalnie gra niczym nie różni się od starszych części, strzelanina i bullet time. Nie to że źle, ale pamiętam że pierwszego Maxa przeszedłem za pierwszym posiedzeniem. Pewnie się starzeję. Ale z drugiej strony Max postrzał się ze mną i nawet zachowanie i tryb życia ma podobny:P

 

Gra jest na maxa ( nomen omen ) liniowa, parcie do przodu i strzelanie, dobrze chociaż że AI wrogów nie szwankuje i często nawet na normalnym poziomie trudności trzeba dany fragment przechodzić.

 

Gra jest dobra, ale mimo wszystko od R* spodziewałem się więcej. Takie 8-/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pogralem chwile, skonczylem part I gram na hardzie + free aim i gra momentami daje popalic ;) ale to raczej na plus bo ostanio mamy nawal gier malo wymagajacych :) grafika daje rade i czuc starego / dobrego maxa, jednak po zakonczeniu part I troche zaczelo mnie nudzic ( byc moze za duzo naraz pogralem + duzo powtorek akcji )

 

jedyne zastrzezenia mam ze czasem walisz z ak pol magazynku w klate chlop przewraca sie, powstaje i cie atakuje , natomiast innym razem strzelasz mu w noge i od razu jest trupem

 

fajny patent ze mozna wlaczac tv i ogladac co leci

powrot captain baseball bat boy :D

 

 

multi calkiem przyjemne i raczej zainwestuje w rockstar pass

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

skonczylem i jak dla mnie miazga :) R* spisalo sie elegancko dostarczajac nam gre naladowana tonami akcji i mega miodnego strzelania, najwazniejsze ze znuzenie mnie nie dopadlo jak to mialem przy skonczonym part I ( trzeba sobie swobodnie dawkowac prawie tak jak painkillery ;) )

 

hard dal mi w kosc w szczegolnosci w ostanich chapterach, chociaz ostani boss jest mega prosty ;) jednak dalej uwazam ze poziom trudnosci to duzy plus produkcji, nie moge sie doczekac jak odpale Oldschool ciekawe co tam sie dzieje :D

 

co tu duzo pisac chce wiecej, mam nadzieje ze dostaniemy jakies fabularne dlc a nie tylko stuff do multi

 

jest ktos chetny do mulit ? mozna by bylo stworzyc crew wiecej xp'a wpada :) jezeli tak to dodawac mnie do znajomych

 

tyle, lece odpalic new york minute

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...