Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cichą nadzieję, że coś ujawnią na tegorocznym E3 (wszak obiecywali) bo tęsknota za nowym metalem rośnie, nawet pomimo odejścia od kanonu serii. Może ta gra zmusi Mnie do zakupu PS Move ;). Tymczasem powinni wreszcie wydac zestaw trofeów do MGS 4, a to już by mi wystarczyło na otarcie łez :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ac!dy też nie pasuja do kanonu i nikt tak nie płakał, ze w nazwie jest MG :> Olaboga, Snake był kiedys z jakiejś gierce od nintendo i klepal marianka po pysku! Toż to zniewaga dla serii!

 

potraktujcie ta gre jako ciekawostkę, a nie atak na za(pipi)iste wspomnienia związane z serią MGS :)

 

btw. jak ogladałem ten trailer to przypomniało mi sie kilka sztampowych filmów z lat 90' :D wiecie te wszystkie kasowe szmiry z vandamem, arnlodem itd :D klimat trailera bardzo mi to przypomina.

Odnośnik do komentarza

dobra nie ma co sie nastawiac na MGSa, ale moze byc ciekawa sieczka, w koncu ich dotychczasowe gry byly widowiskowe i dynamiczne, raczej w dobym znaczeniu

 

mnie bardziej martwi że z "tnij wszystko" zrobiło sie "wal mieczem po ludziach ktorym sie nic nie dzieje i dopiero jak zdechna to finisher ich przecina"

obawiam sie ze to bedzie zwykla walka i dopiero skryptowe finishery cokolwiek przetną a nie taki był zamysł, mialo dac sie ciąć wszystko "na żywo" na silniku fizyki, a nie woparciu o skrypty

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja ciągle nie wiem do końca, co o tym myśleć, ale z tekstami w stylu "to siekanka bez fabuły" jeszcze bym się wstrzymał. Za grę wciąż odpowiada (częściowo, bo częściowo) Kojima Productions, scenariusz pewnie drastycznie się nie zmienił. Dodali tylko jakieś chore akcje i facetów w garniakach (OK, głupio to brzmi).

 

Dla mnie całkiem spoko, Rising nigdy nie zapowiadało się na szczególnie ambitną grę, a teraz będzie przynajmniej wyraziście. Mogło być mdło, a będzie przeszarżowanie, trochę jarmarcznie, szybko i fajowo. Zależy od gustu.

 

UP: To gra PG, oni robią dobre gry. No, ale to nawet nie będzie MGS, to nie będzie MG. Gry z godzinami rozmów przez codeci, filozoficznymi dywagacjami i anty-wojennym przesłaniem.

 

A teraz mamy Revengeance. Rezemstę. Zemstę połączoną z odwetem.

 

Może być fajnie.

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza

Oni robią dobre gry?

 

Tak, oni robią dobre gry. Vanquish i Bayonetta to dobre gry. Ze swoimi wadami, nie najpiękniejsze, ale dobrze się w nie gra. Nie widzę problemu. OK, to nie jest coś, czego można by się spodziewać, przyznaję. Mnie samego początkowo ten zwiastun i efekty z odpustu zniesmaczyły, a jako oddanego fana serii MGS po prostu wkurzyły. Ale to może być niezła gra.

Tak po prostu.

 

Brakowało tylko:

 

[media='']http://www.youtube.com/watch?v=McHbEPDfpzs[/media]

 

Me rike it.

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza

Metal Gear: Snake May Cry

 

Tak to g*wno i profanacja powinno sie nazywac. Po trailerze na E3 bylem jeszcze w stanie to przelknac, zadnej przesadnej japonskiej bzdury (ktorej nie powiem, jestem fanem ale w jrpgach lub slasherach a la bayonetta a nie serii MGS), fajny klimat i system ciecia, a tutaj co mamy ? Kompletna metamorfoza, Raiden zachowuje sie jak Dante lub Bayonetta, sieka kilku wrogow naraz z nich leca hektolitry krwi, przestaje a oni stoja, potem jakas ewidentnie oskryptowana egzekucja i z goscia kostki miesne sie robia, ze o rzucaniu metal gearem nie wspomne.

 

BZDURA BZDURA BZDURA, kolejna gra po FF XIII ktora nie zasluguje na swoj tytu a ma go tylko dlatego zeby kabze wypchac znaną marką.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...