Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

No ciężki jest. Nie da się ukryć. Jeszcze walkę wcześniej zużyłem wszystkie moje leczące itemy, więc pomimo że mam 170% hp to i tak jestem na 4 ciosy ;)

 

Wreszcie padł! Jakieś dwieście razy restartowałem, ale warto. Satysfakcja niesamowita ;) Gościu zdecydowanie ciężki do ugryzienia. Podobny trochę do Muraia z NG1 jak ktoś pamięta pod względem poziomu trudności.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

 

Podobny trochę do Muraia z NG1


Wystarczająca rekomendacja jeśli chodzi o bossa - Murai, Doku czy Alma z "pierwszego" gaidena wpisali się na stałe w gejmingowej historii bossów. Prości w założeniu, a walka z tymi delikwentami jest czymś niesamowitym. Ja chce wiedzieć tylko jedno - są dodatkowe stroje? Nie mam na myśli zmieniania koloru defaultowego wdzianka tylko inne skiny.
Odnośnik do komentarza

 

Podobny trochę do Muraia z NG1

Wystarczająca rekomendacja jeśli chodzi o bossa - Murai, Doku czy Alma z "pierwszego" gaidena wpisali się na stałe w gejmingowej historii bossów. Prości w założeniu, a walka z tymi delikwentami jest czymś niesamowitym. Ja chce wiedzieć tylko jedno - są dodatkowe stroje? Nie mam na myśli zmieniania koloru defaultowego wdzianka tylko inne skiny.

 

Grey Fox i MGS4 Raiden jako DLC. Jest jeszcze Raiden w garniaku ale nie wiadomo czy jako strój do zdobycia w grze czy jako późniejsze DLC.

Odnośnik do komentarza

@Soul

Licznik pokazuje niecałe 6h, ale wszyscy wiemy że nie bierze on pod uwagę czasu spędzonego przy grze przez gracza, tylko czas wewnątrz gry bez cutscenek. Czyli jak powtarzasz jakiś element i zajmuje ci to 3h, a przejdziesz go w 10 min to gra nalicza ci 10 min.

 

4 stroje mi się odblokowały póki co, może jest tego więcej

 

Normalny Raiden, Raiden w czerwonej kolorystyce, Raiden w ponczo i z sombrero, Raiden z prologu (bez opaski, inny wygląd cybernetycznego ciała)

 

Odnośnik do komentarza

to ile mniejwiecej tego czasu było w sumie? drugie tyle? ponad 10 godizn grania ze scenakami i powrotkami?

 

i wazne pytanie - są jakieś zaskoczenia i "nowosci" względem tego co pokazywali na trailerach? (a pokazali całą mase)

 

może na przykładzie bossow - na trailerach pokazywali ok 4 + gear'a, czy w całej grze jest ich o wiele wiecej czy widzieliśmy wszystko na traielrach?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No jak się uprzesz to wstaniesz rano i przejdziesz do wieczora, ale nie ma tragedii. Takiego normalnego grania po 2h dziennie, a nie maratonu jak ja robiłem, to powinno wystarczyć na jakieś 4 czy 5 dni. Może więcej zależy jakiego kto ma skilla. Później jest jeszcze masa rzeczy do oblokowania, ale ja nie przepadam raczej za takimi zabawami.

 

A bossów jest 7. Jest jeszcze

 

jeden gear i final boss

senator

 

 

Odnośnik do komentarza

Digital Foundry Face-Off

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-metal-gear-rising-face-off
 

"Xbox 360 owners concerned at the screen-tear in the demo can rest easy - the final game engages v-sync and still runs more smoothly than the PS3 version."

"Comparisons of like-for-like traversal and cut-scene sections show anything up to a 10FPS advantage for the Xbox 360 version of the game."

In the final call, both versions of Metal Gear Rising: Revengeance are well worth considering, with each fronting unique advantages. Call it a tie overall: the performance nod goes to the 360 rendition of the game, often running with a 10FPS lead, while image quality purists are strongly advised to seek out the crisper PS3 version

 

Jedyna przewaga wersji na PS3 to lepszej jakosci prerenderowane cutscenki. Mialem brac na PS3, ale jednak kupie na X360. No chyba, ze na PS3 mozna wybra japonski dubbing - ktos wie ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

co trailera powyżej to pokazuje jeszcze wiecej niż poprzednie łacznie z koncowymi bossami, ogolnie spoileruje wszystko co sie da

 

pytanie do tych co już ograli - powiedzcie - jest coś w grze czego ten trailer nie pokazał ? bo mam wrazenie że juz wszystko pokazali i nie bedzie zaskoczenia..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie do osob,ktore skonczyly MGR ,czy dla kogos kto nie jest hardcorem i jakims specem od slasherow da sie przejsc tego ostatniego bossa na poziomie normal niepowtarzajac tego niewiadomo ile razy.Dla przykladu podam ze God of War 3 na normalu jest dla mnie wymagajacy,a wolalbym sie nie zaklinowac pod koniec gry z powodu przesadzonego poziomu trudnosci

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny kawałek leci na trailerze. :wub:

Ja go obejrze dopiero po zaliczeniu gry ;P

 

Wpis. Przez ostatnie 2 miesiac nie bylo dnia zeby czegos z MGR nie bylo w newsach.

 

Oby to sie przelozylo na dobra sprzedaz.

 

Yaay, 10 fpsów więcej w QTE.

 

Jakbys obejrzal filmik, ktory jest umieszczony przy porownaniu to bys wiedzial, ze chodzi rowniez o zwykly gameplay.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ciężko mi odpowiedzieć. Ostatni boss jest trudny z kilku powodów, ale głównie dlatego że walczy się z nim zaraz po wcześniejszej walce z innym bossem. Przez co można zużyć itemy leczące i wtedy dupa. Ja pokonałem go na hardzie, strasznie się namęczyłem, ale skoro ja dałem radę to znaczy że jest do przejścia ;)

 

Po prologu na very hard odblokowałem garnitur. V. hard zmienia też rozstawienia przeciwników i mam wrażenie, że dodaje im agresji. Jest naprawdę ciężko, ale póki co prę naprzód. Wszystkie upgrade'y z poprzednich przejść się zachowuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...