Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem pierwszy przykład z brzegu , więc trudno mówić tutaj o wykopywaniu. Buty mogą być drogi , ale są beznadziejne po prostu fatalne. Nie zawsze to co drogie jest dobre.

 

Określenie umie się ubrać jest jak najbardziej na miejscu. Albo ktoś umie się ubierać albo nie. Styl tego typa podoba się dużej ilości osób ? W takim nie mają gustu. Nikt nie powiedział ,że większość ma pojęcie o ubiorze. Większość bez własnego stylu to własnie na forumach ubraniowych siedzi i rozkminia z linijką czy "shamany" mają za dużo czy za mało frędzli. Kup sobie jakieś GQ i przejrzyj reklamy jakiś projektantów , potem wróć i powiedz czy widziałeś takich przebierańców.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zgadzam się.

Nie powiedziałem ,że są dobre bo drogie.

W takim razie kto według Ciebie umie się ubrać? Zapewne Ty sam? Kim jesteś żeby oceniać czy ktoś ma gust czy nie?

Co mają tutaj projektanci z katalogów do ludzi ubierających się w rzeczy marek typu Supreme czy Visvim?

Ty mówisz o Superior Fashion ,a tu chodzi o Street Fashion. To dwie zupełnie różne rzeczy.

 

Zresztą co tam - EOT. Nie mam ochoty się wykłócać ;]

 

<piontal>

 

 

 

Edytowane przez mord00k
Odnośnik do komentarza
Byłeś kiedyś na 5th Dimension na przykład?

Moim zdaniem ludzie min. tam jak najbardziej potrafią się ubrać.

 

no

 

DSC02023.jpg

 

nie no joke, to jest ekstremalny przypadek ^^

Bez obrazy banny, ale jak wszedłem dziś do topicu, to na 1wszy rzut oka myślałem, że wrzucasz fotę swojego stroju z dnia dzisiejszego xD tylko coś mi nie pasowało, bo nie było OSTu z dzisiejszego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
feel.jpg
Proszę, nie

 

Ogólnie Waszymi strojami jarałbym się jeszcze 2 lata temu, ale ten cały styl ubierania, który kiedyś jeszcze był obcy tzw. NA DESKĘ już mi się przejadł. Chyba, że gdzieś dojrzałbym swój ulubiony kolor- niebieski, to jeszcze bym się zajarał, ale w sklepach coraz częściej dłużej stoję w dziale z szarymi, nudnymi ciuchami i chyba nie będę miał czym tu przykozaczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jestescie obrzydliwi, najobrzydliwszy grupowiec na swiecie, lansowac sie swoimi strojami.

Jeszcze jak czytam mordooka ktory przyznaje ze orientuje sie w co sie ubiera jakis anonimowy mosiek na innym forum, to zalamuje rece.

Aha, przyznales ze te buty szamany sa fajne, to nie jest normalne.

Odnośnik do komentarza

W nawiązaniu do poprzedniej strony to straciłem wiarę w ludzi. Spoko, niektórzy lubią się modnie ubierać, szlajać po sklepach za pierdołami, ale ciuchy z tych forum o modzie to już przegięcie pały.

 

Zarzucam mojego fita, żeby wbić się do grupy, elo.

 

ciuszekqt2.jpg

 

Cap - Pod(pipi)any z croppa

Okularki - Na promocji w tesco dawali

Slipy - nie pamietam dokladnie, wy(pipi)ane w kosmos, nie cisna na jaja jak rurki niektorych

 

Widac, ze ostatnio troche wrzucilem na mase, ale nie chce tutaj deklasowac innych userow, wiec nie wrzuce fotki z tego tygodnia

 

Soundtrack na dziś :

 

pytkalq8.jpg

 

Kumpel zarzuca swietny bit do moich rymow, generalnie ch.u.jnia sluchac tak troche swojego darcia ryja z glosnikow ale nie z tak za(pipi)ista muza. czasem tylko jak za duzo kur.w leci to mama mowi zebym sciszyl, nie ?

Odnośnik do komentarza

Spójrz od kiedy jestem na forum, dokładnie od wtedy pisałem tego posta. Literka po literce, trzymając odbyt spięty spinaczami z reservda. Jednak rzeczywiście mi się nie udało, dlatego za chwilę przerzucam sznur z diversa przez belkę z reportera i się wieszam.

 

A teraz tak serio, serio.

 

No słaba beka, w zamysłach było lepiej :(

 

W każdym bądź razie. Czy, aby na pewno ludzie z tych for ubraniowych nie żartują ? Bo może ubierają się w ciuchy klauna tylko do fotek, żeby było śmiesznie na zdjęciach, a w rzeczywistości normalnie się noszą. Nie mówię o wszystkich, ale po przejrzeniu 10 najnowszych stron tamtego tematu kilku wyglądało naprawdę ... jak ze śmietnika. W polszy jeszcze chyba społeczeństwo myśli i nie widzę, aż tak skrajnych przypadków na mieście.

 

W każdym bądź razie gorzej wyglądają tylko metale/goci w środku lata. Długie czarne spodnie/spódnice, glany i +35 w słońcu. Jak tu teraz wysiedzieć koło takiego w autobusie :/

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...