Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobra, poki co nie ebde nic wklejal*, niech ktos inny zacznie tez :D

 

*poki nie kupie nowych butow ;]

 

Taa, ja tez, mialem nawet pomysl, zeby wkleic fit w tym Firebirdzie, ale stwierdzilem, ze poczekam, az jakies nowe bucisze kupie ;)

 

@Swoja droga fajny ten fit, podoba mi sie.

Edytowane przez Happymieso
Odnośnik do komentarza

Ze schematy? a (pipi)a prawda..widze pelno metali i nie kazdy smiga w spodniach moro,nie kazdy ma glany(nie klamie) mozna i sluchac szatana i ubierac sie inaczej(nie pod schemat)..zamiast jechac po tzw,,brudasie,, poogladajcie co sie dzieje wkolo..pelno ludzi w rurkach,spodniami wsadzonymi w najki z dupnym jezykiem,ludzi z beretami na glowach itp.IMHO ci ludzi wygladaja wszyscy tak samo...

Odnośnik do komentarza

mi ten fit pasuje, pewnie dlatego, że wiekszośc metali których znam to spoko ludzie z którymi mozna sie wina napic i Cie nie wystawią. Sam bym sie tak nie ubrał,. bo mi przeszła chec na taki styl i to dawno ale mimo to mi pasuje o ile nie nosi glanow latem itp 8/10

 

edit: wolałbym sie pokazac z metalem niż z wyglancowanym kolesiem w sweterku w paski. Poza tym ma mniejszy encounter rate.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
banny ubiera sie za pedalsko, chce być trendy ale to i tak duzo lepiej jak ten metal z poprzedniej strony. az czuje jego smrod.

 

...jesli na serio poczules cos, to pewnie u ciebie w pokoju. Sprawdz pod pachami :closedeyes:

 

 

edit: Plugawy - bez encounter rate`u ciezko levelovac ;)

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
banny ubiera sie za pedalsko, chce być trendy ale to i tak duzo lepiej jak ten metal z poprzedniej strony. az czuje jego smrod.

 

...jesli na serio poczules cos, to pewnie u ciebie w pokoju. Sprawdz pod pachami :closedeyes:

 

 

edit: Plugawy - bez encounter rate`u ciezko levelovac ;)

 

e tam, z przymrozeniem oka przeciez mowie ;) sam jestem metalem w jakimś tam stopniu. co nie zmienia faktu ze musisz sie w takim ficie pocić

Edytowane przez pogromcamuch
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...