Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No jest szanowany przez podobny im motłoch i wydziałowe pasztety..."bo grzeczny"

Wadą metali nie jesto to, że są "niegrzeczni", dziewczyny nie zwracają na nich uwagi bo śmierdzą.

 

 

...stwierdzasz, czy leczysz kompleksy? Zresztą z mojej strony koniec offtopa. Zakrzepniętego, szarego betonu człowiek głową nie przebije.

Stając obok takiego neandertalczyka faktycznie można wyleczyć kilka kompleksów. Spokojnie, nic nie mam do metali i moje wypowiedzi nie są bardziej serio niż te obrazki o subkulturach. Nawet rozmawiałem kiedyś z jednym metalem.

 

Ale to, że to najmniej higieniczna subkultura to fakt. W koncu ile można mieć koszulek Kata, długie włosy trzeba codziennie myć (niektórym sie nie chce), a glany latem sprawiają, że człowiek poci się jak świnia.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
No jest szanowany przez podobny im motłoch i wydziałowe pasztety..."bo grzeczny".

 

Nie znam żadnej fajnej du.py, która chodziłaby z jakimś księciem ciemności.

No.

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że nigdy nie widziałem dobrze ubranego metala, ale prawdą by to nie było - raz (serio) się zdarzyło.

 

I skończ siara zaczynać zdanie wielokropkiem kur.wa.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz
Sedno jest w tym, ze jak widzi sie w lato czlowieka ubranego od stop do glow na czarno, mimo tego ze na przyklad przed 5-min bral prysznic i pachnie od niego mydelkiem Fa, dziewiecdziesiat procent ludzi dalej pomysli wtedy: "od tego to musi je.bac".

 

 

 

Pozostale dziesiec procent to metale.

Nie gustuję w hewimetalowym stylu ubioru, niemniej gdybym spotkał N. Gaimana na żywo (który nosi tylko czarne ciuchy), wcale nie pomyślałbym, że facet może śmierdzieć. Być może nawet poprosiłbym go o autograf!

Odnośnik do komentarza

generalnie chodzi o to, że komiczne jest, jak metal szydzi z typa, wklejonego przez becetola. Bo metal też jest zbrechtany na tamtej stronce ;]

 

 

a co do tych prawie metali - potwierdzam, pełno tego na studiach, zwłaszcza technicznych. Jak widzisz typa w długich włosach, to możesz być pewien że słucha szantów i lubi programować.

Odnośnik do komentarza
a co do tych prawie metali - potwierdzam, pełno tego na studiach, zwłaszcza technicznych. Jak widzisz typa w długich włosach, to możesz być pewien że słucha szantów i lubi programować.

 

potwierdzam, ale jeśli chodzi o szatanów, to przeważnie jakieś popularne gimnazjalne zespoły typu soad będą. na technicznych uczelniach w dużych ilościach występują ten koleś poniżej, na dole:

 

MetalorazDyskomuł.png

 

ostatnio, jak ze mną tacy jechali pociągiem, to nawet nie musiałem czekać, aż zaczną rozmowę o sesji i belkach, czy też do momentu, w którym zaczęli puszczać rege z komórki, żeby wiedzieć, skąd się urwali.

 

Sedno jest w tym, ze jak widzi sie w lato czlowieka ubranego od stop do glow na czarno, mimo tego ze na przyklad przed 5-min bral prysznic i pachnie od niego mydelkiem Fa, dziewiecdziesiat procent ludzi dalej pomysli wtedy: "od tego to musi je.bac".

 

 

 

Pozostale dziesiec procent to metale.

Nie gustuję w hewimetalowym stylu ubioru, niemniej gdybym spotkał N. Gaimana na żywo (który nosi tylko czarne ciuchy), wcale nie pomyślałbym, że facet może śmierdzieć. Być może nawet poprosiłbym go o autograf!

 

ostatnio często chodzę w ciemnych dżinsach, brązowych butach i nieco rozpiętej czarnej koszuli. cóż, od teraz będę wiedział, że jestem brudasem i że mogę wzbudzać niesmak w autobusie.

 

aczkolwiek, ostatnio wszystkich traktuję jedną miarą bez względu na to, jak się ubierają, tylko z idiotami nie gadam.

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza
Banny, Ty w ten skwar się tak ubrałeś... naprawdę jesteś hardkorem. To z Tobą koszulki powinni sprzedawać na allegro.

 

BTW. Ręce w kieszeniach trzymasz jak rasowy gejuch. Noł ofense.

 

wlasnie jak wychodzilem bylo w miare, poznije jak przygrzalo (i wino i slonce) to myslalem ,ze padne, ale schowalismy sie w pobliskim lesie xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...