Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przestańcie już. On już pewnie usnął konto. A Hrubaz to był ten co marynarkę zapiął na 2 guziki przy wyciągniętej koszuli ze spodni tak? Jak tak, no to jednak uważam, że Koper go przebił.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Nie penerze :verymad: Ja to ten od za(pipi)istego szarego cardigana, modnego czerwonego t-shirta z HnM, oryginalnych dzinsów Levisa i wyczesanych trapciszy Conversa! Z dopełniającym geniuszu wisiorkiem z river island. I nikt mi nie wmówi, że czarne jest białe a białe jest czarne. Koniec imprezy. Nie ma takiego bicia! Dziękuję! Dobranoc!

Odnośnik do komentarza

Nie penerze :verymad: Ja to ten od za(pipi)istego szarego cardigana, modnego czerwonego t-shirta z HnM, oryginalnych dzinsów Levisa i wyczesanych trapciszy Conversa! Z dopełniającym geniuszu wisiorkiem z river island. I nikt mi nie wmówi, że czarne jest białe a białe jest czarne. Koniec imprezy. Nie ma takiego bicia! Dziękuję! Dobranoc!

Zobacz na kopera. To, że ma ubrania z metką nie oznacza, że wygląda okej. Z resztą co to za mania wymieniania marek ubrań. Jak wyglądasz zle to nawet skarpetki h&m ci nie pomogą

 

 

Chociaz ten twoj fit był nawet dobry

Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy na forum mają po 13 lat? Zawsze sobie wyobrażam jakiegoś użytkownika jako osobę dorosłą... tak też było w przypadku pieczrki. I zawsze w takich sytuacjach przeżywam mały szok

Odnośnik do komentarza

No nie wierzę, że nie ma hejtów żadnych (poza ryjem, ale przywykłem). A, wolę nieco dzwonowate niz nieco obcisłe.

 

Bluza z Housa.

Ubierasz się jak 99% młodzieży w Twoim wieku. Chyba wszyscy przywykli do takiego widoku. Przeciętnie nie znaczy, że zle. Przynajmniej nie ma w tym ficie nieudanych eksperymentów jak w przypadku

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Pieczarka to przy błażejudziesieńć niemowlak. Pewnie musisz pokazywać dowód jak chcesz kupić alkochol :potter: Śmieszne spodnie, wioskowe buty i wysokie czoło. Jedyny fajny element tego zdjęcia to drzwi.

 

Na zdjęciu z sylwestra wyglądałeś ok, co się z tobą stało panie pieczarko?

 

 

 

 

e: Tak wiem, że mam 15 lat ;)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...