Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

koleś z ta arafatka doyebał <ok> nie rozumiem ludzi, którzy do każdego fitu zakładają ją. próba pokazania jakim się jest alternatywnym czy jak? ogólnie mam wstręt to tej części garderoby :]

 

Carleone - oni wszyscy mieli rację :(

 

 

rolnik - xeroboy bannego :/

 

 

@łolter - dzieki za wytłumaczenie, plusik 4 U ;*

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie chcę nic mówić, ale na kilku ostatnich stronach to tylko wojnar jest ubrany. Reszta poprzebierała się za dejwida bekama albo modeli z katalogów, tylko (pipi)a nie wzięli pod uwagę, że trochę im do nich brakuje i że co wygląda fajnie na kimś twarzowym i wymiarowym niekoniecznie musi dobrze wyglądać na wychudzonym, pogarbionym kąsolomaniaku.

 

Rurki = klaszczące zwieracze na 100%. Żeby nie było, worki od ziemniaków to folklor dla 15-latków, ale na szczęście istnieje jeszcze coś takiego jak normalny fason spodni.

Odnośnik do komentarza

No nie chcę nic mówić, ale na kilku ostatnich stronach to tylko wojnar jest ubrany. Reszta poprzebierała się za dejwida bekama albo modeli z katalogów, tylko (pipi)a nie wzięli pod uwagę, że trochę im do nich brakuje i że co wygląda fajnie na kimś twarzowym i wymiarowym niekoniecznie musi dobrze wyglądać na wychudzonym, pogarbionym kąsolomaniaku.

 

Rurki = klaszczące zwieracze na 100%. Żeby nie było, worki od ziemniaków to folklor dla 15-latków, ale na szczęście istnieje jeszcze coś takiego jak normalny fason spodni.

 

Otototo , świete słowa . To co fajnie wygląda na wysportowanym , wysokim kolesiu nie będzie wyglądać tak samo na 16letnim szczawiu, think about it :potter:

Odnośnik do komentarza

fajne te najki kolegi na górze, szkoda tylko że te buty są takie chlebakowe, a ja źle się w takich czuje :(

 

ej a wiesz, ze to ten sam model, ktory ja mam, i o ktorym pisales, ze "bananowe", tylko w lekko innej kolorystyce? :potter:

 

o, nawet cytat mam ;D

 

nie są zbyt kolorowe, kolory są akurat ok. ale ogólnie są bananowe i facetowi w Twoim wieku po prostu nie wypada zakładać takich butów.

Odnośnik do komentarza

tak Lucjan, wiem że to te :) dlatego mówię że byłyby ok, gdyby nie ich skejtowskie gabaryty, które nijak nie pasują do codziennego fitu. chociaż wuj wie, musiałbym przymierzyć. tyle że do robo już bym w tym nie poszedł.

 

Generalnie one tak smiesznie na zdjeciach wygladaja, bo wiekszosc ludzi je nosi tak ze wygladaja jak chlebaki... kiedy sie ich dobrze nie zasznuruje. Ale to zupelnie nie jest to co np to na fotce ponizej - kiedy je zasznurujesz nieco mocniej to wygladaja zupelnie jak AF1. No ale to wiadomo, trzeba przymierzyc i zobaczyc jak leza na stopie :)

 

12561.jpg

o, ja tez takich nie lubie :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...