Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzisiaj szukać czarnych, normalnych, prostych koszul do chodzenia na codzień. to jest po prostu nie do pomyślenia, jaka cyrkowa moda jest w sklepach. wszędzie jakieś znaczki, kolorowe nitki, kieszenie, szlaczki, loga, naszywki. chcę po prostu 3 bawełniane koszule z długim rękawem w różnych odcieniach czarnego, najlepiej bez żadnych kieszeni. już prostszych wymagań mieć nie można, niestety nie wg producentów ubrań. pocieszam się tym, że to był outlet, może w normalnych sklepach sytuacja nie prezentuje się tak tragicznie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zamierzam nabyć krotkie spodnie i pare koszulek, zamierzam przy tym zachować męskość, nie chce wyglądac jak emo-pedał, ale z kolei chce moć podrywać 18nasto letnie dziewczęta.

 

Co się teraz nosi Panowie?

 

 

Odnośnik do komentarza

ja kiedyś wyrwałem w reporterze takie brązowe w delikatne niebieskie paski i do tej pory je mam, ale widziałem tez fajne w reserved albo HM w jack&jones tez podobne widzialem, musizz poszperac. ale w szara kratkę tez niezłe zwłaszcza z białymi butami dobrze się prezentują.

braz.jpg

jedne z niwielu jeansowych ktore mi sie podobaja.

tommyhbermuda280409.jpg

denimco290409.jpg

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza

mialem na oku zaje.biste krotkie spodenki lee, ale odrzucil mnie ich koszt 320 peso.

 

w zamian za to kupilem sobie za 85 na allegro z h&m takie proste zwykle dzinsowe

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0509/62311770812b9.jpg

 

plus odlozone w sklepie mam takie luzniejsze quiksilvera, ale nie mam foto pod reka. jak juz kupie to zapodam, takie wakacyjne troche.

 

w sumie razem wyjdzie tyle co za te lee, wiec nie zaluje.

 

miedzy takimi sie waham

 

13966373.jpg

 

23648167.jpg

 

35225443.jpg

Odnośnik do komentarza
mialem na oku zaje.biste krotkie spodenki lee, ale odrzucil mnie ich koszt 320 peso.

 

w zamian za to kupilem sobie za 85 na allegro z h&m takie proste zwykle dzinsowe

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0509/62311770812b9.jpg

 

plus odlozone w sklepie mam takie luzniejsze quiksilvera, ale nie mam foto pod reka. jak juz kupie to zapodam, takie wakacyjne troche.

 

w sumie razem wyjdzie tyle co za te lee, wiec nie zaluje.

 

miedzy takimi sie waham

 

13966373.jpg

 

23648167.jpg

 

35225443.jpg

 

ale to co tu pokazałeś to są shorty do pływania z tego co widzę.

 

przyznaje hilfingery sa tragiczne nie zwróciłem uwagi na ten szturks:/

ale ostatnie chyba sam sobie zamówię bo bardzo mi się podobają.

Edytowane przez Nesteroth
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...