Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wynik ostatnich zakupów w reserved:

 

0000003kf.th.jpg

 

Tak wujciu jestem wstrętnym metrusem :potter:

 

Synek, toz to kolekcja rodem z murzynskiego getta, Ice Cube w podobnych swirowal w "Friday", dobra rzecz. :thumbsup:

 

ice-cube-wants-to-do-another-Friday.jpg

 

Niiiiiggggggaaaaaaaaa whaaaaaaaaaaat?

 

TIP: wrzucajcie foty na tinypic.com, tez mozna duze rozmiary wrzucac a mniejsze problemy z ladowaniem itp.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Oka, ja dzisiaj nabyłem:

 

 

 

dscn0273.jpg

 

dscn0276.jpg

 

 

Bluza - 99 zł

Kurtka ze swinskiej skory naturalnej - roczna pensja waszej starej

 

 

 

 

kurtkadiesel1.jpg

 

Zdecydowanie lepiej to wyglądaw relu, zwłaszcza bluza, która na obrazku wygląda jak tani dywan, a tak naprawdę jest za(pipi)ista w dotyku, jakbyś nosił baran na sobie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Też nie mogłem się przekonać, ale dorosłem

 

Płaszcz banny ostatnio pokazywał. Dziś widziałem zayebisty w reserved w nowej kolekcji za jedyne 300. Kupiłbym, ale mam już jeden z h&m (tam też możesz poszukać)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

skóra dobra, też planuje jakąś brązowa na jesień. tylko z tą poprawką, że nie kupuje z zabijanych zwierząt

 

2331aw.jpg

 

kiedyś planowałem bluzę stylizowaną na murzyńską flanelę z reportera, no ale nigga plz... reporter? co prawda mam z tamtąd longlseeve dość obciachowy, ale noszę pod tiszertem jak na wyrośniętego nastolatka jeżdżacego na deskorolce przystało.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
skóra dobra, też planuje jakąś brązowa na jesień. tylko z tą poprawką, że nie kupuje z zabijanych zwierząt

skóra ekologiczna? nie dzieki

 

nie bede ubierał sie w cerate. Żyje ze swiadomością, że to co noszę miało kiedyś imię i mi to w sumie zwisa

Odnośnik do komentarza

Że tak zapytam, nie przeszkadza wam zapach skóry? No przecież jak tylko ktoś wejdzie od pomieszczenia, to do razu (pipi)ie jak s(pipi)esyn tymi knurami czy czym tam.

 

Niektórzy to ponoć lubią. Po prostu podświadomie połączyli sobie ten smród z luksusem, w czasach gdy rzeczywiście to był luksus. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza

moja skóra nie je.bie, przynajmniej nie zauważyłem, albo nikt mi nie zwrócił uwagi. wnioskuję po tym, że jest sztuczna (czyli prawidłowo). z resztą to nie problem bo chodzę w niej tylko na koncerty brudasowe, a oni są przyzwyczajeni do syfu. w krótkich skórach dupe.czki śmigają - do tego jakaś tunika pod spód, leginsy i jest okej fit. normalna skóra męska za wsze będzie w modzie tudzież "IN" jak kto woli. z resztą kto by się tam modą przejmował, weź odbij!

 

zresztą wszyscy widzieli, że eminem poleca. można nosić bez obaw.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

skóra jest passe, sorry dude. a w tych krótkich kurteczkach to wszyscy licealiści zaczęli chodzić 2-3 lata temu. rękawy sweterka w pizdu za długie. Widać że chcesz być męski, ale wyglądasz w tym jak student albo typowy polak przed 30tką :)

Lol, to żes wyskoczył, sorry dude, nawet nie zbliżyłeś się do poziomu trochę zbawnego. Skory jak najbardziej nie są passe, a że w podróbach z niujorkera chodzi większość gimbusów? Może, nie wiem, u mnie młodzież ubiera się na emo, chodzi w za dużych ciuchach, ubiera sweterki... na pewno nie chodzi w kurtce za miesięczną wypłatę, btw, jestem prawie przed 30

 

 

Że tak zapytam, nie przeszkadza wam zapach skóry? No przecież jak tylko ktoś wejdzie od pomieszczenia, to do razu (pipi)ie jak s(pipi)esyn tymi knurami czy czym tam.

 

Niektórzy to ponoć lubią. Po prostu podświadomie połączyli sobie ten smród z luksusem, w czasach gdy rzeczywiście to był luksus. Tak myślę.

Ja lubie ten zapach, mam skórzany portfel, skórzane buty, skórzana torbę, a i jeszcze rękawiczki się znajdą. Niedługo chyba kupie sobie jeszcze spodnie do kompletu :rolleyes:

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

DSCF8821.jpg

 

hm

 

longsleeve, skary, buty, naszyjnik (do kustomizacji)

z butów jestem zadowolony, teraz potrzebuje tylko takie szare i jest OK.

 

 

zły jestem, bo tych nie mieli

 

Jan7_46_highres.jpg

 

 

:[[[[[[[[[[[[[

 

Banny, buty eleganckie, podobaja mi sie. Longsleeve w ogole mi nie podchodzi, raz, ze pasiaki rodem z obozu no i juz w ogole pasy wyszly z mody IMO i mi sie przejadly.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...