Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie słuchaj ich - jest ok. (pipi)a świat się kończy muszę napisać dwa dobre słowa o garniturze Ukyo. (pipi)a.

 

marynarka leży bardzo dobrze - jak by była o rozmiar lub dwa mniejsza, to pękłaby mu na klatce piersiowej, tymczasem lekko ją opina, więc jest ok. Pamiętajcie też, że foto jest w jakiejś hop siup koszulce, jak ubierze koszulę, gdzie na rękawach ma normalne mankiety to rękawy wyjdą idealnie. Do tego koszula przez rękawy inaczej się układa na barkach więc również w barach wydaje się być okej, wcale nie za szeroka. Ja Cię w tej wersji kupuję, do tego chyba schudłeś co nie co :D Kup fajną koszulę, ładny krawat - byle nie za szeroki, bo masz ganitur ładny fit i możesz iść w brązowe dodatki, np buty, pasek. Kolor fajny na lato, WYCZUWAM TUTAJ CHYBA RUCHANIE C'NIE

 

kurde najpierw Rozi, teraz Ty.... KONKURENCJA MI ROŚNIE

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czort nie masz racji. Po pierwsze musicie pamiętać, że w garniturze się .... chodzi. Nie tylko stoi do foty, tak naprawdę rzadko kiedy się stoi do foty. Rękaw podczas podnoszenia ręki do góry np przy wołaniu kogoś lub wołaniu taksówki musi się nadal ładnie układać, nie może nagle podejść do połowy przedramienia a tak by się stało, gdyby był krótszy. Dalej - jak siedzisz w garniaku np  przy stole i chcesz sięgnąć po coś co na nim leży np na weselu czy gdzieś tam, to jak wychylisz się do przodu i wysuniesz rękę to nie możesz mieć tak, że barki nie puszczą cię do przodu i nie pozwolą wyprostować ręki, bo będziesz wyglądać jak pokraka w kaftanie a nie facet w garniaku. Garnitur musi zostawić trochę luzu, chyba, że masz sylwetkę jak model. 

 

Sorry, ale życie to nie zdjęcie z gazety, zwłaszcza jeśli ktoś tak jak ja czy Ukyo nie ma sylwetki idealnej (sorki Ukyo :D)

 

krupek to koszykarz, biegacz i paker to ma pewnie tyle tłuszczu ile ja zjadam w plasterce szynki, a czort waży tyle co przedramię Yaczesa więc łatwo wam obu pisać, bo u Was garnitur fit łatwiej powiesić, do tego jego "ruchy" są bardziej ograniczone. Ukyo to pyerdolony bronx czarnuch co na (pipi)ie zabija trzech białych z buły - na moje oko wygląda dobrze i jeżeli chcesz używać tego garnituru, a nie włożyć tylko na komunię siostrzenicy, to nic nie zmieniaj. Chyba, że po pierwszym wyjściu sam zauwazysz miejsca, gdzie trzeba poprawić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za słowa aprobaty od jednego z lepiej ubranych gentleman'ow tego forum. Oczywiście opiniami powyższymi się nie przejmuje bo bardziej ufam kolesiowi z metrem który to ogarnial niż konsolomaniakom z forum o gierkach

 

To, że tak nieśmiało spytam wtedy, na chvj tu wrzucasz, skoro nikt się nie zna i masz w piź.dzie opinie?

 

 

@Waldek

 

Właśnie w barach nie jestem zbyt szeroki, przez ostatnie 1,5 roku dużo schudłem. Garnitur na mnie nie leży zbyt dobrze i ostatnio jak założyłem gajer po ponad roku przerwy to średnio na mnie leżał. Spodnie w pasie zbyt luźne, przez co wsadzona w spodnie koszula wyglądała przeciętnie. W barkach też sporo luzu, przez co nie czułem się zbyt komfortowo. Tak jak mówiłem wcześniej, może w koszuli efekt byłby lepszy u ukyo.

Odnośnik do komentarza

czort nie masz racji. Po pierwsze musicie pamiętać, że w garniturze się .... chodzi. Nie tylko stoi do foty, tak naprawdę rzadko kiedy się stoi do foty. Rękaw podczas podnoszenia ręki do góry np przy wołaniu kogoś lub wołaniu taksówki musi się nadal ładnie układać, nie może nagle podejść do połowy przedramienia a tak by się stało, gdyby był krótszy.

 

To jest dobry punkt widzenia i utwierdził mnie ostatnio w przekonaniu, że nie będę nic robił z rękawami, które na początku wydawały mi się ciut za długie. Prosta sprawa, jak chodzisz w garniaku to nie stoisz jak ciamajda z rękami prosto wzdłuż ciała jak na hymn, tylko albo trzymasz je na stole podczas twardych negocjacji, albo podczas prezentacji czegoś uginasz łapy i złączone dłonie trzymasz ponad linią pasa. Jak wtedy długość jest idealna to jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...