Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Siara to nie chodzi o to, bo to calkiem inne plaszcze. Nie wszystko musi byc z grubej skory.

 

Paidi, projektanci mody - juz samo to podwyzsza cene. Specjalisci od szycia, stylu itd. Materialy tez sa lepsze. Za wszystko sie placi, nie tylko za material. Tak jest ze wszystkim. Wang akurat w H&M ma swoja kolekcje, jest drogi, ale daleko mu do najdrozszych. 

Tak samo jak Ferrari np kosztuje od groma kasy, to nie znaczy, ze trzeba kupowac Golfa jak ktos ma pieniadze. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie twierdze, ze nie, ale roznica w np takich tramkach tez jest widoczna i to bardzo. Widzisz taki trampek i wiesz, ze to cos drozszego i nie jakis zwykly robiony przez masowa firme, bynajmniej ja juz tak poznaje :Coolface:

Twoi starzy łożyli na drogie ciuchy, zamiast na edukację i to widać dzisiaj. Co z tego, że masz drogie ciuchy, skoro jeśli się odzywasz, to wieś w najczystszej postaci?

Edytowane przez blazej10
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:lol: Co za hopokryzja. Ja nikogo nie obrazalem w przeciwienstwie do was. Nie smieje sie z was nawet, ze jestescie cebulakami, wiec nie wciskajcie kitu. Troche kultury zatem. Do tego te wasze wnioski wyciagniete jak przez dzieciaki z gimnazjum jakiegos. Nawet szkoda komentowac i pokazywac wam ''palcem'' gdzie sie kompromitujecie, bo za duzo tego. 

Postu napisanego bardziej dla zartu jak wyzej blazej10 nie umiecie rozpoznac, a pisza cos o edukacji, inteligencji itd. 

Dostarczacie mi czesto duzo beki. Jedyny wasz plusik.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Siara to nie chodzi o to, bo to calkiem inne plaszcze. Nie wszystko musi byc z grubej skory.

 

Paidi, projektanci mody (w morde yebane pedały) - juz samo to podwyzsza cene. Specjalisci od szycia, stylu itd. Materialy tez sa lepsze. Za wszystko sie placi, nie tylko za material. Tak jest ze wszystkim. Wang akurat w H&M ma swoja kolekcje, jest drogi, ale daleko mu do najdrozszych. 

Tak samo jak Ferrari np kosztuje od groma kasy, to nie znaczy, ze trzeba kupowac Golfa jak ktos ma pieniadze. 

 

tylko to podwyższa cenę.

 

mam koszulkę, rodzice mi ją kupili jak byłem jeszcze w podstawówce, za 30 sztuk złota na jarmarku dominikańskim w mieście Gdańsk. jakiś chłopaczek się wystawił, sam projektował i robił druki na koszulkach firmy stedman, hurtowo jak pisałem taka koszulka kosztuje mniej niż 10 złota.

koszulka super jakość kurwo, nosiłbym ją do tej pory ale jest trochę za mała. więc o jakich lepszych materiałach ty piszesz? bawełna to bawełna

płacisz tylko i wyłącznie za marke 

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

sosnaa, a to chyba o czyms swiadczy, prawda? To sa najlepsi na swiecie projektanci ktorzy szyja z roznych materialow. Bawelna to bawelna, ale rodzai bawelny tez jest kilka. Wziac koszukle np Givenchy, a jakas zwykla to roznica jest pod kazdym wzgledem. Tak jest ze wszystkim - najlepsi sie cenia.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...