Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Plusow nie dostaje od jakis 5 lat baranie ale ci odpowiem bo jak widac z obserwacja u ciebie slabo.

 

Przykro mi ze jestem z ludzi ktorzy jak maja opinie i ja wyrazaja na forum publicznym to staraja sie miec z ta opinia jakies argumenty a nie rzucac tylko bo tak i (pipi). Z drugiej strony sledze twoja "tworczosc" oraz "poczucie humoru" i rozumiem ze twoj niedowlad umyslowy nie pozwala na argumentacje czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że z plusami nie zrozumiałeś za bardzo ironii.

 

Powiedziałem Ci, czemu mi się nie widzi. Co więcej, nawet napisałem, że nie jest zły, tylko sam bym takiego nie założył. Miałeś ocenę subiektywną i obiektywną. No, ale i tak określiłeś mnie amebą, więc nie pozostałem Ci dłużny, a że dupa Ci pękła, bo nikt Ci nie pochwalił zakupu, to teraz rozładowujesz frustracje i sam prezentujesz duży niedowład. Smutne, życzę miłego użytkowania garnituru.

Odnośnik do komentarza

No skoro twoj argument jest taki ze cos jest Vintage to ty chyba nie znasz znaczenia tego slowa. Nie wiem czy zwrociles uwage ale poza twoim slabym argumentem nikt inny nie napisal nic ciekawego, nie mowiac juz o napisaniu czegokolwiek z sensem.

 

Nie mam bolu dupy bo nie mam o co w(pipi)ia mnie za to heheszkowa kultura na tym forum. Od jakiegos roku ciezko przeczytac ciekawego posta, nie mowiac o rozmowie. I o to mam bol dupy.

 

Jak macie zamiar napierdalac heheszkami to polecam nie robic tego ze mna.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu też się rozglądam za garniturem, przeglądam gazety modowe i wystawy w sklepach, garnitury w kratę to rzadkość, nie wiem, czy w ogóle gdzieś jakiś widziałem, więc no jakiś topowy model na czasie to nie jest teraz. W sumie, dawno nie był.

 

W tym dziale już tak jest, że jak coś się komuś nie podoba to pisze, że to chu.jostwo na maksa, choćby to było najprostsze obuwie, czy t-shirt, takie trochę dowartościowywanie ego, które nie wiem, na czym polega do końca. No, ale tutaj zawsze tak było.

Odnośnik do komentarza

Krata to klasyczny wzor garnituru.

 

Na klasyka zawsze jest miejsce i klasyk zawsze jest w modzie.

 

Angielscy projektanci co prawda maja inne podejscie niz bardzo konserwatywni Wlosi.

 

Zreszta jeden z najlepiej ubierajacych sie polakow propsuje

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1437608216259652&substory_index=0&id=502692163084600

 

Ogolnie dobry blog jezeli szukasz garniaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...