Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Marynarka wygląda na za małą poprzez uniesienie rąk w tańcu, normalnie jest dobra, tylko te rękawy troszkę krótsze mogłyby być. Garnitur zakładam 3 razy do roku, więc wygwizdane.

 

Co jest złego w zwykłym czarnym krawacie? Wiem, że to nie awangarda jakaś, ale klasyka to klasyka chyba nie?

 

Teraz czekam na zdjęcia Mazzeo i Kordiana w garniakach, dawać.

 

No chyba, że ta stylówka jest lepsza:

 

4puip2.jpg

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Zrobilem na szybkosci specjalnie dla was

 

Ciemno w pokoju Check

Zielone Skarpetki Check

Pudelko po Playstation Check

Burdel w Sypialni Check

 

AWFTbny.jpg

48rZpih.jpg

 

Rozaliusz w krawacie "sledziku" Check Wyciagnie zdjec z przed 5 lat Check

 

Lepiej nie bedzie bo nie ma mi kto zdjecia zrobic :/

Odnośnik do komentarza

Krupek widziales kiedykolwiek cos co prezentowalo sie na zywo lepiej niz na obrobionych photoshopem zdjeciach modela o idealnej sylwetce? Pytam powaznie bo nie wiem czy to bylo powazne pytanie, starsz sie byc na sile smieszny, nie masz pojecia o niczym czy jestes po prostu glupi.

 

Odnosnie Garniaka samego w sobie tak jestem bardzo zadowolony. Lezy bardzo dobrze wazy mniej niz pol kilograma i ta welna ktora w dotyku przypomina jedwab. Kamizelka to mily dodatek i jest bardzo ladna. Nie moge sie doczekac az bede sie mogl w nim paradowac.

Odnośnik do komentarza

No zazwyczaj ciuchy wydają mi się ładniejsze na żywo, jeśli przedtem spodobały mi się w necie, tak samo mam z butami. Pewnie to kwestia sylwetki.

 

Odnosnie Garniaka samego w sobie tak jestem bardzo zadowolony. Lezy bardzo dobrze wazy mniej niz pol kilograma i ta welna ktora w dotyku przypomina jedwab. Kamizelka to mily dodatek i jest bardzo ladna. Nie moge sie doczekac az bede sie mogl w nim paradowac.

 

No to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Sam w sobie garnitur bardzo ładny, sam czaję się trochę na kratkę, ale jeszcze czekam z decyzją. A co do tego jak leży to tragedii nie ma, spodnie ok lub minimalnie za długie, nie wiem jak na butach się prezentują. Co do marynarki to nie znam twojej sylwetki, ale jak dla mnie to wygląda klockowato, jak nie masz za dużego brzucha to ja bym zwęził w talii. No i długość rękawów - wydaje mi się, że są za długie (aczkolwiek schowałeś rękę w kieszeń), także skrócenie kilka centymetrów od góry wskazane, żeby mankiet koszuli ładnie wystawał. Ewentualnie ta marynarka jest po prostu za duża.

 

generalnie należy chyba pamiętać o prostej zasadzie w doborze i noszeniu garnturu (nie piję do ukyo teraz, tylko ogólnie), liczy się:

 

- materiał (główny czynnik ceny oraz komfortu noszenia)

- skrojenie (garnitury ze sklepu najczęściej po prosu trzeba przerabiać pod siebie, normalna sprawa)

- wzór / kolor (zależnie od przeznaczenia, okazji do noszenia).

 

I mam wrażenie że w Polsce (np. politycy) główny problem to właśnie krój.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...