Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

https://www.zalando.pl/pier-one-3-pack-t-shirt-basic-kolorowy-pi982a00d-t11.html

 

lub 

 

https://www.zalando.pl/hilfiger-denim-t-shirt-basic-black-hi122o03s-q11.html

 

Strasznie mnie to męczy, bo z jednej strony mam trzy koszulki, które się spoko opinają w rękawkach, ale bez magnesu na ci.pki w postaci znaczka Tommy'ego, a z drugiej strony jedną koszulkę, ale o zaje.bistym kroju i z przyciągającym oczy logiem.

 

Nie idź tą drogą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Po długich poszukiwaniach nabyłem nareszcie limitowaną wersję kultowych klapek na lato, co ważne kosztowały tylko 20 złotych za parę. Czarne prawdopodobnie zostawię sobie, reszt idzie na handel. Na hamerykańskim ebayu można za nie dostać około 20/30 usd - czysty zysk a i chętnych jest na takie rarytasy cała masa bo to edycja limitowana sprzedawana tylko w trzy pakach. Guma i canvas najwyższej jakości ale to u nich norma.

 

 f6db0182b683.jpg

 

A jak klapeczki to do tego jeszcze obowiązkowo wygodne spodnie, koniecznie zwężone na dole z mocnym ściągaczem żeby pierdki wolniej uciekały w chłodne zimowe wieczory. Marka też zacna, trochę to kosztuje ale co tam.. kto bogatemu zabroni.

 

 e20f94ea657e.jpg

 

 

Jak to mówi kumpel z getta Today was a good day.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jenysiu, ale to New Balance jest chu.jowe XDDD Dzisiaj przyszła koszulka Porto i w porównaniu do poprzednich z Nike jakie mam, to wygląda ona jakościowo jak piłkarskie koszulki z bazaru. Śliski materiał, herb jest KLEJONY, tak samo jak wszystkie inne napisy. Może ten system NB DRY się uaktywni jak się spocę i będzie mi chłodził pachy, ale gdzie ta jakość Nike z wyszywanym herbem? 

 

Oczywiście jest bardzo piękna. Piękna jak klub.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...