Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość el becetol
@el becetol - niezle, niezle, gdzie i za ile? :>

 

Niezłe, dołączam do pytania: gdzie i za ile :D ?

 

Pisalem że mikolaj mi wiezie, nie wiem gdzie i za ile ;) strzelam że koło 100$, ale sam nie sprawdzalem bo tak sie nie robi z prezentami.

Odnośnik do komentarza
mezczyzna powinien byc potezny a nie szczypiorkowaty !

Brawo Bartku, w sumie sie ciesze, ze mam potezne nogi

( udo 64cm, lydka 42cm ) bo jakbym mial chudsze

i cos by mi odj;ebalo i ubralbym rurki to bym musial sobie cos zrobic :F

nic do rurkowcow nie mam, ale sam ich w zyciu nie ubiore :)

 

 

A jak ktos ma taka ciekawa genetyke, ze zesra sie na twardo, a nie bedzie potezny, to co, nie jest mezczyzna? :-)

 

Ale podejscie masz zdrowe - 'sam nie zaloze, ale nic do tego nie mam' :)

 

BTW- co robic zeby taki uda miec? : O

Odnośnik do komentarza
mezczyzna powinien byc potezny a nie szczypiorkowaty !

Brawo Bartku, w sumie sie ciesze, ze mam potezne nogi

( udo 64cm, lydka 42cm ) bo jakbym mial chudsze

i cos by mi odj;ebalo i ubralbym rurki to bym musial sobie cos zrobic :F

nic do rurkowcow nie mam, ale sam ich w zyciu nie ubiore :)

 

 

A jak ktos ma taka ciekawa genetyke, ze zesra sie na twardo, a nie bedzie potezny, to co, nie jest mezczyzna? :-)

 

Ale podejscie masz zdrowe - 'sam nie zaloze, ale nic do tego nie mam' :)

 

BTW- co robic zeby taki uda miec? : O

Nie ma takiej genetyki zeby nie mozna bylo miesni zbudowac.

Odnośnik do komentarza

Grubi ludzie też mogą sobie kupić rurki, w odpowiednim dla siebie rozmiarze po prostu, np. 40/30 albo 30/40, nigdy nie wiem, czy najpierw się podaje długość, czy szerokość. I takie rurki na chudym człowieku wyglądałyby jak eloskejty. Generalnie możemy podzielić spodnie na slim/regular/loose fit, ze względu na stopień przylegania do ciała, nie rozmiar.

 

No a że chudy w eloskejtach wygląda równie głupio co gruby w rurkach, to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Grubi ludzie też mogą sobie kupić rurki, w odpowiednim dla siebie rozmiarze po prostu, np. 40/30 albo 30/40, nigdy nie wiem, czy najpierw się podaje długość, czy szerokość. I takie rurki na chudym człowieku wyglądałyby jak eloskejty. Generalnie możemy podzielić spodnie na slim/regular/loose fit, ze względu na stopień przylegania do ciała, nie rozmiar.

 

No a że chudy w eloskejtach wygląda równie głupio co gruby w rurkach, to już inna sprawa

 

Mądrze mówisz, dziś na ten przykład kupiłem w galerii levisy wąskie ale rozmiar 32/34 fajna swiąteczna promocja i takoż jestem z nich bardzo zadowolony. Regular dokładnie jak to powiedział Szeni, nie przesadnie wąskie ale bardzoooooo wygodne i to się liczy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...