Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ogolnie Vandale slabe sa, maja moze ze dwa czy trzy dobre modele, a pozatym to nic ciekawego ;]

 

Wielad - Hancock nie mial dunkow, tylko air jordany 1 :nerd:

 

jordan1.jpg

 

Ale fakt faktem, podobienstwo jest lekkie !

 

Aha Burth - oczywiscie zrobie te fotki w tych najkach sb, ale to mowie jakos jutro/we wtorek, a tymczasem obczaj sobie jak to wyglada u innych.

 

n67q4x.jpg

 

kakakaaz9.jpg

 

srakulecyb9.jpg

 

Na dwoch pierwszych fotkach zwykle dunki high, czyli ten sam model co Ty bedizesz zamawial, tylko inna kolorystyka, na ostatniej focie typ w terminatorach, ale to w sumie podobnie wyglada.

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No do rurek tak, znaczy w sumie jak język jest względnie mały a buty zawiązany i wyglada to schludnie to jest <ok>, ale czasem widze tych pajaców rozwalonymi na wierzch to tak chu'jowo wygląda, że mała bania. Albo jak mają rzepy w najkach otwarte i to sie giba na boki porażka.

Odnośnik do komentarza
No do rurek tak, znaczy w sumie jak język jest względnie mały a buty zawiązany i wyglada to schludnie to jest <ok>, ale czasem widze tych pajaców rozwalonymi na wierzch to tak chu'jowo wygląda, że mała bania. Albo jak mają rzepy w najkach otwarte i to sie giba na boki porażka.

 

Nie nosze rurek a chodze z jezykiem wywalonym na wierzch w najkach. <szanuje zdanie innych>, ale styl skejtowy juz mi sie zwyczajnie przejadl i przestaly mi sie podobac te wielkie, grube buciory ;)

 

pic0010ar4.jpg

 

Zdjecie jakiegos typa z innego forum, widac, ze jezyk nie jest jakis wybitnie duzy i nawet do krotkich spodni te buty pasuja.

 

jojoaj9.jpg

 

Rurek typ nie ma, normalne spodnie regular fit, czyli takie jak ja zwykle nosze, do tego dunki z wywalonym jezorem. Imo schludnie to wyglada, nie sa rozje'bane na cala stope, zawiazane, calkiem wporzo (druga rzecz, ze ta kolorystyka niezbyt mi sie podoba, ale to inna sprawa)

 

Jutro wrzuce ja fotke z jezorem na wierzchu i schowanym ;)

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Ja się właśnie przymierzam do jakichś Nike'ów SB, byłem dziś w Minirampie i spodobały mi się te papcie - http://www.miniramp.pl/product-pol-217-Nike-sb-dunk-hi.html . Mam pytanie do posiadających dunk'i - czy na wiosnę nie będą za ciepłe? Bo jakieś grube i ciężkie mi się wydają, a sensu kupowania teraz butów, które bym nosił na następną zimę nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza

musze przymierzyc jakies high to spodni z dlugimi nogawkami, spory dylemat mam czy brac takie czy wziac sobie te nowe nike na rzepy (nie courty) widzialem w manufakturze takie fajne, kroj niby jak trampek waskie bardzo krotkie koncza sie przed kostka chyba brazowe i na rzepy, bardzo bardzo mi sie podobaly, nigdzie nie moge znalezc foty ich.

 

 

boszzz co sie naszukalem jak glupi tych butow.

 

http://allegro.pl/item568704344_nike_capri..._megasport.html

2.jpg

 

tamte byly brazowe i chyba ciut inne nie mialy tych jasnych wstawek na podeszwie i kosztowaly 300zl :/

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...