Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1.jpg

Podoba mi się oldschool'owy look. Powinny być wytrzymałe bo Emerica robi dobre bucisze. Wybór mam utrudniony ze względu na to, że nie chcę materiałów nieekologicznych (skóra, zamsz, nubuk odpadają) i strasznie trudno znaleźć coś fajnego. Kosztują 163zł, zatem cena jest ok. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
1.jpg

Podoba mi się oldschool'owy look. Powinny być wytrzymałe bo Emerica robi dobre bucisze. Wybór mam utrudniony ze względu na to, że nie chcę materiałów nieekologicznych (skóra, zamsz, nubuk odpadają) i strasznie trudno znaleźć coś fajnego. Kosztują 163zł, zatem cena jest ok. Co myślicie?

 

bez printa bylyby naprawde ok, choc troszke za masywne

niemniej, sa fajne

Odnośnik do komentarza
1.jpg

Podoba mi się oldschool'owy look. Powinny być wytrzymałe bo Emerica robi dobre bucisze. Wybór mam utrudniony ze względu na to, że nie chcę materiałów nieekologicznych (skóra, zamsz, nubuk odpadają) i strasznie trudno znaleźć coś fajnego. Kosztują 163zł, zatem cena jest ok. Co myślicie?

 

bez printa bylyby naprawde ok, choc troszke za masywne

niemniej, sa fajne

 

Ja naprawde chlopaki nie wiem jak wy za te buty dajecie po 200 zl w wzwyz. Za spodnie dalem 199 zl i bluze 150 co prawda ale za buty? Ja wole na bazarek pojechac w niedziele i za max 5 dych kupic cos takiego co mam; podroba DC co prawda ale sluza mi od pol roku a kupilem je za 40 zikow. Nie jestem znawca mody, ubieram sie tak, zeby nie bilo po oczach, a ze nachy mam szerokie to i buty w wiekszosci zakrywaja.

 

24eovpw.jpg

f2iu5d.jpg

Te akurat do ciemnego stroju (ciemne spodnie, szara bluza, czarna koszulka badz ewentualnie biala + ciemna czapka)

 

 

t0gpdu.jpg

uyckn.jpg

A to nowy nabytek za 50 zl - bez szlaczkow, wzorkow - zwykle buty do bialej podkoszulki/polowki i popielatej bluzy.

 

Poza tym wrzucam to, co najczesciej zakladam i ubierac lubie.

 

t9y16s.jpg

jkw2uf.jpg

Ten sweter to do waskich levisow

 

29bol2.jpg

14u956p.jpg

mvtag3.jpg

hwweg4.jpg

Koszulki do wszystkiego

 

http://i41.tinypic.com/11j8b9l.jpg

I jedna z wielu bialych polowek. Wruzam w tagu kodowym bo przekroczylem ilosc grafik dozwolona.

 

W sumie tak wrzucam, ubieram je bo lubie najbardziej. Ale slowo zj.e.by jak zwykle mile widziane. :)

Odnośnik do komentarza

selfpwange z tymi pod(pipi)ami DC, rotfl. Ja raz w miesiącu kupuje sobię coś i wole raczej wydać troszke kaski na cosik lepszego, choć ostatnio biegałem po wyprzedażach i kupiłem za(pipi)iste dziżsy w croppie za 39złoty :o

Odnośnik do komentarza
Ze wlasno-zniszczenie, w sensie siebie. Ja bym nie mógł chodzić w butach z jakimś krzywym znaczkiem. Szacun dla Ciebie Wujek!

 

Spoko, dorzuc jeszcze, ze chodzac w nich pale szlugi i deptam niedopalki tymi butami. Teraz juz szacun mam na poziomie 101 % czyli mission accomplished! :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie dawanie 300zł za buty to przegięcie (ale jakbym mógł tyle wydać to bym wydał). Wszelakie bucisze z bazarów odpadają bo są nietrwałe. Wolę wydać te 150zł i mieć pewność, że nie rozlecą się za 3 miesiące.

Te Emerica są moim zdaniem OK, print mi się bardzo podoba bo jak pisałem jest oldschool'owy ;) Zatem dzisiaj je zamówię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...