Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie nie są najgorsze :) kupiłem te niebieskie capri, które wcześniej wklejałem. Bez rewelacji ale narzekać też nie mogę bo prezentują się całkiem ok. Może później zrobię fote co by zainteresowani widzieli jak to wygląda na nodze a nie na ładnych fotach ze sklepu.

Btw, materiałowe capri prezentują się o niebo lepiej od tych skórkowych. te co wklejał Figlarz to chyba najbrzydsze capri jakie zrobili...

Odnośnik do komentarza

no właśnie, te to już są chamskie chlebaki :D powiem Ci że przyjąłbym takie najki, ale w kolorze czarno-szaro-białym, widziałem gdzieś taki model i nawet mi podeszły.

 

20100821864.jpg

 

generalnie one na stopie wygladaja mniej wiecej tak (chociaz teraz mam rozsznurowane akurat) - niestety na wezsze buty u mnie raczej nie ma opcji, bo tak jak pisalem wczesniej, mam za szeroka stope i np takie cos jak te pumy ponizej w ogole u mnie nie wchodzi w gre:

 

ZapatillasPumaFerrariNuevasaEstrenarensuca_1867.jpg

te pumy to lekka żenuła

Odnośnik do komentarza

Tyle niestety zimowe buty kosztują, ostatnie mrozy potwierdziły, że tylko skóra, żadne imitacje. Dobrze, że kupiłem porządne, bo by mi palce u stóp odpadły. Poza tym biorąc pod uwagę mój rozmiar to ciężko dostać buty w ogóle, a co dopiero takie jakie chcę. Zimowe będę miał robione na zamówienie, to pewnie 3 stówki pójdą :/ .

Jakby Ci odpadły palce, to byś nareszcie miał ludzki rozmiar stopy i mógłbyś przebierać w butach do woli. Dlatego na tegoroczną zimę polecam ci:

klapki-japonki-quiksilve_4956.jpg

:potter:

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Wiążesz buty "pod językiem". Przynajmniej ja używam takiej metody :whistling:

 

Nie zawsze sie da w kazdych butach ale w vansiorach daje rade, zreszta nie wyobrazam sobie miec wyciagnietych sznurow w butach innych niz adidasy czy buty wyjsciowe.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Lucek niedawno krytykowałeś "hejterów sandałów" że chodzą w takich butach

http://static.supersklep.pl/media/products_78k/78105/b/img3861a.jpg

w 35 stopniowe upały, a teraz jarasz się nike'ami czołgami?O___o

 

a kto powiedzial, ze chodze w nich w upaly? oO

czy to, ze w lecie podczas upalu chodze glownie w sandalopodobnych butach znaczy, ze jak jest troche chlodniej to tez mam w nich chodzic? W zimie tez? :unsure:

Odnośnik do komentarza

Tam tez nikt nie pisał, że kupuje je na upały. Nieważne.

Tak czy tak, te nike są brzydkie. :(

 

No to chyba raczej oczywiste, ze jak ktos hejtuje sandaly itp buty, uwaza je za "pedalskie" i niemeskie to raczej w nich nie chodzi, c'nie? Ciekawilo mnie po prostu w jakich butach podczas 30stopniowych upalow chodza tacy hejterzy ;]

Tak czy tak, te nike są spoko. :)

 

no, niekoniecznie w tej kolorystyce

 

Odnośnik do komentarza

Jako, że promocja w sklepie vansa, to chyba wciągnę jakieś buty od nich, na celowniku mam 2 typy:

 

1175893964.jpeg

1268982058.jpg

Ale ch.jnia. Serio wejdź w zakładkę Classic Shoes. Znaczy te Rowleye to jeszcze ujdą, zjdęcie jest tak zrobione, że wydają się trochę chlebakowate. Ale niebieskie to już ch.jnia. Te kapcie to rozumiem, że o slip-ony Ci chodzi, ale nikt Ci nie każe ich kupować. Polecam model Old Skool.

 

1268961799.jpg

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...