Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Całe czarne skórzane buty są choyowe! brudzą się strasznie i trzeba bardzo o nie dbać :/

Myślę że białe brudzą się jeszcze szybciej i znacznie trudniej o nie dbać, co chyba zresztą dotyczy każdego innego koloru i materiału. Czarna skóra wydaje mi się najłatwiejsza do czyszczenia i utrzymania.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym uprać swoje buty na wiosnę (są jasne, beżowe i się troche ubrudziły przez zimę), ale boje się że mix pralka + proszek do prania mogą źle na nie wpłynąć.

Szycie (klejenie) butów jest podobne jak w tym- http://www.hypebeast.com/image/2009/05/nike-sb-stefan-janoski-signature-model-1.jpg a faktura przypomina troche zamsz (ale niedokładnie).

Jak je wyprać, w czym, aby nic się nie popsuło (materiał/klejenia/szycie)?

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Co sądzicie o butach w sklepach nie stricte obuwniczych? Np. Reserved itd, typowe sklepy z ciuchami, które często mają jakąś małą półeczkę z butami. Jak z trwałością i jakością takich butów?

czesto idzie tam wyrwac rozne firmowe buty taniej niz w necie

Odnośnik do komentarza

Jak się bardzo boisz to szczoteczka ,letnia woda + jakiś delikatny środek czyszczący i ogień .

 

Ale ja zawsze buty piorę w pralce i jeszcze mi się żadne nie rozleciały z tego powodu

Myślę że przy szorowaniu szczoteczką popsułby się materiał

 

 

owin w recznik i spoko powinno byc.

 

ja juz pralem z 20 razy rozne pary, nawet trampki cale byly :)

40*

 

Nie za dużo? nie puści klej przy takiej temperaturze?

 

I jak owinąć w ręcznik (żeby się nie rozleciało podczas prania)? co to daje?

 

Co sądzicie o butach w sklepach nie stricte obuwniczych? Np. Reserved itd, typowe sklepy z ciuchami, które często mają jakąś małą półeczkę z butami. Jak z trwałością i jakością takich butów?

Mam buty z bershki i z housa- jakość w obu przypadkach naprawde bardzo dobra

Odnośnik do komentarza

Ogólnie buty z HMu reserved albo zary są dobrej jakości?

 

Tańsze bardzo złej. Droższe > 400 zł mocno średniej. Jak buty, to tylko Goertz.

 

Jeszcze nie widzialem w HM czy reserved butow drozszych niz 300zl. Po czym wnosisz ze te tanie sa slabej jakosci? ja mam od kilku miechow pare za 80zl i kompletnie nic sie z nimi nie dzieje. Jakas dziwna jest ta wkretka na drogie buty.

Edytowane przez Yaxa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...