Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano

no widzisz, sam sobie odpowiedziales :)

Ty chodzisz w butach dla starych ludzi, my w butach dla dzieci i wszyscy sa zadowoleni.

  • Odpowiedzi 10,2 tys.
  • Wyświetleń 771,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Przy okazji pobytu na Ojczyźnie nabyłem sobie o takie z nowej kolekcji...   ADIDAS TERREX SWIFT SOLO   http://sklep.sizeer.com/adidas-terrex-swift-solo-meskie-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,2915

  • Dalem sobie spokoj z maxami i dobrze. Kumpel mowi - karva maxy? To nie twoj styl. I ma racje, popelnilbym taki sam blad jak z Jordanami na ktore teraz nie moge patrzec. Ale jestem mega zadowolony, bo

Opublikowano

A jakie są buty pomiędzy dzięcięcymi, a dziadkowymi? Bo widzę, że moge się sporo dowiedziec tej nocy :teehee: .

Opublikowano

Jak widac nie ma - Ty normalne adidasy uwazasz za gimberskie, ja Twoje buty uwazam za odpowiednie dla panow po 50.

Opublikowano

Bo gdyby chodziło w nich trzech , czy czterech polaków to były by zayebiste ? Tak się tylko pytam bo i tak nie lubię białych butów.

Opublikowano

nike-sportswear-2011-fallwinter-air-force-1-hyperfuse-0.jpg

 

Chyba dalej siedzi we mnie dzieciak jarający się butami z lampką na pięcie, bo pragnę tych oczo(pipi)nych zielonych. Ale głupio wydać 150$ na buty, które założe raz.

Opublikowano

Bo gdyby chodziło w nich trzech , czy czterech polaków to były by zayebiste ? Tak się tylko pytam bo i tak nie lubię białych butów.

 

ja tez nie lubie bialych butow, ale rozwala mnie ta 'logika', ze buty sa ciulowe, bo nosza je inni :potter:

Opublikowano

Bo gdyby chodziło w nich trzech , czy czterech polaków to były by zayebiste ? Tak się tylko pytam bo i tak nie lubię białych butów.

 

ja tez nie lubie bialych butow, ale rozwala mnie ta 'logika', ze buty sa ciulowe, bo nosza je inni :potter:

 

Może chodzi bardziej o to, że noszą je szare masy polaków bez jakiegokolwiek poczucia estetyki i dobrego gustu?

Opublikowano

Możliwe czort, ale ja czasami dostaję yebca kiedy przechadzam się po mieście, a mijają mnie tłumy w chuckach... Te dunki, które wrzuciłeś moim zdaniem grubo przesadzone, ale na półeczce postawić można :thumbsup:

Opublikowano

szukam jakiś butów do 250 zł barwy czarno/białej bo moje pro confy 2 trochę się sypią po roku ;d coś w tym stylu http://allegro.pl/nike-sweet-classic-high-dunk-r-44-5-degris-i1717459164.html mogą być jakieś high dunki tylko normalnie wyglądające i buty do kostki co myślicie koledzy o tych dunkach z linka ? Wytrzymałe są ? bo mam adidasy w których się przetarła nitka na czubie i musiałem kleić super glue

Edytowane przez Raiga

Opublikowano

Więc tak, mam takie - http://allegro.pl/reebok-sir-jam-low-418173-r-42-skarpety-i1717967178.html

 

 

 

 

Podobają mi się teraz takie, bo czas nowe kupić, ale mówie nie bede dwa razy do tej samej rzeki wchodził, więc polećcie coś w ten deseń:

 

 

 

 

http://allegro.pl/buty-reebok-reverse-sir-jam-mid-rozm-45-5-30-cm-i1709608793.html

 

 

 

 

Lubie takie pstrokate ;p Te Star Wars Luke: http://i1.stycdn.net/images/article/adidas/so4943601/adidas-star-wars-2-0.jpg

 

Strasznie mi sie podobają, ale nie moge ich znaleźć u nas, wie ktoś gdzie mogę je jeszcze kupić?

 

 

Opublikowano

Te Luke widziałem w sklepie Adidasa w Gdańsku, ale były kurevsko drogie, także radzę je sobie odpuścić...

Opublikowano

foto_add-41686.JPG

 

 

foto_add-41694.JPG

 

Widzą mi się tylko pytanie: jak to będzie z ich utrzymaniem? Ciężko później takie coś doczyścić? Do tej pory nosiłem tylko czarne i brązowe, nie wiem jak będzie z takimi. Nie łażę po krzakach czy drzewach ale wiadomo że nie znasz dnia ani godziny. Co jak je u(pipi)ę?

Opublikowano

Nie pytałem czy Ci się podobają* ,tylko jak wygląda ich utrzymanie ;)

 

 

*bo z tego co widzę, to prym tutaj wiodą jakieś kozaczki w kolorze OCZO(pipi)NA ŻÓŁĆ

Opublikowano

Z jakiego są materiału? Jeżeli zamsz to miłej zabawy ;)

Opublikowano

jak juz sie lansować to lepiej w lacostach, lepsze kolorystyki mają no i piczki bardziej tą firme kojarzą takie odnosze wrazenie ;p

 

idzie jesien nie kupuj tego ;p

Opublikowano

Bym chciał się lansować, to bym nie kupował ecco na których praktycznie nie widać loga producenta szerloki :D

 

eccosy kupuję, bo za(pipi)iście wytrzymałe są, nie mają wy(pipi)anego loga na 3/4 powierzchni i pasują do większości ciuchów.

Opublikowano

Tylko nie są zrobione z plastiku :F Porównaj sobie jakość łączenia podeszwy ;)

 

 

No i wracając do mojego pytania, rozumiem że nikt nie ma białych butów ze skóry, tak?

Opublikowano

Ja mam same białe i jasne zamszowe, ale nie wiem w czym widzisz problem. Przybrudzą się to bierzesz szczotkę z mydłem i jedziesz. Ja jak lekko przybrudzę buty od razu szoruję. Niektórzy stosują jakies impregnaty, lakiery, albo specjalną szczotkę do czyszczenia zamszu, ale ja ze zwykłą szczotką źle się nie czuję. Zamsz po wodzie z mydłem robi się twardy i szorstki ale ja butami bobasów po policzkach nie głaszczę. Dbam o buty i potrafię myć i 2 razy w tygodniu i wyglądają zawsze ładnie. Sznurówki myjesz osobno, ostro szorujesz mydłem, dodajesz ACE niech sie pomoczą, albo wrzucasz do pralki/kupujesz nowe za 2zł. Skórzane buty to banał umyć, zajmuje 10 minut. Chyba, że język jest z materiały innego, albo but ma zewnętrzne białe szycie to z tym jest misja z myciem, często taki nici umyć się nie da jak się przybrudzą konkretniej lub poczernieją od potu czy wilgoci i pozostają czarne, no ale to jak chodzisz po wszystkim jak koras w jednej parze butów codziennie przez rok.

Edytowane przez Q-Jot

Opublikowano

foto_add-41686.JPG

 

 

Kupiłem sobie :)

Jeszcze przecena była bo zmiana kolekcji i wyszły mnie 220pln :D

Są bardziej popielate niż na fociach.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.