Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, czy nadawałyby się do kosza... Pograć rekreacyjnie na pewno w nich można, ale do ostrego siekania nie byłyby dobre. Airmaxy nie są sportowymi butami yaczes, one są właśnie do chodzenia na co dzień, a że wyglądają jak obuwie do biegania? Taki był pewnie zamysł projektanta.

Hmm, musialbym sprawdzic - zawsze bylem przekonany, ze wlasnie biega sie w nich bardzo wygodnie. Nie wiem, nie mialem jeszcze nigdy AM.

 

63c7fa30.jpg

 

:wub:

Odnośnik do komentarza

Lucjan, podobają Ci się moje butki a teraz zarzucasz jakimiś najkami? nie rosumie nie rosumie :(

Podobaja mi sie, co nie znaczy, ze kupilbym takie Ecco i w nich chodzil - po prostu nie pasuja do stylu jaki lubie, mimo tego, ze sa ladne.

A AMy wg mnie sa tak brzydkie, ze az urocze - cos jak karzelki :)

Odnośnik do komentarza

Lucek no właśnie ja mam zamiar doj.ebać czarne air maxy 90, ale też mi szkoda 400 złotych na but. Ich cena to jest przegięcie.

 

A co do gry w kosza spiszą się bo czemu by nie? Nie będą może jakoś bardzo wygodne. W butach do kosza najważniejsze jest to, żeby mieć stopę jak najbliżej betonu i to może tylko przeszkadzać.

Zresztą zawodnicy w NBA już powoli odchodzą od gry w wysokich butach.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Ukyo fajne, szkoda że mnie właśnie czerwone buty się już przejadły, co do moich nowych najaczy które zjechaliście na poprzedniej stronie to w ramach odkupienia win powiem mam że też mam airmaxy, takie:

nike-air-max-light-white-blue-grey-1.jpg

 

edit: co prawda ich zakup był bolesny dla portfela, ale nie żałuję ani złotówki. Trzymają się już drugi rok co dla mnie jest nowością bo wcześniej buty nie wytrzymywały więcej niż jeden sezon. W przyszłym roku zakupię na bank kolejną parę ;)

Edytowane przez Ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukyo fajne, szkoda że mnie właśnie czerwone buty się już przejadły, co do moich nowych najaczy które zjechaliście na poprzedniej stronie to w ramach odkupienia win powiem mam że też mam airmaxy, takie:

nike-air-max-light-white-blue-grey-1.jpg

 

edit: co prawda ich zakup był bolesny dla portfela, ale nie żałuję ani złotówki. Trzymają się już drugi rok co dla mnie jest nowością bo wcześniej buty nie wytrzymywały więcej niż jeden sezon. W przyszłym roku zakupię na bank kolejną parę ;)

 

No właśnie już nie pierwsza osoba mówi mi, że air maxy to mega wytrzymałe buciwo. Mój kolega ma 4 letnie i w sumie poza brudem, nie widać, żeby w ogóle były używane. Będę musiał się poważnie zastanowić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...