Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A, to w takim razie zwykłe halówki. Do 100 zł są w Deichmannie. Ale polecałbym dołożyć te 50 zł i dorwać coś z Nike, czy Pumy. Na wyprzedażach można znaleźć takie obniżki. Sam kupiłem za 140 właśnie Pumy. Przynajmniej masz gwarancję, że się nie rozlecą szybko.

Odnośnik do komentarza

A, to w takim razie zwykłe halówki. Do 100 zł są w Deichmannie. Ale polecałbym dołożyć te 50 zł i dorwać coś z Nike, czy Pumy. Na wyprzedażach można znaleźć takie obniżki. Sam kupiłem za 140 właśnie Pumy. Przynajmniej masz gwarancję, że się nie rozlecą szybko.

hahahahahahahahahahaahhaha "nie rozlecą się szybko"

 

Faktycznie, wytrzymają więcej niż 2 mecze, bo aż może 3 lub nawet 4! Następnie zaczną się rozklejać w rozmaitych miejscach, szycia popękają i buty będą się nadawały do wyje.bania.

 

Rozumiem, że cena nie jest wyznacznikiem jakości, ale przedział cenowy 100zł to są buty na pół sezonu, więc szkoda kasy. Jeśli chcesz halówki to tylko Joma. Ja mam model Top Flex, mają rok i są jak nowe. Kolega kupił chyba 3 lata temu i do teraz żyją, całkiem dobrze się trzymają nawet. Cena nie jest zaporowa, bo na allegro można wyrwać za 150 złociszy, a jakość naprawdę zaje.bista. Nie baw się w podrzędne modele najków, pum i adidasów, bo one tylko ładnie wyglądają, a z wytrzymałością nie mają nic wspólnego.

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=joma+top+flex

 

Btw. na orliku w halówkach gra się źle. Z kolei w zimówkach (z małymi koreczkami), nadających się do orlików, gra się na hali także źle :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jomy są dobre, ale kiedyś kupiłem http://allegro.pl/nike-10r-cara-ic-42-wyprzedaz-super-cena-fv-i1833056528.html i okazały się także bardzo wytrzymałe (jak widać mają wzmacniany przód). Zdążyła mi się zjechać podeszwa do zera od grania na hali i tartanie, a nic się nie rozkleiło. Kosztują mniej niż nie jeden nowy plastikowy model Nike, a są naprawdę solidne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...