Skocz do zawartości

Featured Replies

Opublikowano

sorry pomyłka

Edytowane przez mars75

  • Odpowiedzi 10,2 tys.
  • Wyświetleń 724 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Przy okazji pobytu na Ojczyźnie nabyłem sobie o takie z nowej kolekcji...   ADIDAS TERREX SWIFT SOLO   http://sklep.sizeer.com/adidas-terrex-swift-solo-meskie-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,2915

  • Dalem sobie spokoj z maxami i dobrze. Kumpel mowi - karva maxy? To nie twoj styl. I ma racje, popelnilbym taki sam blad jak z Jordanami na ktore teraz nie moge patrzec. Ale jestem mega zadowolony, bo

Opublikowano

Przy okazji pobytu na Ojczyźnie nabyłem sobie o takie z nowej kolekcji...

 

ADIDAS TERREX SWIFT SOLO

11b7lae.jpg

 

http://sklep.sizeer.com/adidas-terrex-swift-solo-meskie-buty-buty-outdoor,plec,MM,B,BO,291575638.bhtml

 

Buty sa bardzo wygodne, oraz lekkie i przewiewne. Zapewniają komfort, jak żadne z moich dotąd, co zostało sprawdzone na dniach w upałach do 38 stopni . Polecam..

 

jezus maria 4 miliony za taki szajs.

Opublikowano

idealny outfit dla takich butów

 

hawajskie-spodenki.jpg

Opublikowano

Szukam tych, ale w sklepach po 499, na allegro są za 399zł ciekawe, czy oryginalne czy "aliexpresowe"

 

5-buty-adidas-x-neighborhood-boston-supe

Opublikowano

Na pewno oryginalne, bierz śmiało.

Opublikowano

Aukcja wygląda jak typowe fejki, czyli kilka rozmierów na jednej aukcji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czesc, widzial ktos z was podobne buty w jakims polskim sklepie ?
Bardzo mi na nich zależy bo są piękne.

3058302-p-MULTIVIEW.jpg

Opublikowano

czesc, widzial ktos z was podobne buty w jakims polskim sklepie ?

Bardzo mi na nich zależy bo są piękne.

3058302-p-MULTIVIEW.jpg

 

http://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-geox-u-smart-r-u34x2r-0clcq-c6457-chestnut-coffee.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting ?

Opublikowano

te najki zayebiste, sam je mam

Opublikowano

te najki zayebiste, sam je mam

 

Ktore najki ?

Opublikowano

no edytował posta  :dunno:

 

granatowo-czerwone maxy jedynki

Opublikowano

no edytował posta  :dunno:

 

granatowo-czerwone maxy jedynki

 

Tez dosyc fajne,ale jednak air maxy nie dla mnie.

 

Ja po zakupie ostatnich najek:

 

9_24_14janoskimaxfront.jpg?f43d3b

 

 

 

Zamierzam teraz kupic jedno z tych par butow:

Nike Air Force Mid 07 Cork

 

Nike-AF1-Mid-Cork-QS-5.jpg

 

lub

 

Jordany Dub Zero, co sadzisz krupek ? Mialem brac Jordan Retro X ale jak napisales ze w codziennym uzytkowaniu moga sie szybko spierdzielic, to jednak odpuscilem..

 

B-YGlWKCEAANbkc.jpg

Edytowane przez Mroku333

Opublikowano

Mnie się nie podobają, ale to Ty będziesz nosił ;) Generalnie, z Jordanów, podobają mi się tylko wybrane retro.

Opublikowano

Mnie się nie podobają, ale to Ty będziesz nosił ;) Generalnie, z Jordanów, podobają mi się tylko wybrane retro.

 

Jakie polecasz do codziennego uzytku z tych retro modeli ?

Opublikowano

A co nie tak niby z 10? Nie widzę różnicy w jakiejś "jakości" pomiędzy 10 a np. 6, 7 czy 13. 

 

Buty maja wade fabryczna,system moze peknac po paru miesiacach chodzenia

Edytowane przez Mroku333

Opublikowano

System Ci może (pipi)nąć w każdym bucie i to nawet szybciej, generalnie Nike a zarazem i Jordan lecą w chvja z jakością swoich produktów od paru lat i nie skreślałbym buta na Twoim miejscu z tego powodu, chyba że zamierzasz je katować bez żadnych innych par na zmianę. Mam jedne 10 około roku i nic się z nimi nie stało. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.