Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Chyba w pseudo sztruksach .Ktoś z was widział prawdziwy  sztruks ,chodził w tym ?Mega niewygodne gónwo i chój się nieźle w tym parzy...

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Chciałbym kupić wygodne buty. Nike Air Max wyglądają zabawnie, więc pewnie są wygodne, ale czy dobre? Czym różnią się te zwykłe od "dziewięćdziesiątek"? Tyle pieniędzy... Nie rozwalą się po tygodniu? W życiu nie wydałem na buty więcej niż 99 zł. Najlepiej, żeby były czarne i skórzane. Latem da radę w tym chodzić? Płacę - żądam, do cholery. Są w ogóle sklepy z takimi papciami, czy trzeba z Internetu sprowadzać? A może coś innego? Najlepiej niezbyt kolorowego.

Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Jeśli chodzi o NB to 574

 

Tej, a te NB to nie są buty do biegania? Nie będą mnie bić za to, że je noszę, ale nie stać mnie na produkty z "i" w nazwie?

 

Do tego sklepu mógłbym kuknąć i zobaczyć jak leżą. Np. ten model.

Odnośnik do komentarza
Gość osiol

Zwykłe, czyli bez "dziewięćdziesiątki" w nazwie... o ile robi to jakąś różnicę.

 

Nie interesuję się modą. Odzież oraz buty chronią mnie przed zimnem, a gdy znajduję się w miejscu publicznym - przed aresztem.

Odnośnik do komentarza

Z Air Maxami to jest tak, że (tak w skrócie) co roku wychodzi nowy model i air max 90 to nic innego jak model z 1990 roku. Obok nich najpopularniejsze są AM1 z 1987, pierwszy model jaki wyszedł. IMO nie różnią się pod względem wygody, więc trzeba kierować się tylko tym, który design bardziej Ci się podoba + może to, że 1 są wytrzymalsze niż 90, w których notorycznie ponoć pękają podeszwy.

 

Ja mam takie 1:

 

nike-air-max-1-essential-black-grey-lase

 

I bardzo je sobie chwalę - polecam.

Poza tym, jak dla mnie warto się zainteresować jeszcze Nike AF1 - to w sumie chyba mój ulubiony model. Buty czołgi, a przy tym bardzo wygodne.

 

Nike-Air-Force-1-Low-Medium-Grey-Suede.j

 

O takie mam w tej chwili, chociaż akurat jasnego zamszu nie polecam ;) Do tego obczaj sobie jeszcze, modne teraz, Jordany, ale to już wyższa półka cenowa.

 

O, w tych zrobiłem 2 remonty i nadal wyglądają nieźle ;)

 

af1low_22701_f-570x427.jpg

Odnośnik do komentarza

nike-air-max-90-vs-airmax-1.jpg

U góry 1, na dole 90.
AM1 mi nie podchodzą, AM90 miałem jedną parę i przymierzam się do kupna kolejnej takiej samej: nike-air-max-90-vt-anthracitemax-orange.

Moim zdaniem najfajniejsza kolorystyka, super się na nodze prezentują, bardzo wygodne, niestety po 2 latach intensywnego użytkowania odmówiły posługi za sprawą pękniętej podeszwy.

Air Force 1 mid to mój drugi typ, z pierwszą moją parą rozstałem się niedawno po 8 latach. Przygarnąłbym chętnie jeszcze jedne, w takiej samej kolorystyce jak air maxy:

Nike-Air-Force-1-High-VT-Mens-Shoe-Anthr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...