Skocz do zawartości

True Blood


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, to było widać, ale z drugiej strony było to całkiem zabawne. Wszak nie ma lepszej odpowiedzi na trudności fabuły niż odczłowieczony, prymitywny, brutalny seks.

 

Przykładowo. Jakby w "Lost" zrobili w tym JEZUS MARIA SPOILER!!!!

kościele

orgię na koniec, to wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Wątek Maryann trochę mnie zmęczył pod koniec sezonu szczerze mówiąc, wydawało mi się, że za wcześnie go wprowadzili i później nie mieli pomysłu jak go ciągnąć ciekawie oprócz orgii co tydzień.

Zgadzam sie w 100% - tamten post pisalem, kiedy jeszcze nie bylo wiadomo o co w tym wszystkim chodzi, a tworcy caly czas czyms zaskakiwali i szokowali.

 

Swoja droga strasznie dziwi mnie zachowanie Sookie w ostatnim odcinku - zawsze byla rozwazna, rozsadniejsza od reszty, a tutaj odwalila taka akcje z Eggsem...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Coś jałowy ten topic.

 

Zobaczyłem wszystkie odcinki, które wyszły do tej pory w 2 tygodnie i żałuję, bo teraz będę musiał czekac tydzień na każdy nowy. Coż moge napisac o koncowce ostatniego epa...? Russel po prostu jest roxxoruberwpnzor i zasiada w mojej loży pozytywnie popierrdolonych serialowych maderfakierów. Nobla!

 

Bolą mnie strasznie efekty przyspieszenia wampirów, jest to tak tandetnie zrobione, że nieraz przypominają mi się efekty z bollywodzkiego kina akcji. No i latające wampiry? Forgetebałdyt.

 

Za to cliffhangery w porównaniu do ostatniego sezonu LOST są o dwie ligi lepsze.

 

I mam nadzieję, że nie zrobią z Sookie jakiegs songoku ssj32131, bo te moce, które ma sa wystarczające. To nie Heroes do diabła.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co musiałoby się stać, żeby sezon 3 nie był zdecydowanie najlepszym sezonem TB. ;) Za(pipi)iście jest, na każdy nowy odcinek czekam, jak obrońcy krzyża na pomnik zimnego Lecha. Ciągle się coś dzieje, serial ciągle czymś zaskakuje i nie przestaje trzymać w napięciu. No i ta cała plejada postaci, aż chciałoby się zamieszkać w Bon Temps nie bacząc na zagrożenie ze strony nieskończonych zastępów nadnaturalnych istot. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...