Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ECL już jest!!!

 

teraz tylko arcade perfect i zone zeus zostały, z tych bardziej hardcore'owych!:)

 

Motion Master - móglby ktos wytłumaczyc? zrobiłem zgodnie z polskim poradnikiem a i tak nie weszlo....:/

 

 

 

myśle.... mam nadzieje, że do końca tyg. będe miał platynke :)

 

 

aha! ktoś chętny na: Bling Brigade? myśle, że XM16E1 by się pisał.... ale jeszcze 6 z chromami....?;p

 

 

będę wdzięczny :]

 

Chętnie pomogę, weekend od rana do nocy albo nieważne, zbierzecie ludzi to zawołajcie mnie xD.

 

 

 

 

 

ja bym proponowal niedziele ok. 18/19....

 

niech się podpisuje, kto będzie :)

 

 

może już do tego czasu zrobie zz i Arcade perfect i to trofeum będzie ostatnie?;p

 

 

moje id: devil-bufrs

dodawac mnie :]

 

kto jeszcze?

Niedziala 18/19 pasuje:D

Właśnie wpadl ECL!!!!

Odnośnik do komentarza
No kurde, co w tym niezrozumiałego? Ustawiasz sterowanie sixaxisem na obie "dziób i sterowanie" i jego używasz do wygrania, nie wolno Ci dotknąć gałki analogowej ani krzyżaka.

To wy tak to robiliście? :o Ja to niby ustawiałem ,ale było jasno powieidzane "bez gałek" wiec wygrałem używając L2 i R2 i trophy wpadło :)

Odnośnik do komentarza
No kurde, co w tym niezrozumiałego? Ustawiasz sterowanie sixaxisem na obie "dziób i sterowanie" i jego używasz do wygrania, nie wolno Ci dotknąć gałki analogowej ani krzyżaka.

To wy tak to robiliście? :o Ja to niby ustawiałem ,ale było jasno powieidzane "bez gałek" wiec wygrałem używając L2 i R2 i trophy wpadło :)

A ja zrobiłem to dokładnie jak Grigori opisał :)

Odnośnik do komentarza

Zostało mi już tylko 5 trofeu do zdobycia!!

 

z tych najtrudniejszych: ZZ i AP

 

poza tym to zdobyc 100k lojaliti, wszystkie skiny z gry do kazdego statku i to jedno, do którego potrzebuje was :P

 

 

 

najgorsze jest to, ze nie wiem ile juz map przeszedłem w AP, bo to trofeo zdobywalem 2tyg temu i już nie pamiętam, a napisane nigdzie nie jest...;/

 

z ZZ będzie przechójnia.... nie wiem czy dam rade...

 

ale na platynke licze do konca nast. tyg ;]

 

 

 

edit: ja jutro jestem chętny, jak co to już przeszedłem "kampanie", wiec mam chromy.

 

 

o której i kto będzie?

 

będę chyba 4, nie?;p

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...