Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nas było 4 do bling brigade... o 4 za mało, więc też jestem chętny, ustalcie tylko godzinę.

Obecnie próbuje nabić 50 wyeliminowanych przeciwników online... nie jest łatwo :/ Skiny dla statków odkryte w 95%, został mi tylko jeden pojazd.

 

Zone 75 i 50... nie do zrobienia.

 

 

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja troche malo w temacie, wlasnie przechodze kampanie. Od 2 dni mam W:HD. AKtualnie jestem na 4 evencie. Jak przejde ta kampanei to dostaje sie ten jakistam skin, ktory jest potrzebny do trofeum ktore robi sie w 8 statkow ktore maja ten sam skin, tak ?

Jak dobrze pojdzie to moze do wtorku odpykam ta kampanie wiec tez bym sie pisal :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli Ci chodzi o poziom Elite to się zgodzę, ale co do całej gry NIE. Bo przy Elite rzeczywiście można wyrwać wszystkie włosy z głowy. No ale przy np. Zone liczy sie pure skill, to samo przy czasówkach, a więc niecałe 40% (albo może i mniej) jest irytujące. Albo raczej 20%, bo wyścigi zaliczyć można na Novice nawet, a z tym nie ma najmniejszego problemu.

 

Btw. Ktoś jeszcze aspiruje na setkę ?

Odnośnik do komentarza
Jeśli Ci chodzi o poziom Elite to się zgodzę, ale co do całej gry NIE. Bo przy Elite rzeczywiście można wyrwać wszystkie włosy z głowy. No ale przy np. Zone liczy sie pure skill, to samo przy czasówkach, a więc niecałe 40% (albo może i mniej) jest irytujące. Albo raczej 20%, bo wyścigi zaliczyć można na Novice nawet, a z tym nie ma najmniejszego problemu.

 

Btw. Ktoś jeszcze aspiruje na setkę ?

Ja mam zamiar zdobyć platynę, ale mogę sobie chcieć. Arcade Perfect niedużo mi zostało już do końca, Zone Zeus też powinien pęknąć niedługo choć różnie bywa z tą moją jazdą. Jeśli chodzi o Beat Zico to nie przykładałem się szczególnie, ale jak już się zabiorę to nie ma bata bym nie pobił tego cholernego czasu. Oczywiście wpierw musiałbym w końcu odpalić grę i mieć spokój na chacie, bo ostatnio to lotnisko heh.

Odnośnik do komentarza
Zmień słowo 'irytująca' na 'wymagająca' bo jak nie to się obrażę. <_<

Late boomber w SS:HD był trudny ale ta gra jest irytująca i tyle w tym temacie!

Boś słaby i tyle. ;)

 

Zrobię stówę, choćby nie wiem co. Ale nie mówię kiedy bo odkąd mam w rękach LBP słowo "granie" nabrało dla mnie nowego wymiaru.

Odnośnik do komentarza

Poziom Elite jest w chu oszukany....co z tego, że wykręcam czasy z kosmosu jak jestem 2-3 xD no ale ja przynajmniej mam juz 5 eventów zaliczonych i wszystko na elite, wiec elite campaign legend juz tuz tuz....

 

btw ostatnio robilem kolka na anulpha pass odwrocone i mysle, ze jest o niebo lepsze do zone niz normalne, przetestuje to sie okaże, narazie tylko w kampani i single tam jeździłem i jakoś trasa bardziej mi pasowała na phantomie niz ta zwykla.

 

Btw gdzie sie ku wylacza efekty zone? bo ciagle na mach 1 nie widze zakretow w paru miejscach i trace tam wszystkie ekstra %, dobijam do zone 70 i dead >.>

Odnośnik do komentarza

Weeeeźcie przestańcie kombinować i przejdźcie na normalnej muzyce, bez przestawiania... Np. niektórzy to osiągnęli przy utworku SupraDarky - Trippin' do spółki z Maher Al-Samkari - SineWaves. Efektów robią dużo, ale dają kopa.

 

@Grigori - I don't think so. Trasę będzie widać, tylko nie będzie pulsować.

Odnośnik do komentarza

a ja po.pier.dalam bez muzyki bo HD ma najgorsze utwory w historii serii, myslalem ze sie porzygam uszami gdy muza leciala z glosnikow. zaden zakret mi niewychodzil. a teraz jestem juz bliski konca :] obecnie jednak gram w ridge racer 7, gdyby byl szybszy bylby lepszy od HD ale niestety predkosc jest tutaj slabą stroną. więc jedyny plus dla HD wlasnie za prędkosc. giera nie jest wcale trudna dla kogos kto siedzi w temacie cale lata ten wie ze mozna ja zaliczyc w kilka dni. znane trasy znane bolidy, jedyna bolączka to ulatwiacze ale z tym tez da sie walczyc.

 

 

Odnośnik do komentarza

LOL racer 7 to kaszana....pograłem 5 minut i dałem sobie spokój....nawet nie porównuje tego do WHD ;p no ale każdy ma swoje gusta xD

 

Jeśli idzie o mach 1 to będe musiał coś zrobić, bo chyba nigdy nie przejdę do zeusa....no chyba, że będę liczyć na głos odległości między zakrętami haha.....już tyle razy robiłem tego zone, że nawet mi wpadnie perfect lap na zone 50 @_@

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...