Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 Najwięcej czasu łatwo stracić na pierwszym zakręcie, założę się że większość z Was nie umie przejechać go bez użycia hamulca - pewnie dlatego że się nie da.

 

Da się, trzeba tor jazdy idealny obrać. Zaliczy sie wszstkie 3 strzałki, jedyna trudność to odpowiedni kąt natarcia zaraz na początku zakrętu najpierw delikatnie skręcamy, potem coraz mocniej i jż na max wychyleniu analoga konczymy zakręt (na filmiku gdzie tego br na kładce kolo pokazywał tez tak jechał ten łuk). Co nie zmienia faktu że jest to trudne i nie zawsze się udaje (albo się mija strzałke albo trze o bande). Spróbuję side shiftami to zrobić, może będzie łatwiej?

Odnośnik do komentarza

Sideshiftami łatwiej nie jest, pewnie tak samo jeśli chodzi o trudność, ale na pewno jest szybciej. Miałem ducha z czasem 30.83 swojego i wiem że masę czasu traciłem właśnie tam - jak nauczyłem się shiftować ten zakręt od razu go wyprzedzałem i wiedziałem że jestem do przodu.

 

No. Ja wreszcie wygrałem turniej z 7 eventu (ten z 8 wyścigami). Na 8 jest już tylko jeden. Gorzej że wygrać nawet single race na Chancoś Projekt na Phantomku to masakra.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
właśnie zassałem drania :D a z drugiej strony strasznie mi sie wiesza :/ przeszedłem 2 pierwsze areny i zwiecha śmiech, a miałem 2 goldy i kolejny lol

Widocznie jesteś jedną z wielu osób które posiadają więcej niż 50 friendsów. Wyloguj się z psn a problem zniknie, do czasu patcha (już go klecą) w multi sobie komfortowo nie pograsz. Albo pokasuj friendsy albo musisz czekać na patcha.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie do 2 trophy:

 

1) Elite Campaign Legend - Obtain a gold medal for every cell in Race Campaign on Elite difficulty. Czy w tym trophy trzeba wygrać tylko i wyłącznie wszystkie single race czy również turnament ?

(w kampani)

 

2) Arcade Perfect - Finish 1st on all 16 tracks in Phantom class Racebox races on Elite difficulty. O co chodzi w tym trophy? Mam skończyć pierwszy na wszystkich trasach w klasie phantom w recebox na poziomie elite. No ale tras jest 8.

 

Odnośnik do komentarza
Witam mam pytanie do 2 trophy:

 

1) Elite Campaign Legend - Obtain a gold medal for every cell in Race Campaign on Elite difficulty. Czy w tym trophy trzeba wygrać tylko i wyłącznie wszystkie single race czy również turnament ?

(w kampani)

 

2) Arcade Perfect - Finish 1st on all 16 tracks in Phantom class Racebox races on Elite difficulty. O co chodzi w tym trophy? Mam skończyć pierwszy na wszystkich trasach w klasie phantom w recebox na poziomie elite. No ale tras jest 8.

 

 

Ad.1 Wszędzie tam gdzie da się ustawić elite czyli tournamenty też.

Odnośnik do komentarza

Są dwa pucharki. Jeden za skończenie kampanii a drugi za skończenie kampanii na Elite.

 

Już nie chce patrzeć na kampanie. Zostały mi trzy medale do zdobycia (wszystko mam na Elite 8) ). Tyle że dziś nad jedną trasą na 8 evencie siedziałem ponad 4,5 (słownie: cztery i pół) godziny!!! Jak wstałem z fotela to mało się nie przewróciłem. I szczęście dla mojego otoczenia, w tym tv i konsoli, że jestem stoikiem i ograniczam się tylko do bluzgania. Oj, ale dziś do rzucania padem niewiele mi brakowało. Co gorsza wiem że jeszcze raz będę musiał wygrać ten wyścig tyle że w Raceboxie. K.U.R.W.A... <_<

 

Sorry za bluzgi ale każdy kto gra w tą grę mnie zrozumie.

Odnośnik do komentarza

No ja Ci posłałem.

Snake_PL, powysyłaj nam. ;)

 

Będzie jeszcze 5 potrzebnych.

 

Kurdę, myślę że Zone 75 będzie mniej frustrujące niż parę wyścigów z 8 grida. Bez większego wysiłku robię 55, jeszcze sporo brakuje ale jakoś na tych zonach ostatnio nie siedzę bo chce tą kampanie zaliczyć. Człowiek daje z siebie ile fabryka da, już jest blisko czołówki (tja, raz na 10 razy, mając szczęście to power-upów) i jedna rakieta niweczy wszystko. Komp oszukuje aż miło, bronie ledwo go zatrzymują na sekundę itp. Już nie wspominając o tym że jestem przekonany, iż na Elicie komp dobiera bronie tak, żeby możliwie najbardziej rozdrażnić gracza i popsuć mu dzień. Został mi na szczęście tylko turniej i Sebeco Climb.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zagrałem dla jaj u kumpla Zone samymi airbrake'ami i zrobiłem lvl 52 :D

 

PS: Na Elite komputer oszukuje. Dziś grałem 3h na trasie Sol2 klasą Rapier i zawsze jak wyprzedziłem kogokolwiek, to momentalnie dostawałem plasmą, a w najlepszym wypadku rocketem. Doszło nawet do tego, że koleś na zakręcie puścił plasmę i ja (uciekający już, bo wiedziałem co się kroi) skasowałem ją dzielnie, od razu ginąc. Great. Of kors komp Piranhą manewruje tak świetnie, że ja na Ultimate Pilocie zakręt wolniej robię pojazdem AG Systems. Ale w końcu udało mi się, a z ust na cały głos "JEST (pipi)A !!!"

 

Muszę więcej posiedzieć nad Zone, a może uda mi się zrobić 75...

 

 

Kocham hardcore WipEouta. Często w(pipi)ia, ale jak już się uda to banan na ryju gigantyczny ;)

 

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...