Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi te zony coraz lepiej idą, całkowicie dalem sobie spokój z dpadem czy anologami i jade tylko na AB i SS....zrobiłem zone 56 za pierwszym podejściem po tygodniowej przerwie o_O ....

 

I muszę przyznać, że zone 42 jest kluczowy, dziwne ale dla mnie jest trudniejsze niż zone 50, wchodząc do 42 mam z reguły 90% życia i tracę większość przed 50 @_@ .....jak opanuje zone 42-50 to myśle, że lajtowo dobije do 62 i później to już tylko 75 :)

Odnośnik do komentarza

Próbowałem zrobić to trofeum z ziomkami z ps3trophies.org, ale ostatecznie nawet serwera nie widziałem, bo chyba nie miałem kilku osób z serwera na mojej friend liście, ale jak dodałem ich co i tak mi chyba nie wyglądało na wszystkich to zaczęła mi konsola zwisać, bo przekroczyłem 50 osób i tak 6 razy zwisło, wszyscy zdobyli trofeum, a ja nie narzekam, bo chociaż z moimi forumowymi ziomkami zdobędę xD. Z Hyszem akurat łykaliśmy trofeum AG Assassin, ja znikałem ciągle i ostatecznie rano(popołudnie) się to zrobi do końca.

 

PS. Patch naprawiający te freezy z tego co wiem wyszedł, ale dla europy, a ja mam US wersję ; P.

Dawno mnie tak online nie wkurzył w grze hehe.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

No nie bądźcie pierdoły - największa satysfakcja to załatwić wreszcie kogoś na kogo słało się działa przez cały wyścig. Bez ustawiania się. <_< Łatwo nie jest ale nikt nie mówił że będzie.

 

Już po przeprowadzce jestem, internet działa więc chyba mogę pomóc przy Blingu nowej ekipie. Tylko organizować nic nie będę, na gotowe mogę przyjść. ;)

 

A jutro wracam do Zone i też zostanę gromowładnym.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak będziecie mieli wszystkie osoby to poproszę o ładną listę i dodam sobie wszystkie osoby się na niej znajdujące bym potem nie był ślepy. Dzisiaj coś mało czasu mam i nawet konsoli nie odpaliłem, oglądam właśnie mecz sobie(akurat przerwa jest),potem z kumplem w Sacreda 2 muszę grać, bo dzisiaj akurat kolega kupił ; ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...