Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrobiłem dzisiaj Zone 50 samymi hamulcami. Trophy niezaliczone, a miałem wyświetlone, że Zone 50 jest. (pipi)a, chamstwo. Łatwe to w sumie. Ten wynik miałem za pierwszym razem, potem musiałem wyłączyć konsolę. Mój rekord to Zone 58, potem hardcore.

na jakiej trasie to robisz? bez przesady,że w sumie to łatwe :P W każdym razie gratuluje refleksu :P

Odnośnik do komentarza

Anulpha Pass (fwd) moim pojazdem A.G. Systems. Zrobiłem to drugi raz, tym razem zaliczyli ;) A te 75 jest niewykonalne, chyba, że się podrasuje airbrake sensitivity (czy jakoś tak), bo na zakretach się potem nie da wyrobić.

 

A Zone 50 samymi airbrake'ami jest naprawdę łatwe !!! Spróbujcie się kilka razy, a potem poleci z górki ;)

 

Ed: a mi muzyka pomaga ;) Mason - Exceeder daje radę.

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Reach Zone 50 (Subsonic) in Zone Mode on any track using only airbrakes and sideshift

 

Zrobione!!! haha...jak mi pokazało trophy to zaraz się zabiłem, a miałem jeszcze 40% życia....mogłem wycisnąć więcej xD ale jazda niezła była....próbowałem kilka razy ufff....robiłem na anulpha pass forward.

 

EDIT:

Moge potwierdzic, ze nie trzeb miec 51...mialem 50 i z radosci sie zabilem, a wszystko zaliczone.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Ja zrobiłem dzisiaj Zone 50 samymi hamulcami. Trophy niezaliczone, a miałem wyświetlone, że Zone 50 jest. (pipi)a, chamstwo. Łatwe to w sumie. Ten wynik miałem za pierwszym razem, potem musiałem wyłączyć konsolę. Mój rekord to Zone 58, potem hardcore.

 

Może masz już gałki zrypane i Ci same skręcają? Ja tak miałem w starym padzie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko...Czy ktos z Was zdobyl trofeum w ktorym trzeba pobic czas ZICO ? Mowie o Anulpha Pass w Speed Zone w Venomie latajac Piranha...Masakra.

Robie 4 "rolle" i mam czas 33.07...

to ponad 2 sekundy za malo do trofeum :(

Juz mam dosc.

Widzialem filmik na youtube...Gosc trzyma boosta przez cale okrazenie i odpala go zaraz przed meta...

To jest dla mnie wyzwanie trudniejsze niz zagrac Slayera na hardzie w guitar hero III :)

Odnośnik do komentarza
przed skokiem na ten waski tor musisz podniesc troche dziob statku i skakac maksymalnie z prawej strony. Najtrudniejszy BR na trasie...ale mozna sie nauczyc

 

Teorie tego skoku to ja znam, gorzej z praktyką hehe

 

Phi, można pobić ten rekord przy trzech a nawet dwóch BRach. Ale jak ktoś skupia się tylko na wciśnięciu 4 BR a perfekcyjny tor jazdy ma gdzieś, to się nie ma co dziwić że mu nie wychodzi. Także Łebi, zapomnij o tej beczce przed skrótem i szlifuj tor. I nie używaj Airbreaków, tylko Sideshifty.

 

No tak własnie staram się robić, odpuszczam ten br przed kładką z tym że jak zrobie dobrze tor to np ostatnim br spadając z kładki zachacze o bande albo dam ciała z 2 rollami na hopce i górce w tunelu. Nosz kurna zawsze jakiś element mi nie wyjdzie hehe

Ale nie odpuszcze... dokopie Zico wcześniej lub później.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...