Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajcie aż moja cudna osoba w końcu na poważnie zajmie się cudnym WipEoutem, bo póki co rozkoszuję się(dosłownie) Burnoutem, bo zawsze byłem maniakiem tej serii i wyciskania z niej maksimum. Na razie to w WipEout jestem tragiczny, ale to dlatego, że zwyczajnie nie gram. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, bo zawsze dużo gadam, a potem wychodzi na to, że łajzą jestem ; P.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem przed chwilą czy, jeśli w Raceboxie (zaczynam podejście do Arcade Perfect) ustawimy grę bez broni i oczywiście Elite, jest łatwiej... A du.pa! Jak oszukać nie może wciskając mi rakietę, albo zostawiając ciepłą kupę na drodze to nagle zaczyna pędzić jak nawiedzony. Każdy pojazd ma chyba staty tego z Zone. :/

 

Porażka.

 

Chociaż nie wiem jak inaczej mieliby podnieść poziom trudności. W końcu wszystko jest do przejścia. Gorzej że za setnym podejściem minimum. I wszystko zależy od szczęścia. Mnie ono ostatnio nie sprzyja i coś czuje że tego Sebenco Climba Phantoma będę robił parę dni. Operowanie pitchem na tej mapie to masakra. Tak będę wyglądał jak skończę -> :crazy:

 

Czasem żałuje że jestem taki uparty - inaczej już dawno bym sobie odpuścił te trofea.

 

 

Wolak, Ty w Liverpoolu mieszkasz? Weź no, idź to tych ludzi, znajdź tego od AI i mu z bańki wysadź od nas. Przy okazji możesz poprosić żeby w dodatku był Eliminator i mapy z PSXowych części.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
No ja Ci posłałem.

Snake_PL, powysyłaj nam. ;)

 

Będzie jeszcze 5 potrzebnych.

 

Kurdę, myślę że Zone 75 będzie mniej frustrujące niż parę wyścigów z 8 grida. Bez większego wysiłku robię 55, jeszcze sporo brakuje ale jakoś na tych zonach ostatnio nie siedzę bo chce tą kampanie zaliczyć. Człowiek daje z siebie ile fabryka da, już jest blisko czołówki (tja, raz na 10 razy, mając szczęście to power-upów) i jedna rakieta niweczy wszystko. Komp oszukuje aż miło, bronie ledwo go zatrzymują na sekundę itp. Już nie wspominając o tym że jestem przekonany, iż na Elicie komp dobiera bronie tak, żeby możliwie najbardziej rozdrażnić gracza i popsuć mu dzień. Został mi na szczęście tylko turniej i Sebeco Climb.

Tylko, że mam 49 frendsów:/.

Ja w zone robie max 25 zone jak wy robicie te 50 O.o?

Odnośnik do komentarza

Dojdziesz do wprawy z czasem ;)

 

W(pipi)ia mnie poziom elite. Tak jak mówi Grigori - trzeba próbować ze 100 razy, a MOŻE za 101 się uda. Dzisiaj jechałem idealnie, na przedostatnim zakręcie cudem wyprzedziłem lidera, a tu BUM! rocket i wave jednocześnie. Skończyłem na 7/8. Poważnie... Zresztą takich "przypadków" jest masa. Trzeba mieć cierpliwość jak skurwysyn, żeby cokolwiek osiągnąć.

 

PS: Jeszcze nie gram na Phantomie, a jak się domyślam to tam jest dopiero rozpiździel...

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Jehej!!! Robię się coraz lepszy, dziś tylko 4 h na Sebenco Climb Phantom Elite Cheat AI. Najgorsze za mną, został tylko turniej. W wybuchu euforii wstałem z fotela i zacząłem wymachiwać f***ami do tv ale po chwili mi się we łbie zakołowało i musiałem się przytrzymać oparcia.

Solennie przyrzekam sobie że to jest ostatni Wipeout w moim życiu bo mam wrażenie że przez ostatni tydzień postarzałem się o dobre pół roku.

Odnośnik do komentarza

Do koszenia online polecam trasy Ubermall i Moa Therma na Flashu - dużo weapon pick-up'ów, 4 lapy i uciec tam trudno bo ludzie nie umieją tych tras porządnie przejechać. Wystarczy się uprzeć na kogoś jeśli jedzie kilka osób, albo walić w kogo wlezie jeśli jest 7-8.

Odnośnik do komentarza

Tak też myślałem. Ciekawe czy Sony przewidziało takie rozwiązanie - 1000+250, gdzie tysiąc to retail (czyli z platyną) a 250 to powiedzmy tyle co tytuł z PSN liczony jakoś oddzielnie. Nawet jeśli nie dotyczy to WHD to mam nadzieje że Sony ma rozwiązanie w zanadrzu.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zobaczy się. Na razie 7 osób jest i to nie na dziś tylko na kiedy skończą kampanie. Tak to chyba 5.

 

Kto zmienił nazwę tematu i uciął "Trofea", są teraz 3 tematy o identycznej nazwie!?

 

Edit:

 

Lista na BB:

  • xXkellerjezXx
  • Gerath
  • Snake_PL (PSN: Devilek)
  • XM16E1__PL
  • NeoSpiderMan
  • Redmitsu88
  • GrimReaperO
  • Grigori
Reszta jeszcze nie skończyła, jak skończycie to dajcie znać. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No dobra. Dla mnie bajer.

Jest 7 osób teraz + kolega Geratha. Może do wieczora jeszcze ktoś się dopisze. Może damy radę. Ja nie hostuje, bo ostatnio z kimś chciałem grać i nie było mojego hosta ponoć widać. Kto może? Może Ty, killerjez?

Niech będzie 9.00

Proszę każdego, kto jest na liście parę postów wyżej, o potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza

Dla jednego. Gdyby było kumulatywne to już bym je dwa razy dostał. 8)

Ekipa rośnie nam w siłę. Najwyżej będziemy się wymieniać, na bieżąco konsultując na forum.

 

Mimo kilkudniowej absencji od Zone, po trzech próbach zrobiłem 57. 75 jest wykonalne ale mimo wszystko max trudne.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...