Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Blinga - ja też mogę pomóc, mimo, że mam już trophy :P Muszę się odegrać za ostatnią "porażkę" (second place) :D

 

(pipi)a, ostatnio nie mam czasu, żeby pograć. Ale spoko, dzisiaj zaczyna się weekend, więc nadrobie zaległości :> A żeby nie stracić formy w WipEouta, gram na wykładach na PSP w Pulse'a :lol:

Odnośnik do komentarza

Trofea w WipEout są takie przyjemne, że szlag może trafić, mi zostały już tylko do zdobycia 4 złote i 1 srebrny puchar o ile srebrny to formalność(100k loyality) tak reszta nie jest zbyt przyjemna, ale co mi tam. Chętnie też pomogą z trofeum i przy okazji pogra się online w końcu, bo jakoś mało ustawek na chociażby zwykłe pogranie coś : P.

Odnośnik do komentarza

Zeruś, nie wiem kto to pisał, ale o wyłączaniu broni na Arcade Perfect (jest trudniej), czy nie traceniu energii "aż" do 45 zony (wypadałoby do 60-tej), to trochę bzdury. Podobnie z Livery Liberation - są tylko cztery skiny, nie pięć i nie trzeba zaliczyć kampanii na Elite żeby odkryć czwarty. Samo przejście Elita natomiast to oddzielny złoty medal.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Niie, robi równie szybko. Co 10 sekund wchodzi następny zone, a jak jedziesz szybciej, to ci się wydaje, że wolniej się podnosi, bo więcej przejedziesz zanim się zmieni ;) (mam nadzieję, że zrozumieliście :D )

 

Kurwa, dzisiaj miałem takiego pecha... Byłem już na Zone 70 i miałem jeszcze 58 hp. no to zayebiście, trophy w końcu wpadnie. Ale niestety na 71 Zonie złapał mnie bug i moj pojazd przeleciał przez zakręt i znalazłem się nagle prostopadle do ściany i 50 hp przeleciało w 1,5 sekundy. A potem to już formalność :/

Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że w okolicach siedemdziesiątki jeden lap trwa jakieś 12-15 sekund.

Figlarz, ja również już niezliczoną liczbę razy traciłem po 50 hp w parę chwil na Mach'u, zawsze jednak w skutek swoich błędów - Ty zresztą również, w tym przypadku, bo nie możesz powiedzieć że błąd fizyki powstał sam z siebie i bolid Ci skręcił wbrew woli. Błąd gry mógł być, ale Ty byłeś jego katalizatorem. ;)

Ja mam pauzę, zostawiam sobie dwa ostatnie trofea na niedaleką przyszłość bo aktualnie w czytniku zadomowiło się LBP.

Odnośnik do komentarza

Też to zauważyłem. Pierwsze runy są najlepsze, później forma opada. Trzeba być na prawdę w super kondycji żeby utrzymać taką aktywność mózgu przez ten czas. BTW. Ten czas to "zaledwie" 12 i pół minuty, a w grze wydaje się to wiecznością.

Jeszcze się okaże że to trofeum jest sekretnym kryterium wg którego przyjmują nową serie kandydatów do NASA. :D

Odnośnik do komentarza
YEAAAAAH !!!!!!!!!!! CALL ME ZEUS !!!!!!!!! 76 Zone i trophy moje ! Jestem tak podjarany, że nie mogę :D Najlepsze jest to, że na Zone 73 zrobiłem jeszcze Perfect Lapa :lol: Moje oczy nadają się do wymiany, przynajmniej na dziś ;P

szacuneczek, ja takiego wyniki nigdy nie osiągnę

Odnośnik do komentarza
YEAAAAAH !!!!!!!!!!! CALL ME ZEUS !!!!!!!!! 76 Zone i trophy moje ! Jestem tak podjarany, że nie mogę :D Najlepsze jest to, że na Zone 73 zrobiłem jeszcze Perfect Lapa :lol: Moje oczy nadają się do wymiany, przynajmniej na dziś ;P

szacuneczek, ja takiego wyniki nigdy nie osiągnę

 

Przyłączam sie do gratulacji. Pełen podziw !! :)

 

 

Kurde gra wymaga ciągłych ćwiczeń i nie robienia zbyt dużych przerw w graniu. Ciagły brak czasu niestety tego nie ułatwa. Calaka chyba sobie odpuszczę. Na razie skoncentruje sie na zaliczeniu kampani i pobiciu zico (taaa jeszcze tego nie zrobiłem :(

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...