Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz poćwiczyć beczki bez potrzeby użycia turbo, to polecam Sebenco. Wiem, trudna trasa, ale ma wiele miejsc do czesania br'ów.

Podobnie jest z Vinetą.

Popróbuj zarówno na fwd jak i na rev. I nie rezygnuj po 30 kółkach :) Czasami potrzeba 200 okrążeń ;)

Sorka, że linkuję swoje filmiki, ale nie znam zbyt dużo innych, rzadko kiedy je oglądałem.

 

Ty, to może ja dlatego musiałem zrobić 4 beczki, żeby machnąć Zico, bo grałem na krzyżaku :D

Aż cztery beczki? Przecież do Zico nie trzeba robić żadnych beczek...

 

;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz poćwiczyć beczki bez potrzeby użycia turbo, to polecam Sebenco. Wiem, trudna trasa, ale ma wiele miejsc do czesania br'ów.

 

Podobnie jest z Vinetą.

 

Popróbuj zarówno na fwd jak i na rev. I nie rezygnuj po 30 kółkach :) Czasami potrzeba 200 okrążeń ;)

Sorka, że linkuję swoje filmiki, ale nie znam zbyt dużo innych, rzadko kiedy je oglądałem.

 

Ty, to może ja dlatego musiałem zrobić 4 beczki, żeby machnąć Zico, bo grałem na krzyżaku :D

Aż cztery beczki? Przecież do Zico nie trzeba robić żadnych beczek...

 

 

;)

 

Ja z czterema beczkami zrobiłem 30.82 :D Także wyobraź sobie jak genialnie musiałem latać :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja dawno nie grałem z braku czasu na kręcenie kółek... ale swego czasu to nawykręcałem dziesiątki tysięcy okrążeń na speed lap :D bo w to głównie grałem.

 

Wczoraj sobie włączyłem bo pokazywałem koledze jak się na konsoli gra bo chce sobie kupić.... haha po tylu miesiącach bez WHD dostałem wciery od komputera na elite :D cholera!

 

Co do samego 2048 to zastanawiam się nad wersją na VITA ;)

Odnośnik do komentarza

Co do samego 2048 to zastanawiam się nad wersją na VITA ;)

 

Nawet się nie zastanawiaj.

 

Kurczę, co się stało z domeną "Wipeout Trinity"? Miało to być połączenie WHD + Fury + 2048 wg jednych zródeł a wg innych zupełnie nowa pozycja.

 

(kilka postów można przenieść do tematu głównego, bo o trofeach raczej nie rozmawiamy) :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj sobie włączyłem bo pokazywałem koledze jak się na konsoli gra bo chce sobie kupić.... haha po tylu miesiącach bez WHD dostałem wciery od komputera na elite :D cholera!

Ja też ostanio odpaliłem wipka po długiej przerwie i .... chyba dopiero za 8 razem wygałem na Vinecie (Rapier, Elite). Po prostu masakra.

A ja we wtorek dałem się namówić messiemu na partyjkę. Nie grałem od 2 XII 2011, więc oczekiwałem małego koszmarku, a tymczasem, w czwartym wyścigu zrobiłem #42 na Moa, new pb:)))

Odnośnik do komentarza

Cześc w poniedziałek o godzinie 21 chciałem umówić się na zdobycie trofeum "bling brigade" trzeba zagrać online z 7 innymi graczami z ustawioną srebrna karoseria, która sie odlokowuje po przejściu całej kampani na obojętnie jakim poziomie. Mam nadzieje że znajdzie sie pare osób chętnych, jestem ja i paru moich znajomych, łącznie może z 4 jak narazie.

Jest koś chętny do pomocy ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...