Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

czemu to go.wno sie uruchamia automatycznie. Kalinho gdzie jestes ;(

Qra to dariusz? Kalinho chyba odpadl.

Napisalem do jednego znajomego, moze ma ta skore. Poki co chyba gramy i czekamy na kalinho.

Nie ma. Moze ktos z waszych znajomych.

mam nadzieję, że się Wam udało beze mnie. sorry, że zamuliłem, ale ja gram praktycznie zawsze po 19:00, a tego dnia oczywiście nie było mnie w domku :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Czyli reasumując mam was 5 (ze mną 6) więc potrzebuję jeszcze 2óch.

 

Lista osób (nick na forum - nick PSN):

1. Spuczan - Spuczan

2. Square - GrzesPL

3. Kyo - Old_Kyo

4. ussr - dar-kos* (nie zgłasza się/ nie odpowiada - na razie lista rezerwowa)

5. Mejm - ?

6. Alex van Cube - Ugly_Alex

7.

8.

 

Będę chciał zagrać ten wyścig raczej wieczorem, najwcześniej po 21.00. Mam dziecko i granie w dzień raczej nie wchodzi w grę. Jeżeli ktoś się chce pomóc to proszę się dopisać ale tylko i wyłącznie jeżeli naprawdę macie czas. Jeżeli macie kontakt do kogoś z forum kto może pomóc to w moim imieniu możecie taką osobę zwerbować będę za to wdzięczny  :drinks:

 

@ussr

Nie odpowiadasz na PSN ani forum. Jeżeli nada możesz pomóc w zdobyciu trofeum daj znać na PSN lub forum.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

Dobra mam już skórkę więc wstępnie proszę o podawanie dnia i godziny o której możecie zagrać. 

 

Ja mogę grać codziennie po 21.00. Ewentualnie jeżeli większość miała by możliwość zagrania o godzinie 20.00 lub o innej porze postaram się dopasować ale przed 20.00 nie będzie to łatwe.

 

@Mejm podaj PSN ID.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

Mamy już 8 osób więc zaczynam ustawianie wyścigu:

 

Lista osób (nick na forum - nick PSN):

1. Spuczan - Spuczan

2. Square - GrzesPL

3. Kyo - Old_Kyo

4. ussr - dar-kos* (nie zgłasza się/ nie odpowiada - na razie lista rezerwowa)

5. Mejm - ?

6. Alex van Cube - Ugly_Alex

7. ubol - ?

8. VeraciousAura - Primal1nstincts

 

Ja będę wysyłał zaproszenia i dziś postaram się dodać każdego na PSN. Każdy proszony jest o podanie najbardziej dogodnego terminu. Ja i Primal1nstincts postaram się dopasować do większości z was. Mogę grać codziennie po 21.00.

 

Osoby które nie podały PSN ID są proszone o uzupełnienie tej informacji. Jeżeli ktoś jeszcze chce się dopisać to proszę bardzo. Im nas więcej tym większa szansa na to, że dostanę/dostaniemy trofeum.

 

Zaczynamy!

 

@Mejm opróżnij skrzynkę na PW bo nie mogę Ci wysłać wiadomości.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...