Skocz do zawartości

Bioshock


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

No ja miałem zupełnie inaczej, po poznaniu gry przy pierwszym podejściu na Medium 1999 mode przeszedłem "od ręki". Nie miałem jakichś specjalnych trudności - o dziwo częściej ginąłem przez nieostrożność w zwykłych potyczkach niż w boss fightach ("pierwsza" Lady Comstock 2-3 podejścia, "druga" bez problemów, "trzecia" za drugim razem). Finałowa walka wyszła mi lepiej niż na Medium - bez powtórzeń (wiedziałem już, o co chodzi). Co do Handymanów - Shocking Jockey -> 3 strzały w serducho -> Shocking Jockey -> 3 strzały w serducho (...) Shocking Jockey -> 3 strzały w serducho -> dead. Nawet nie mógł zareagować.

W mojej ocenie oba BioShocki nie są jakoś wybitnie trudne na najwyższych poziomach (nawet z dodatkowymi restrykcjami pod trofiki), wystarczy poznać grę, ówcześnie ją przechodząc. Już bardziej mi się tyłek pocił w multi BioShock2 (wariaty z kuszami)...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisałem dzisiaj rozpocząłem moja przygodę na Survival i bez VitaChamberow. Skończyłem dzisiaj pierwszy chapter(tak nie do końca bo muszę tego BigTatusia rozwalic),oooo matko myślałem że dzisiaj się za przeproszeniem posram,strasznie ciężko jest,lecz im dalej popycham progress w grze tym łatwiej(ale nadal trudno :P). Było że już chciałem dać sobie spokoj,ale nieee. Jutro kontynuacja i zobaczymy

 

btw

 

nie da się w tym BioSzoku wyłączyć wibracji w padzie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja naprawdę nie rozumiem jak to wszyscy piszą, że platyna w Bioshocku zajmuje ok 15h :) . Przeszedłem dopiero na normal z opcją vita chamber, żeby zaznajomić się z grą + machnąć łatwiejsze pucharki i już gram na oko z 25h a jeszcze przede mną survival! Namęczyłem się ze zbieraniem toniców, ale w końcu się udało dodając, że miałem mega farta, bo ostatniego kupiłem w Point Prometheus zużywając ADAMA do zera!

Teraz muszę jeszcze zrobić Ammo Inventor i mogę ładować survival. Czy ratować dziewczynki na tym poziomie?

I jeszcze mam jedno pytanko do tych co pamiętają: przechodząc grę niestety ubiłem Sander Cohena, więc nie mogę się dostać do jego pokoju, gdzie podobno jest jeden upgrade broni- czy to fakt? Jeśli tak to dopiero za drugim razem muszę wbić trophy za wszystkie bronie.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...