Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Kurde a ja bede mogł dopiero w niedziele ;/ moze na niedziele sie zgadamy ? dodajcie mnie do listy bo nie ma mnie obecnie w domu bede dopiero jutro ;)

 

EDIT: skołuje ze 2 osoby do pomocy jak nie 3;P

 

 

i ja mogę , a przeważnie jestem z kolegą :whistling:;) , a mnie potrzebne 8 osób do challenge time i freeburn

 

Jeśli i w niedziele znalazłoby się 8 osób to możemy też zrobić w niedzielę. ;)

 

Co do tych challenge to ja też mogę porobić, obojętnie kiedy. :D

 

Tak, czy inaczej dziś o 21:00 robimy tą ustawkę na stadionie, możemy też zrobić kolejną w niedziele o 21:00 jeśli znajdzie się 8 osób. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

prosze o pomoc w zrobieniu trofea w burnout - "8 Players meet in the Wildcatsr Baseball Stadium - Awarded for meeting up with 7 other players inside the Wildcats Baseball Stadium in an online game". bede w tygodniu codziennie po 20.00, moj ID - prarts. chetnie pomoge w zrobieniu innych online`owych w tej grze.

moze dzis sie ustawimy?

Odnośnik do komentarza
Witam,

prosze o pomoc w zrobieniu trofea w burnout - "8 Players meet in the Wildcatsr Baseball Stadium - Awarded for meeting up with 7 other players inside the Wildcats Baseball Stadium in an online game". bede w tygodniu codziennie po 20.00, moj ID - prarts. chetnie pomoge w zrobieniu innych online`owych w tej grze.

moze dzis sie ustawimy?

To trophy to żaden problem. Po co jakieś ustawki. Zakładasz nową grę, czekasz na graczy (najtrudniej o pierwszych 3 osobników), wybierasz powyższy ''czelendż''...i kielich jest twój. Jeśli ktoś ma obiekcie przed zjawieniem się na stadionie, to go wywalasz. Mi to zajęło ok. 20 min.

Odnośnik do komentarza
Witam,

prosze o pomoc w zrobieniu trofea w burnout - "8 Players meet in the Wildcatsr Baseball Stadium - Awarded for meeting up with 7 other players inside the Wildcats Baseball Stadium in an online game". bede w tygodniu codziennie po 20.00, moj ID - prarts. chetnie pomoge w zrobieniu innych online`owych w tej grze.

moze dzis sie ustawimy?

To trophy to żaden problem. Po co jakieś ustawki. Zakładasz nową grę, czekasz na graczy (najtrudniej o pierwszych 3 osobników), wybierasz powyższy ''czelendż''...i kielich jest twój. Jeśli ktoś ma obiekcie przed zjawieniem się na stadionie, to go wywalasz. Mi to zajęło ok. 20 min.

mozesz mi to krok po kroku opisac, bo.... wczoraj probowalem i nie potrafie. tzn jak zrobic tego chalenge na stadionie w swojej grze?

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza

Szukam osób, które pomogłyby mi z trofeum, w którym trzeba przejechać 10 mil motorem w 8-osobowym lobby. Nie mogę dołączyć do dużej gry przez problem z modemem, więc po prostu o jakiejś umówionej porze założyłbym swoją, poczekał na chętnych i odjeździł swoje. Mogę pomóc z każdym innym trofeum online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...