Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Drive through 200 sets of Yellow Smash Gates - Awarded when you drive through your 200th set of Yellow Smash Gates

 

- Smash 60 Burnout Billboards - Awarded when you smash through your 60th pristine Burnout Billboard

Oba zrobilem przed dostaniem licencji A bez jakiegos starania wiec mysle ze nia ma co narzekac :)

Edytowane przez Shadow864
Odnośnik do komentarza
Ale robienie od nowa licencji Burnout, tez mi sie nie usmiecha :(

OMG to nie rób. Nie kupowałeś tej gry dla całych tych śmiesznych trofeów czyż nie? Kupiłeś je dla samej gry, tempa samochodów, wielkich kraks i wyśmienitej rozrywki. Ludzie, całe te zamieszanie trofeami jest mi niezrozumiałe. Jasne, jeśli gra od początku ma je wbudowane, chętnie zwrócę uwagę na nie i spróbuję parę zdobyć. Ale jak na liczniku w burnout'a mam ponad 30h, większość aut, kilka challengów, i w końcu wszystkie stunt run'y i wyścigi ani mi się myśli "na siłę" przechodzić całość tylko po to aby to moi "friend's" mogli ujrzeć jaki to ze mnie mada.faka. Może za rok jak mi się będzie ponownie w wakacje nudzić rozpracuję ponownie, ale robienie końca świata z tego "że musicie" przechodzić wszystko jeszcze raz dla mnie jest po prostu makabrą.

 

Powiem wam taką tajemnicę : Nikt wam za te archivmenty nie płaci :] Więc lepiej zamiast grać "na siłę" pouczcie się coby w przyszłości mogli prowadzić się furami nie wolniejszymi od tych w grze...

Odnośnik do komentarza

Ocelto a ja sobie poprostu lubie zdobywac puchary. Burnout jest gra wspaniałą i chetnie przejde go jeszcze raz. Tak jak po długiej przerwie wrociłem do uncharted. Z chęcia bym wrocił do jeszcze paru gier ale z jakoś sam z siebie , zawsze znajduje nowsze gry do przejścia. Ale taki Ratchet z trofeami , mniam:) Co do bycia Trophy whore. Mnie interesuja calaki a nie ilosc pucharów. jRPGi z trofeami to to na co czekam. BP rozczarował mnie poziomem pucharów. Mam nadzieje że platyna jest za zrobienie wszystkich awardow w grze. Zrobienie jej dało by mi dużo satysfakcji. W tym momencie BP ma dla mnie najprostrze trofea ze wszystkich gier w jakie grałem.

Odnośnik do komentarza

Ocelot wyluzuj. Nie usmiecha mi sie od nowa robienie tego i tego nie zrobie. Nie musze posiadac wszystkich pucharkow, wystarczaja mi te ktore bede mogl zrobic dobijajac w moim sejwie 100% . Czy ty czytasz w moich/naszych myslach i wiesz co kazdy user chce zrobic i jaka ma z tego korzysc?

I na dodatek sypiesz jakimis life'owymi tipami. Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia czemu się dziwicie, że trzeba wszystko robić od nowa. Przecież stany z gier z PS3 można łatwo eksportować i umieścić gdzieś na ogólnodostępnej stronie w sieci. Wystarczy, że jedna osoba by udostępniła taki z grą ukończoną w 100% i każdy w kilka sekund mógłby mieć większość trophy, to by dopiero był bezsensowny pomysł.

 

 

@XM16E1 - może, ale to samo było z Uncharted i to samo będzie w temacie każdej gry do której dodadzą trophies.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Nie mam pojęcia czemu się dziwicie, że trzeba wszystko robić od nowa. Przecież stany z gier z PS3 można łatwo eksportować i umieścić gdzieś na ogólnodostępnej stronie w sieci. Wystarczy, że jedna osoba by udostępniła taki z grą ukończoną w 100% i każdy w kilka sekund mógłby mieć większość trophy, to by dopiero był bezsensowny pomysł.

Ale zrozum, niektórym po prostu "nie widzi się" granie od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Nie mam pojęcia czemu się dziwicie, że trzeba wszystko robić od nowa. Przecież stany z gier z PS3 można łatwo eksportować i umieścić gdzieś na ogólnodostępnej stronie w sieci. Wystarczy, że jedna osoba by udostępniła taki z grą ukończoną w 100% i każdy w kilka sekund mógłby mieć większość trophy, to by dopiero był bezsensowny pomysł.

Tak tylko ,ze save'y z BP sa blokowane i nie mogą byc otwierana na innych kontach ,dlatego każdy się dziwi czemu nie są retroaktywne...

Odnośnik do komentarza
Nie mam pojęcia czemu się dziwicie, że trzeba wszystko robić od nowa. Przecież stany z gier z PS3 można łatwo eksportować i umieścić gdzieś na ogólnodostępnej stronie w sieci. Wystarczy, że jedna osoba by udostępniła taki z grą ukończoną w 100% i każdy w kilka sekund mógłby mieć większość trophy, to by dopiero był bezsensowny pomysł.

Ale zrozum, niektórym po prostu "nie widzi się" granie od nowa ;)

teoretycznie masz racje... ale porownaj sobie achievementy z trophies... w pierwszym wypadku miales o wiele wiecej do zrobienia. Wydaje mi sie, ze Criterion specjalnie obnizyli poprzeczke w przypadku trophies.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...