Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki walek.

 

Zrobilem lacznie juz 17 Timed Challange a w tym 10/10 dla 2 graczy i nie mam pucharku.

 

Potem moj brat na swojej konsoli (na moim koncie) zrobil mi pucharek za kamerke (zostawilem u niego kamere jak bylem w odwiedzinach) i wyskoczyl mu puchar i odrazu platynka za calaka.

 

A gdy wchodze na swoja konsole caly czas mam 82% ( brakuje pucharow za 10 time challange oraz za kamerke) mimo ze wszystko mam juz zrobione.

 

WTF?? mam wersje z pss

Odnośnik do komentarza
tzn brat Ci zrobil kamere ale jak sie u siebie zalogowales to nie bylo trophy tak?

bylo tak, robilem wszystko normalnie bo zaczalem gre od poczatku.

 

mialem juz ponad 10 Timed challange i nie dostalem trophy.

 

Potem powiedziano mi ze musze miec 10/10 Timed challange dla 2 playerow. Wiec zrobilem to z kumplem ale trophy jak nie bylo tak nie ma.

 

Potem powiedzialem bratu zeby wszedl mi na konto i zrobil trophy z kamera. (dziala takie zagrania bo juz kilku moich znajomych tak zrobilo)

 

On wszedl zrobil trophy z kamera (w tym czasie wszystko inne trophy byly juz zrobione . inc motorki) i Wyswietlila sie Platyna za CALAKA.

 

Gdy wlaaczylem swoja konsole w domu nadal mialem 82% trophy. Brak za calaka, 10 timed challange i kamerke.

 

 

Odnośnik do komentarza
tzn brat Ci zrobil kamere ale jak sie u siebie zalogowales to nie bylo trophy tak?

bylo tak, robilem wszystko normalnie bo zaczalem gre od poczatku.

 

mialem juz ponad 10 Timed challange i nie dostalem trophy.

 

Potem powiedziano mi ze musze miec 10/10 Timed challange dla 2 playerow. Wiec zrobilem to z kumplem ale trophy jak nie bylo tak nie ma.

 

Potem powiedzialem bratu zeby wszedl mi na konto i zrobil trophy z kamera. (dziala takie zagrania bo juz kilku moich znajomych tak zrobilo)

 

On wszedl zrobil trophy z kamera (w tym czasie wszystko inne trophy byly juz zrobione . inc motorki) i Wyswietlila sie Platyna za CALAKA.

 

Gdy wlaaczylem swoja konsole w domu nadal mialem 82% trophy. Brak za calaka, 10 timed challange i kamerke.

To moze powiedz bratu zeby puchary zsynchronizowal. On je ma na konsoli ale nie wysal na server. Musi wejsc w XMB w zakladke trophy bedac zalogowany na twoim koncie.

Odnośnik do komentarza

co do tych 10 timed to nie wiem czemu nei zaliczylo - tak jak pisalem: sproboj nowy save zrobic

 

co do trophyu z kamera - po tym jak brat u siebie zrobil trophy powinien synchronizacje zrobic trofeow (beda zalogowanym wejsc w zakladke Trophy) i wtedy jak to zrobi Ty logujac sie bedziesz mial to co on "zsynchronizowal" ;p - z drugiej stroyn nei wiem czemu platyne brat wylapal skoro nie masz zaliczonego 10 timed

Odnośnik do komentarza

miałem dokładnie taki sam problem jak ty jedyne wyjście to zgranie save na jakiś pendrive i usunięcie go z konsoli, po czym robisz nowy save i na nim pobijasz 10 czasów ulic w offline wtedy trophie wskakuje , jak je zdobędziesz skasuj save i wgraj ten stary z pendrive i wszystko będzie git właściwie nie masz innego wyjścia pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko.

 

Nie mam kamerki, mam wersję z psstore Us. do calaka potrzebuję 2 trofeów- 8 soób na stadionie i Wysłanie mugshota komuś. O ile to pierwsze jest do "utawienia" to jak si.ę ma sprawa z tym trofeum z kamerką. Save nie jest potrzebny prawda? Wstarczy że ktoś z kamerką włączy grę prześle komukolwiek zdjęcie, zsynchronizuje trofeum i będe je miał. Tak czy nie?

 

Jak tak to potrzebuję jednego chętnego do trofeum z kamerką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...